Přejít na obsah
FrantaCV

P-508 SW - nový kůň ve stáji

Recommended Posts

Jak jsem slíbil ve vedlejším vlákně, přidávám pár fotek a něco málo popisu.

Zatraceně, ten auťák je tak chytrej, až se stydím za svůj prostý lidský původ. Výbava luxusní, prakticky všechno v elektrice, chybí už jen vyhřívání předního skla, takže se jen děsím chvíle, kdy něco "Klekne". Je to ojetina, otázka tedy není "jestli", ale "kdy". Nicméně, hlavu vzhůru, líp už bylo.:aut

Jinak je to: 1,6 HDI, 84 kW, 2012, senzory vpředu i vzadu, v elektrice okna, zrcátka, panorama, nastavení sedaček, stmívání zpětného zrcátka, dvouzónová aut. klimačka, sdružená navigace, rádio a HF ...  Je k tomu serviska, ale bohužel poslední záznam je z druhé garančky ještě v Belgii, což mě docela děsí.

IMG_20181125_111627.jpg

IMG_20181125_111646.jpg

IMG_20181125_111709.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Přesunuto z "Novinek".
Jinak gratuluji k povozu. Ať slouží :super 
P.S. Má to už bílé podsvícení klimy, takže poslední verze před faceliftem - dětské nemoci už to mít nebude ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pěkný auto. :super Nechával jsi si kouknout na VIN? Taky mám z Belgie, kupované v Peugeotu. Máš v něm taky v koberci jemný písek? :D Našel jsem pod zadními sedačkami, na jaře půjdou ven a pořádně to vezmu vysavačem. 

Edit: ta hrana asfaltu se povedla. :roll

Upraveno uživatelem radim.1008

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 11 hodinami, FrantaCV napsal:

Je to ojetina, otázka tedy není "jestli", ale "kdy". Nicméně, hlavu vzhůru, líp už bylo.:aut

Optimistický pesimista, či naopak? Ale je to kočár :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky všem za ohlasy. 

@Pepito Jo, máš pravdu - buď se mi "zdrcla" garáž nebo je větší než to staré. Mít ještě namontované tažné, tak nezavřu vrata.:aut A silničáři??? To je kapitola sama o sobě.:bacha

@Hafity Tomu se říká "Realista". To máš stejné, jako hodnocení letošního roku - opět byl byl průměrný = horší než ten loňský a lepší než ten příští. Jo a polep zatím neřeším, na ten, zatím ještě opravdu kvalitní lak, je mi to proti srsti. Ale nezoufej, dočkáš se, vše už je vyřezané na přenášecí fólii.😜   

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Přivezu, přivezu, ale na "vánoční" to nebude neb mi nezbylo ani na stromeček.😪:D

@Charlie 1 "Jen" 177 000 - na naftu je to tak akorát "zajeté" otázka je: kdo a jak s tím zacházel.:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek