Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Brnkačka :D;)

Na podobné křižovatce se nám v USA jednou podařilo špatně odbočit, ale tím jak tam měli propojky snad všude se vším, dalo se celkem snadno otočit do správného směru, když se člověku nezamotala hlava a pamatoval si odkud přijel ;) Nicméně bych docela nerad, aby to u nás jednou vypadalo podobně, polní a lesní cesty mám trochu radši než takovouhle betonovou džungli...

Odesláno

tohle je v pohode, amici meli prehledny znaceni, co jsem tam jezdil, a otocka taky nebude problem. Rozhodne lepsi, nez treba nektera napojeni na D1, kde jaksi chybi pripojovaci pruh :D

2oddie: takovehle extremy tu nebudou, ne za naseho zivota... nejsou na to penize, ani prostor. A nakonec ani duvod, amici jezdi mnohem vic (zatim...)

Odesláno

Znama bydlela 15 let v NY a rikala, ze tehda (70. leta) kdyz minula spravnou odbocku, zajela si treba 60 km :D

Odesláno
Původně zaslal: kšanda

to je přece černej most

Tak to teda Černej Most není! :grr

Ale tyhle křižovatky maj jednu velkou výhodu. Daj se projížděj velkou rychlostí, což se u zpětných ramp provést nedalo. Hlavně musí být tyto křižovatky dobře značeny, jinak opravdu hrozí zajetí hodně km, možná i víc než 60, protože kdo ví, kde je další sjezd... A vymyslet na té křižovatce na něco ve stylu vrácení je téměř nemožné...

Odesláno

Nechci bejt nějakej rejpal, ale podle mého pozorného studování fotografie si myslím, že to je pěkná fotomontáž. Některé trasy podivně začínají nebo končí. :aut

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Brno??? AHA - to je ta zatáčka mezi Prahou a Vídní????

krizovatka... odbocuje se tam taky na olomouc...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...