Weri 605 Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 Netušíte prosím někdo, kde by se v PRAZE daly koupit tyhle pojistky..? googl mi našel akorát Sukorady... (Zřejmě je eště rozbitej.. ) Je to označení: Pojitka JCASE LowProfile 58V/40A zelená Citovat
Návštěvník Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 http://shop.elancar.cz/rc-192782-pojistka-jcase-nizka-zelena-40a třeba Citovat
Weri 605 Odesláno 24. listopad 2016 Autor Odesláno 24. listopad 2016 super díky za rychlost... !!!!!! Citovat
Ferry Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 nebo elit, vysocany maji skladem 4ks za 99Kc kus , obj. cislo 192782 Pojistka JCASE nízkoprofil 40A Citovat
krtek 2 Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 ta cena za poistku ? to si robia srandu Citovat
mmartinkovic Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 Cim mensie, tym drahsie. Kupoval som ziarovcicku do autoradia, 3 mm priemer, drotiky ako vlasy, 1€. kdezto ziarovka do svetla, napr zadna, mala, 5W 0,30€. Kde je rovnost? Citovat
urdemala Odesláno 24. listopad 2016 Odesláno 24. listopad 2016 Podle velikosti se přece cena určovat nemůže :-)) To nejsou banány. Citovat
Klemoň Odesláno 27. listopad 2016 Odesláno 27. listopad 2016 (upraveno) No to je přeci jasné . . . . Čím menší - tím se hůř vyrábí a tak je dražší Třeba já bych musel se svými prsty vyrábět pojistky leda tak pro Černobyl. Zrovna jako tu co se jim posledně nepřepálila . . . . Upraveno 27. listopad 2016 uživatelem Klemoň Citovat
Weri 605 Odesláno 27. listopad 2016 Autor Odesláno 27. listopad 2016 Do Fukušimi.... Grand Vitara - přímo k pastorku... Citovat
radim.1008 Odesláno 27. listopad 2016 Odesláno 27. listopad 2016 Jo to je ta Suzuki... Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk Citovat
KoudaK Odesláno 28. listopad 2016 Odesláno 28. listopad 2016 To proklemuj dratem a mas to.... Prinejhorsim to blafne... :DDDDD Citovat
Weri 605 Odesláno 28. listopad 2016 Autor Odesláno 28. listopad 2016 to je fakt... mohla sem to tam nahňácat pájkou vopravenej krám do krámu.. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. listopad 2016 Odesláno 29. listopad 2016 před 11 hodinami, KoudaK napsal: To proklemuj dratem a mas to.... Prinejhorsim to blafne... :DDDDD no, buď blafne motor, nebo celé auto... Citovat
krtek 2 Odesláno 30. listopad 2016 Odesláno 30. listopad 2016 do takej atypickej poistky mozes naletovat klasicku poistku za par centov sice pekne to vypadat nebude ale funkcne to bude taka nudzovka Citovat
Milan+ Odesláno 30. listopad 2016 Odesláno 30. listopad 2016 To vůbec není žádný atyp, kdysi v Hyundai Lantre to bylo komplet v motorovém prostoru, je to vedené jako maxi pojistky. Citovat
krtek 2 Odesláno 30. listopad 2016 Odesláno 30. listopad 2016 (upraveno) bolo to myslene ze sa to bezne v eu autach nevyskytue v pezotu mas tiez maxi poistky ale vypadaju inak oznacuju sa ako MF Upraveno 30. listopad 2016 uživatelem krtek 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.