Klemoň Odesláno 19. únor 2020 Odesláno 19. únor 2020 No a já ti přát tady nebudu - my se dneska uvidíme Citovat
KoudaK Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 @Weri 605 jooo tak vše nejlepší... H a M. Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 @Zůza a @Weri 605 všechno nejlepší. Zůza a Weri 605 ohodnotil 2 Citovat
KoudaK Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 @Zůza jeee tak tobě taky přejeme vše nej nej.... H a M. Zůza a Weri 605 ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 @Zůza je už promlčená, ale to by @radim.1008 měl vědět K přání pro @Weri 605 se připojuji Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 Já také té mojí "tajné lásce" vše nej nej. @Weri 605 To víš - teď už to musíme tajit , abych neměl jako novomanžel doma peklo Milan+ a Weri 605 ohodnotil 2 Citovat
Medvěd Odesláno 25. únor 2020 Odesláno 25. únor 2020 Veselý vyskytliny přeju Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 11. březen 2020 Odesláno 11. březen 2020 @jarokare vše NEJ! jarokare ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 11. březen 2020 Odesláno 11. březen 2020 I já přeji všechno nejlepší. Hlavně zdraví, to je nejdůležitější. jarokare ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 11. březen 2020 Odesláno 11. březen 2020 (upraveno) V 25. 2. 2020 at 14:03, Klemoň napsal: Já také té mojí "tajné lásce" vše nej nej. @Weri 605 To víš - teď už to musíme tajit , abych neměl jako novomanžel doma peklo Možná Tě budu kvůli možným problémům do budoucna v těchto letech s tím novomaželstvim následovat. Jináč oslavenci vše nej. Upraveno 11. březen 2020 uživatelem Milan+ Péťa, Klemoň a jarokare ohodnotil 3 Citovat
Klemoň Odesláno 12. březen 2020 Odesláno 12. březen 2020 Jo jo - já to už psal , že to byl pouze sňatek z rozumu . To z láskou nemá nic společného - ten papír nic nezmění na tom, jak moc ji mám rád radim.1008 a Pepito ohodnotil 2 Citovat
pavelu96 Odesláno 14. březen 2020 Odesláno 14. březen 2020 @radim.1008 Vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí a hlavně zdraví Péťa a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
jarokare Odesláno 14. březen 2020 Odesláno 14. březen 2020 Taktéž se připojuji přáním všeho nejlepšího dnešním oslavencům radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Medvěd Odesláno 9. duben 2020 Odesláno 9. duben 2020 Veselý vyskytliny má dnes Pepito - a nikdo nic? Pepito ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 9. duben 2020 Odesláno 9. duben 2020 Tak ještě tady @Pepito, všechno nej. Pepito ohodnotil 1 Citovat
Klemoň Odesláno 9. duben 2020 Odesláno 9. duben 2020 Taky Pepi - vše neeeej @Pepito Pepito ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 17. duben 2020 Odesláno 17. duben 2020 Dnes slaví znovunavrátivší @Medvěd, vše nej... !!! Medvěd a Pepito ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.