Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Střešní krytina


MotoMoto

Recommended Posts

A vydrží ten plech? Já bych měl akorát strach, že při nějakém mechanickém porušení povrchu může dojít ke korozi. Můj známy si dával betonovou tašku. Na některý modely myslím dávají až 50 lat záruku. Takže to je celkem co říct o kvalitě. Jinak klasická pálená taška je v pohodě podle mě.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odstraněn evidentě komerční obsah.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Pacho69 napsal:

čeče, jsi ani nečetl, o čem je řeč. Tašky nelze - jsou totiž těžké. Zmiňované šablony jsou plastové, žádný plech, korodovat fakt nebudou "...vy tupci..." :aut

Dekuji Náčelníku, že jsi se mě zastal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

využiji toho to vlákna, ale jestli ne tak to sry.

Už někdo zkoušel něco dělat s vlnitým eternitem, myslím tím praskliny opravit...jestli bitumenem nebo položit lepenku atd. Mám to na garáži a nechce se mi do toho vrážet peníze...cca 50m2   

všude čtu jak je eternit škodlivý a že by se nemělo s ním nic dělat(hýbat atd), ale na to prdím...

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@John_Ice S tím ETRNITEM je to opravdu potíž. Je to nebezpečný odpad resp. materiál, protože obsahuje značné množství azbestu. Takže, pokud s tím hneš - máš problém. Ekologická likvidace stojí "ranec" a pokud Tě někdo "Napráší", tak pokuta je "ranec na druhou". Vezmi to asfaltovým postřikem, tím zavřeš praskliny a přes to polykarbonátový trapez.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 5. 2018 at 17:59, FrantaCV napsal:

@John_Ice S tím ETRNITEM je to opravdu potíž. Je to nebezpečný odpad resp. materiál, protože obsahuje značné množství azbestu. Takže, pokud s tím hneš - máš problém. Ekologická likvidace stojí "ranec" a pokud Tě někdo "Napráší", tak pokuta je "ranec na druhou". 

z toho to si hlavu vůbec nedělám

 

V 4. 5. 2018 at 14:25, minimaxa napsal:

no nevím,obi vůbec nemám v lásce, předražené a co je levné tak nic nevydrží a ten personál úplná ochota, když něco člověk potřebuje. Horší než fronta na banány před 89. Ale je pravda, že jsem o tom uvažoval a čím se to přidělává, protože ze spod mám udělané podhledy, takže asi jen hřebíky do dřeva (latě) co byl eternit. To jsou na to nějaké specialní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Dával jsem to teď na pergolu 15m² a přidělával já to vruty a k nim podložku s gumičkou.

Na druhé staré pergole to je 15 let bez jakéhokoli poškození a tam je to natlucene hřebíky s plastovou hlavou, tenkrát se to kupovalo originál k tomu. 

Lepší jsou ale ty vruty a ta podložka.

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Myslím že určitě. Ty origo hřebíky by k tomu měli mít. Ty vruty s podložkama jsem ale kupoval jinde. 

IMG_20180508_113812-01.jpeg

Edit: tak hřebíky jsem v OBI nenašel  ale našel jsem jich ještě asi 250 doma :D

http://www.levnestavebniny.cz/onduline-hreby-s-pvc-hlavou-.3183/

Můžu ti je poskytnout, pokud chceš. Ale jak píšu výše, kup raději ty vruty s podložka.

 

IMG_20180508_115051.jpg

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, John_Ice napsal:

z toho to si hlavu vůbec nedělám

 

no nevím,obi vůbec nemám v lásce, předražené a co je levné tak nic nevydrží a ten personál úplná ochota, když něco člověk potřebuje. Horší než fronta na banány před 89. Ale je pravda, že jsem o tom uvažoval a čím se to přidělává, protože ze spod mám udělané podhledy, takže asi jen hřebíky do dřeva (latě) co byl eternit. To jsou na to nějaké specialní?

Vždyť to můžeš koupit i někde ve stavebninach a možná levněji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo určitě jo, ale ne v Kolíně a jezdit tu po okolí nehodlám. Chtěl jsem to nějak jednoduché sehnat. Odřezat šrouby, naházet eternit (když se s tím hold nedá nic dělat) do kontejnéru a hned přidělat něco co vydrží( cca 30 let :) ) a za málo peněz..

@minimaxa dík, ještě jsem se do toho nepustil, jen zjišťuji info ...teď jsem se dal na ekologii a to tím, že jdu na topení plyn + solár ohřev a 2 koupelny ... a právě proto nechci vyhazovat peníze a čekám kolik mi zbyde.

 

Upraveno uživatelem John_Ice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...