chechet Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 nadhera. s rodinou plnou dopravnich inzenyru to dokazu opravdu ocenit na tohle jsou specialiste amici a japonci a podle nazvu obrazku to zrejme budou amici. Citovat
Marda106 Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 No to je kazdopadne nadhera a pak si vyberte tam spravnou cestu aby ste dorazily kam potrebujete Citovat
Hadra Odesláno 5. leden 2006 Autor Odesláno 5. leden 2006 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI baranďák hadr........... Citovat
Operator Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Původně zaslal: Bohouš 205 GTI baranďák hadr........... To je fakt! A stejne i tam maj nektery lidi problem. Citovat
oddie Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Brnkačka Na podobné křižovatce se nám v USA jednou podařilo špatně odbočit, ale tím jak tam měli propojky snad všude se vším, dalo se celkem snadno otočit do správného směru, když se člověku nezamotala hlava a pamatoval si odkud přijel Nicméně bych docela nerad, aby to u nás jednou vypadalo podobně, polní a lesní cesty mám trochu radši než takovouhle betonovou džungli... Citovat
Vvitty Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 tohle je v pohode, amici meli prehledny znaceni, co jsem tam jezdil, a otocka taky nebude problem. Rozhodne lepsi, nez treba nektera napojeni na D1, kde jaksi chybi pripojovaci pruh 2oddie: takovehle extremy tu nebudou, ne za naseho zivota... nejsou na to penize, ani prostor. A nakonec ani duvod, amici jezdi mnohem vic (zatim...) Citovat
Tazman Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Tak to je mazec, ukazoval jsem to kámošovi a ten konstatoval, že než by našel správní směr tak by mu došla nafta Citovat
Guest DD Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Znama bydlela 15 let v NY a rikala, ze tehda (70. leta) kdyz minula spravnou odbocku, zajela si treba 60 km Citovat
Petr 406 red Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Pěkná fotka!!! Takhle to vypadá huř než když se jede po té silnici Citovat
Péťa Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Viděl jsem podobnou - soustavu kruhových objezdů v jednom velkým kruháku :D Citovat
Dave_k Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Navigace pro chytrý a pro ty který to nepochopili. Citovat
Marcel505 Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Původně zaslal: kšanda to je přece černej most Tak to teda Černej Most není! Ale tyhle křižovatky maj jednu velkou výhodu. Daj se projížděj velkou rychlostí, což se u zpětných ramp provést nedalo. Hlavně musí být tyto křižovatky dobře značeny, jinak opravdu hrozí zajetí hodně km, možná i víc než 60, protože kdo ví, kde je další sjezd... A vymyslet na té křižovatce na něco ve stylu vrácení je téměř nemožné... Citovat
Dave_k Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Nechci bejt nějakej rejpal, ale podle mého pozorného studování fotografie si myslím, že to je pěkná fotomontáž. Některé trasy podivně začínají nebo končí. Citovat
Vopičí Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Je to pěkný.......tak akorát na pohled. Jet bych po tom nechtěl. Citovat
Pinďa Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Klucí (a děvčata) to je přece před BRNEM (že Trundo?????). Citovat
Medvěd Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Brno??? AHA - to je ta zatáčka mezi Prahou a Vídní? Citovat
Vvitty Odesláno 7. leden 2006 Odesláno 7. leden 2006 Původně zaslal: Medvěd Brno??? AHA - to je ta zatáčka mezi Prahou a Vídní???? krizovatka... odbocuje se tam taky na olomouc... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.