Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ztráta p.... !!


Zůza

Recommended Posts

tak neco ze zivota......... vcera mi Adela vecer rika..... v cervenci tu budem tyden bez deti, pojedou k babicce...... me okamzite napada: jo bude party, grilovani, dlouhe vecery, rano se vyspime..... No a dozvidam se, ze bych teda mohl udelat elektriku pro svetlo nad stul, a nasledne i vymalovat obyvak..... No nemam ja to skvely zivot? :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎31‎. ‎5‎. ‎2018 at 9:28, Scratch napsal:

tak neco ze zivota......... vcera mi Adela vecer rika..... v cervenci tu budem tyden bez deti, pojedou k babicce...... me okamzite napada: jo bude party, grilovani, dlouhe vecery, rano se vyspime..... No a dozvidam se, ze bych teda mohl udelat elektriku pro svetlo nad stul, a nasledne i vymalovat obyvak..... No nemam ja to skvely zivot? :( 

Nechci být škodolibý ale víš jak se to říká jaký si to uděláš takový to máš.  Ale tak máš slíbeno týden bez dětí takže první dva dny vlítneš na povinnosti a pak může být zábava.  Na elektriku máš kámoša ( @Klemoň) z mokré čtvrti jen musíte opravdu dělat ne jen rozmýšlet jak na to a při to rozmýšlení se nalejt jak vázy.  Napsal bych že ti klidně taky pomůžu ale 1.7 nastupuju do nové práce a zatím nevím ani prd jak tam budou směny volna nic. Takže červenec budu spíš nepoužitelnej než použitelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no budu to muset nejak vymyslet :D, me nevadi malovat, i ta elektrika se nejak zvladne, ale nesnasim furt to mrdani vecma tam a zpet.....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak tomu rozumím. Mě vadí na malování jen to uklízení potom. Protože nedokážu bejt tak pečlivej jako býval děda ten měl v kapse hadr a jak někde kápnul nebo štrejchnul futro, rám okna hned si to setřel a pak měl polovinu úklidu hotovou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem pochopil proč se mladá paní chtěla vdávat na srazu. Protože u Vás dvou je to jasná diagnoza Peugeot je vše kolem Vás.  Takže upřímná gratulace ještě jednou ode mně a ať Vás ta Vaše diagnoza provází celým společným životem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doufám, že budete aspoň z poloviny tak šťastný, jak velkou mám opici... :D

Verýsku ty máš někde tu mojí šišku...!!! Né že mi jí vyhodíš... :) jinak fakt diagnóza... :D ale krásná...! :D 

2EFDE242-26F7-4400-AC0E-DA5754365B73.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 @Verysek @MJSytic nebýt vás třech, tak bych si tu svatbu vůbec neužila... Mám vás straaaaaaaašně moc ráda a ještě jednou moc moc moc moc moc moc moc moc moc děkuju za všechno, co jste pro nás v ten náš den udělali!!!!!!!!!!! A hlavně že JSTE BYLI S NÁMI !!!!! :super :papa

PS: samozřejmě nebýt @radim.1008 tak by se tohle nikdy neodehrálo.. MILUJU TĚ !!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 6. 2018 at 11:19, Vena garážmistr napsal:

jo tak tomu rozumím. Mě vadí na malování jen to uklízení potom. Protože nedokážu bejt tak pečlivej jako býval děda ten měl v kapse hadr a jak někde kápnul nebo štrejchnul futro, rám okna hned si to setřel a pak měl polovinu úklidu hotovou.

Veno,já to taky dělám,jen s tim rozdílem,ze mám malej kyblik s vodou a hadrikem furt u sebe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...