Hafity Odesláno 3. prosinec 2019 Odesláno 3. prosinec 2019 Nejoblíbenější je ta nejlepší? pavelu96 ohodnotil 1
Milan+ Odesláno 3. prosinec 2019 Odesláno 3. prosinec 2019 (upraveno) Na tohle by stačila horkovzdušná pistole, trochu kitu a spray namíchaný na odstín. A rozleštit. Určitě bych to dolů nedával. Oprava za, pětikilčo. Když už umí tohle, tak to bude přibývat. Upraveno 3. prosinec 2019 uživatelem Milan+
pavelu96 Odesláno 3. prosinec 2019 Autor Odesláno 3. prosinec 2019 Po horkovzdušce tam pořád zbyly velké nerovnosti a tohle dělá profík a vím, že to bude vypadat jako nový originál...
pavelu96 Odesláno 3. prosinec 2019 Autor Odesláno 3. prosinec 2019 před 31 minutami, radim.1008 napsal: Ty jich máš víc? Těch manželek? Když je někdo jediný, je nejlepší a nejoblíbenější radim.1008 ohodnotil 1
Hafity Odesláno 3. prosinec 2019 Odesláno 3. prosinec 2019 (upraveno) Jako ty jediný a tvůj harém??? Upraveno 3. prosinec 2019 uživatelem Hafity pavelu96 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 3. prosinec 2019 Autor Odesláno 3. prosinec 2019 před 21 minutami, Milan+ napsal: Určitě bych to dolů nedával. Bylo rozjebané světlo a držák uvnitř, takže dolů to muselo...
pavelu96 Odesláno 5. prosinec 2019 Autor Odesláno 5. prosinec 2019 (upraveno) Rovnou se sundal starý volant... Upraveno 7. prosinec 2019 uživatelem pavelu96
pavelu96 Odesláno 7. prosinec 2019 Autor Odesláno 7. prosinec 2019 Nastříkáno radim.1008, skypeja a Milan+ ohodnotil 3
pavelu96 Odesláno 14. prosinec 2019 Autor Odesláno 14. prosinec 2019 Tak volant je z5 Vybrána perforovaná kůže na strany a zvětšené "bicepsy" pro lepší grip. O5 perfektním práce volantech.cz kemo, skypeja, Milan+ a 3 další ohodnotil 6
pavelu96 Odesláno 14. prosinec 2019 Autor Odesláno 14. prosinec 2019 A už je tam i nárazník po laku Pro "hnědopichy" zbytek auta je špinavý MJSytic, Karel, skypeja a 2 další ohodnotil 5
pavelu96 Odesláno 16. leden 2020 Autor Odesláno 16. leden 2020 Dnes dorazily nějaké věci na Bobíka, tak to tam zítra nahážu, ať je o něj hezky postaráno... radim.1008 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 17. leden 2020 Autor Odesláno 17. leden 2020 Dnes proběhla výměna tlakových hadic chlazení turba a přívodu vzduchu. Obě lehce rosily a ta vzduchová stříkala až na nádobku chladicí kapaliny Dohromady zhruba 1600,- na citroeny.eu ( v Peugeotu 3400,- ) Stav km 214555 skypeja, kemo, Mikis a 1 další ohodnotil 4
luky30 Odesláno 20. leden 2020 Odesláno 20. leden 2020 (upraveno) Ahoj, mám dotaz k tomu volantu, koukám, že jsi od Liberce, demontoval jsi a posílal do volantechu a nebo jsi to tam nechal dělat na počkání? Díky a HDi zdar edit: tak o pár příspěvků výš vidím, že jsi demontoval. Ale ještě jedná otázka, kdo ti dělal ten nárazník? Podařilo se mi drobně křápnout přední a hledám, kde mi to teď na liberecku udělají.. Upraveno 20. leden 2020 uživatelem luky30
pavelu96 Odesláno 20. leden 2020 Autor Odesláno 20. leden 2020 @luky30 Ahoj. Do Volantechu normálně příjdeš a domluvíš se co by jsi chtěl s volantem udělat a do týdne je většinou hotovo. Ideální je v pátek, protože v pondělí dělají bicepsy - když je nechceš, tak je to jedno Nárazník mi stříkal kamarád (dělá v Audi), ale má i svojí lakovnu, ale 40 km od Liberce...
pavelu96 Odesláno 27. leden 2020 Autor Odesláno 27. leden 2020 (upraveno) Tak už vím, proč mi vypadavá hadice přívodu vzduchu. Ulomené obě packy na koncovém kolínku. Dokázal by někdo zjistit podle SB, na kolik by to vyšlo v Peugeotu? Tedy jestli to jde koupit samostatně? Upraveno 27. leden 2020 uživatelem pavelu96
jarokare Odesláno 27. leden 2020 Odesláno 27. leden 2020 Položka č 9 za 1408,- , bych to radši sešrouboval ... pavelu96, Péťa a ozzy56 ohodnotil 3
pavelu96 Odesláno 27. leden 2020 Autor Odesláno 27. leden 2020 (upraveno) Tak to jebem... Právě, že to sešroubovat nejde. Vypadává to i na té čtvercové straně do saní a přišroubovat tu kulatou stranu je taky na prd - překáží tam palivový filtr při nasazení... Upraveno 27. leden 2020 uživatelem pavelu96
ozzy56 Odesláno 27. leden 2020 Odesláno 27. leden 2020 dej tam samořezný šroubek (nebo dva) s velkým stoupáním a opatrně dotáhnout, drží to pak dobře Péťa ohodnotil 1
Recommended Posts