Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vychytavka s vickem nadrze


tmx.806

Recommended Posts

Ahoj vsichni,

vcera jsem tankoval - otevrel jsem vicko nadrze a pak jsem si vzpomel, ze mam neco na zadni sedacce. Tak jsem trhnul za dvere a uz si rikam to v pr - urazim vicko - ale ouha. Normalne to ma nejakou pojistku, ze se dvere zarazi asi 0,5cm pred vickem a nejde s nima hnout ani silou. Po zavreni vicka vse OK. NO VEDEL TO NEKDO!?!? :D Podle me super vychytavka a konstrukteri maji dalsi bodiky... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info.

Uz jsem se nad tim parkrat zamyslel, proc udelali vicko na tak blbem miste, ale jak vidim, maji to vychatany :mrk Zatim jsem vzdy zadnim pasazerum u benzinky rikal, at neoteviraji dvere, nebo mne urazi vicko od nadrze.... hned to jdu vyzkouset :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj.Někdo na foru to už psal.Včera při přechodu na letní provoz jsem se na viko od nádrže díval,také jsem se díval při sundaném kole,že vedle hadic pro benzín je i bowden.Ale abych vyzkoušel,jestli to i mě tak funguje,to jsem zapomněl!Začla solidní průtrž mračen a pomáhal jsem si pod střechu.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj.A ještě dodatek:prozatím jsem tankoval s peněženkou v ruce,auto nezamčeno.Včera byli na pumpě více opálení občané,tak jsem vystoupil a dálkáčem zamkl - co kdyby,že.Ale ouha,nešlo otevřít vrátka k víčku od nádrže!Teprve,až jsem zase odemkl centrálem,mohl jsem natankovat.To jsem zase netušil já.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ahoj.Jedno jsem potřeboval večer ještě vyndat z kredence nákup.Byla už tma a já byl líný si rozsvítit.Otevřel jsem zadní (5) dveře,a když už byly skoro nahoře,rozsvítilo se zadní stropní světýlko.Milé,pomyslel jsem si a dál o tom nepřemýšlel.Nedávno jsem prováděl výměnu žárovky na SPZ a světélko na sebe opět upozornilo.Jen tak zběžně jsem okoukl rám,kde je ten dveřní spínač,a jak je nastavený,že se rozsvítí až jsou dveře skoro nahoře.Nic jsem nenašel!On je to totiž polohový spinač ve dveřích.Chytré.Viz foto.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kubis

Ahoj.Jedno jsem potřeboval večer ještě vyndat z kredence nákup.Byla už tma a já byl líný si rozsvítit.Otevřel jsem zadní (5) dveře,a když už byly skoro nahoře,rozsvítilo se zadní stropní světýlko.Milé,pomyslel jsem si a dál o tom nepřemýšlel.Nedávno jsem prováděl výměnu žárovky na SPZ a světélko na sebe opět upozornilo.Jen tak zběžně jsem okoukl rám,kde je ten dveřní spínač,a jak je nastavený,že se rozsvítí až jsou dveře skoro nahoře.Nic jsem nenašel!On je to totiž polohový spinač ve dveřích.Chytré.Viz foto.P806

No chytré. V 406 sedanu ve víku je taky a že je to chytré bych neřekl, dvakrát jsem ho rozebiral protože nefungoval, lepší je klasickej koncák.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 let později...

Tak mi pojistka od víčka nádrže začla blokovat dveře, ikdyž je víčko zavřené. Vypadá to, že bowden, který jde mezi kolem a podběhem nevydržel a proreznul.

Máte někdo představu jak se tomu jde dostat na zoubek? A jde to nějak měnit po dílech nebo je to v kuse zalisované lanko z bowdenem?

Upraveno uživatelem roslp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...