Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo se s kým sveze na Vánoční večírek.


Recommended Posts

Ooo neperte se o mě.. :D

Do řízení určitě kecat nebudu - nikomu ... :) možná.. :D

Faktem je, že pokud bych ráno nemusela úplně spěchat asi bych byla radši.. ta rozhledna vypadá lákavě.. taky můžu udělat třeba kompromis..? tam se StibTem, a zpět s někým jiným...?

@Veverka jak ty pojedeš zpět..? Zase do Pardubic ;) po vlastní ose nebo v autě s klukama..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, StibTo napsal:

Weri já Tě klidně přiberu :) Pokud mi nebudeš kecat do řízení a nebude Ti vadit ten "brzký" (nejpozději 10:00) nedělní odjezd ...

@Weri 605z jednoho tajnýho důvodu ty by sis tu rozhlednu neměla nechat ujít... :super:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsme domluvení  :roker

@Weri 605 jede tam buď se @StibTo a nebo @ChouLu   :myslim   a zpátky s tím, kdo se jí bude líbit a nebo s námi teda @Klemoň a Kůstka :papa

A aby ti nebylo vzadu špatně, tak ti posunu pravou zadní sedačku ke středu auta a nebo můžeš sedět i na té prostřední . . . :mrk .

PS. Původně jsem ti chtěl nabídnout i cestu tam, ale radši ne. Za prvé ještě netuším, kdy budu moci vyrazit a za druhé a to je taky podstatné,

když budeš sedět vzadu tak nezavřeš pusu a já bych přijel na Moravu s bolavým břicem a hlavou od smíchu a vůbec bych si to neužil . . .  :P:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Radek Hurvajz changed the title to Kdo se s kým sveze na Vánoční večírek.

No super... :) takže na cestu zpět si naložím syrečky...?? :D

Já se třeba zase  bojím, že ChouLu přejede Moravu celou a zastaví až v Bratislavě... ;)

Dobře.., takže tam ChouLu nebo StibTo a zpět Klemoň.. :) Děkuji za spolupráci a zbytek doladíme, až to bude aktuálnější.. Do tý doby si rozmyslete, jaký dobroty mám nakoupit nebo uvařit upéct na cestu... :) nebo jestli se někde stavíme.. :) je mi to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

si myslim ze mezi cleny par lidi s vhodnyma papirama je :P
napriklad Vena garazmistr :P - vytahne nejake z depa a posbira to po okoli

Tak to aby se to vypravilo ve čtvrtek navečer. Ty naše herky jedou max. 80 Km/h a navíc to nejsou ani dvakrát pohodlný povozy jsou to prostě žebřiňáky jen do města.  A na Bělouše ( MB Intouro) mám sice zaškolení ale bohužel DPP se v tomto směru chová podivně a údajně nepotřebuje aby auto za cca 8 mega jezdilo a vydělávalo ale používá se jen občasně pro vybrané zákazníky.  A když už se vypraví na " normální " zájezd tak to normální lidi nedokážou zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... to by bylo 9-10 na pumpě... to bych se stihla i nasnídat .. :) a na cestu bych mohla udělat bagetky s grilovanym masem, dresikem... :D a "tiramusu" a banánovej nebo jahodovej šejk...? :D na Vysočině by sme pak dali oběd..? ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...