Přejít na obsah
Cybrexis

Auto po nastartování hned chcípne

Recommended Posts

Zdravím vás klubaci, chtěl bych se zeptat jestli nevíte někdo jaky má být tlak paliva na Peugeot 407 2.0hdi 100kw RHR .

Protože auto když nastartují vylitne na 1000 otáček a hned pomalu s padne a chcípne, nevěděl by někdo proč by tomu tak mohlo být?  A Peugeot servis je až 35km nejblíž. Auto jsme na laně chtěli rozjet po chvíli chytlo ale jen na dva válce pak reagovalo na plyn atd jen jak by jelo fakt na dva válce :-( diagnostika ukazuje pouze chybu něco s plynovým pedálem a něco s měřičem hmotnosti vzduchu

Děkuji všem za nějaký tip dneska zkusím dát druhé vstřikovací čerpadlo jestli to nepomůže, vstřiky stříkají jak jsme je měli vytáhlé

Upraveno uživatelem Cybrexis

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

egr to nebyl , rozvod neni skoceny, ale zjistili jsme ze mame v Impulsní kolo, kliková hřídele hluboke ryhy tak je mozne ze proto ze nedostavalo signal to delalo. zitra prijde dil tak snad to zjistime :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

také řeším u motoru 2.0 HDi 100kw rhr špatné starty. Co jsem vypozoroval tak když je teplo tak s tím víceméně není problém (když je kolem 10stupňů a víc), ale jakmile se ochladí tak to začne. při startu motor otočí tak 2-3x a chytne, ale hned zhasne a toto se opakuje tak 5x než nastartuje a nechcípne. žádnou chybu auto nepíše (mám jen pro kontrolu hračku ELM327 :)) a jinak jede normálně. Na co bych se měl zaměřit a nebo zkontrolovat (napadá mě egr že by zůstával otevřený a to motor udusilo, nebo regulátor tlaku nafty)? Přes léto se to neděje (a když už tak max 1x měsíčně a to poprvý chcípne a podruhý už běží normálně ale v zimě je to startování min 5x než zůstane běžet), baterka je rok stará a dělo se to i loni když sem jí v zimě vyměnil. Vím že mám v háji spodní klapku na sání, ta má být ve výchozí poloze zavřená, ale moje se nezavírá takže zůstává otevřená pořád (vím že se otevírá při regeneraci a regenerace jsou OK takže z toho usuzuji že se podtlakem otevírá). díky

edit: ještě se zapoměl uvést že když motor chytne, dojedu kam potřebuju tak startuje pak už bez problému. Když ale auto stojí celej den a večer (hlavně v zimě, v létě startuje v pohodě) chci nastartovat tak to jde buď hned nebo max na druhý pokus. Ale jakmile stojí přes noc tak ráno se situace se startem zas opakuje.

Upraveno uživatelem scratcher

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku