Pe.Tr Odesláno 28. březen 2016 Odesláno 28. březen 2016 čest v šest mám microSDHC od TLM 32giga , z OKAY , zápis na ni funguje , kopírování taky, ale nejde zní nic smazat , ani v telefonu , ani přes adaptér a čtečku , ani čtečku v ntb, ani přes PC ,PCSuite. když dám v telefonu smazat nebo sformátovat tak se pochvilce tel sekne , nebo rovnou zrestartuje. vyzkoušeno v sony , samsungu i v Lenovu a furt to samé. na kartě je zaplněno 9giga, vesměs fotky, pár videi, a nějaké aplikace. poraďte třeba nějaký program nejlíp pro PC WIN10 , jestli je co by můj problém vyřešil. díky Citovat
celda1970 Odesláno 28. březen 2016 Odesláno 28. březen 2016 SW HDDRegenerátor........pokud ani to nepomůže doporučuji kladivo 2kg a ekologicky zničit... Citovat
ChouLu Odesláno 28. březen 2016 Odesláno 28. březen 2016 To je ta tvoje slavná karta z které kopíruješ fotky měsíc? Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. březen 2016 Autor Odesláno 28. březen 2016 To je ta tvoje slavná karta z které kopíruješ fotky měsíc? jo ale už překopírováno , za hodinu díky WIN10 Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. březen 2016 Autor Odesláno 28. březen 2016 co třeba guiformat nepomohlo píše failed to write Citovat
Péťa Odesláno 28. březen 2016 Odesláno 28. březen 2016 Když se podíváš ve správci disků, jaký má souborový systém? Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. březen 2016 Autor Odesláno 28. březen 2016 SW HDDRegenerátor........pokud ani to nepomůže doporučuji kladivo 2kg a ekologicky zničit... tak program píše že karta poškozena , tím se hodně vysvětluje karta je ještě v záruce , to je v pohodě blbé je že jsou na ni 3700 fotek všeho možného i nemožného , hlavně i osobní data ,děti..... zkusím napsat na okay linku co stím .z ruky ji nedám Citovat
ChouLu Odesláno 28. březen 2016 Odesláno 28. březen 2016 Jelikož s ní máš problém od začátku (kopírování atd..) tak bych to fakt viděl na KO kartu Citovat
Pe.Tr Odesláno 3. duben 2016 Autor Odesláno 3. duben 2016 Ok zadny program nedokazal kartu smazat, okay tvrdi ze reklamace bez zaslani do servisu nebude reklamace uznana. Magnet ani mikrovlnka nezabrali, nekdo nejaky dalsi napad jak znicit data a kartu mechanicky neposkodit? Citovat
Péťa Odesláno 3. duben 2016 Odesláno 3. duben 2016 (upraveno) Ty jsi kouzelník Tak na ni zkus připojit vyšší napětí Když koukneš na kontakty, dva jsou delší (vyčuhují) - to je napájení. Ten blíž k okraji je minus a ten u středu je plus. Normální napájení je 2.7 až 3.6 V - zkus dát víc, doma budeš mít dostupných určitě12 V a možná seženeš i víc PINy SD Karty Upraveno 3. duben 2016 uživatelem Péťa Citovat
Lihous Odesláno 3. duben 2016 Odesláno 3. duben 2016 Zajimave ue Ok reklamaci nebere .....U nas jsem mel podobny problem a jedina zkouska byla ze si to overil.Vratil se na kram otevrel suplik dal jinou dopsal to na uctenku a sel jsem domu.Pravda nebylo to Okcko ale divim se nemam info ze by nejak reklamace resili / Nachod Hradec Kralove / S napajenim bych byl opatrny aby se neco viditelne nespeklo - a byla reklamace viz 2kg kladivo a panak na "zal" Citovat
Péťa Odesláno 3. duben 2016 Odesláno 3. duben 2016 Chápu Pe.Tra, že ji chce zničit - taky bych nestál o to, aby se mi prodavač šťoural ve fotkách z dovolené apod. Citovat
MotoMoto Odesláno 4. duben 2016 Odesláno 4. duben 2016 Tak prodavač určitě touží po tom aby zkoumal co za prasárny tam pe.tr nafotil. Citovat
Veverka Odesláno 4. duben 2016 Odesláno 4. duben 2016 Tak to určitě. My jsme HDD kvůli ochraně dat z kaput all-in-one lámali z Alzy bezmála dva měsíce Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. duben 2016 Autor Odesláno 6. duben 2016 Ty jsi kouzelník Tak na ni zkus připojit vyšší napětí Když koukneš na kontakty, dva jsou delší (vyčuhují) - to je napájení. Ten blíž k okraji je minus a ten u středu je plus. Normální napájení je 2.7 až 3.6 V - zkus dát víc, doma budeš mít dostupných určitě12 V a možná seženeš i víc PINy SD Karty děkuji , hotovo , ale že to zajiskřilo Citovat
MJSytic Odesláno 6. duben 2016 Odesláno 6. duben 2016 A teď šup s ní na reklamaci Jestlipak jí uznají Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.