agresssor Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 (upraveno) Tak vzhledem k tomu že už mě přestává bavit dieselové auto z mnoha důvodů se ptám na nějakou náhradu za moji 307, Přemýšlel sem Octu 1.8 Tsi ale prej tam jsou problémy s připečenejma pístníma kroužkama. Pak C4GP 2.0 benzín ale přijde mi že obsah na tak velký auto stačit nebude, samozřejmě nejradši bych 5008 ale ta se v pořádným benzínu nedělá.. A nebo jako poslední možnost 307 1.6 16v. TO je opravdu takovej problém sehnat obyč benzínový auto v týhle době ? Upraveno 3. březen 2016 uživatelem agresssor Citovat
oddie Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 Čím to má být zajímavé, jak velké a jak staré? Citovat
agresssor Odesláno 3. březen 2016 Autor Odesláno 3. březen 2016 (upraveno) Tak od 2010/11, kombi, jinak zajímavý asi nic moc, prostě jen na ježdění. Nějak mě ty serepetičky okolo dieselu přestávaj bavit.... Upraveno 3. březen 2016 uživatelem agresssor Citovat
barenst Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 (upraveno) 2010/11 307 bohužel nekoupíš co je spatne na 2,0 C4GP? Upraveno 3. březen 2016 uživatelem barenst Citovat
agresssor Odesláno 3. březen 2016 Autor Odesláno 3. březen 2016 Nic, musel bych se v tom projet přeci jen je to auto jako kráva tak aby to tak nějak stačilo na tu váhu. A moc sem jich neviděl... Citovat
oddie Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 V Německu? Tady bych to stejně nekupoval. Citovat
Pe.Tr Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 Kolik cenova predstava bez servisu? odesláno z mého telefonu co držím v ruce Citovat
agresssor Odesláno 3. březen 2016 Autor Odesláno 3. březen 2016 200-300 k, mam na to tak 4-5 mesicu, je dobry rozhodit site trosku driv Citovat
Medvěd Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 (upraveno) Vím, že mě tu někteří za to co napíšu nebudou mít rádi, ale v tomhle rozpočtu bych uvažoval o dvojkovým Superblbu - benzíňáky nebudou mít (na rozdíl od nafty) objetou 3x celou zeměkouli a asi to nebudou ani ojeté drožky .... Upraveno 3. březen 2016 uživatelem Medvěd Citovat
agresssor Odesláno 3. březen 2016 Autor Odesláno 3. březen 2016 Superb je hezkej ale spis octu II 1.8 TSi. Super je uz hodne drahej a cena ND bude taky jinde.... Citovat
JakubkoSK Odesláno 3. březen 2016 Odesláno 3. březen 2016 Keď chceš benzin a taky aby to aj šlo a nevadia ti vysoke otačky tak japonca... Citovat
morepower Odesláno 4. březen 2016 Odesláno 4. březen 2016 (upraveno) mas pravdu, dneska je problem sehnat mezi novejsima autama zajimavej a silnej benzin. myslim samoze dostupny auta :-) nejsou to zrovna skvosty, ale napada me opel insignia, audi a nova mazda 6(ta jedina ma zajimavej dizajn)- vsev prislusny kubature, hmm? Upraveno 4. březen 2016 uživatelem morepower Citovat
Honza z Nera Odesláno 5. březen 2016 Odesláno 5. březen 2016 (upraveno) . . . jsem v podobné uvažovací pozici jako agressor. Po zralé úvaze jsem došel k tomu, že asi nejzajímavější se pro mě jeví nějaké benzínová atmosféra. Cenovka vozu max.300tis, kombi. Uvažoval jsem: Mondeo 2,0i r.v. 2010-12 BMW5 525 r.v. 2005-06-07 ( mám kamaráda v autorizáku je tedy kam se obrátit pro radu, pomoc či servis ), ale tomu to "nápadu" moc nadějí nedávám Mazda6 1,8i nebo 2,0i r.v. 2009-12 Toyota Avensis 1,8 108kW od r.v.2008 výš, tedy po face. U Japonců je ale obecně problém sehnat auto s benzínovým motorem a původem v ČR a v DE jsou tyto vozy dost drahé. Volvo V70 2,4i r.v. kolem 2006 max 2008, ale zde je stejný problém jako s Japonci. Výběr je v DE, zde je to tragédie. A pak samozřejmě do úvahy padla škodovka, ale 1,6i je zcela mimo a motory TSi mají svých problémů taky hodně . . . Záměrně jsem nenapsal nic od PSA, protože u benzínů je také potíží nad hlavu. Pak se tedy obloukem vracím k Peugeotu 508 SW 2,0HDi . . . no a teď babo raď Upraveno 5. březen 2016 uživatelem Honza z Nera Citovat
P607Olda Odesláno 5. březen 2016 Odesláno 5. březen 2016 (upraveno) Nechápu oba, tedy agresssor i Honza z Nera, proč vám nevyhovují stávající auta. 2,0 HDi, i podobně 1,6 HDi jsou dobré motory, zatímco 2,0 benzín hodně žere a síla není nijak ohromující. Snad je důvodem to, že máte zdroj benzínu. 307 je povedené auto, jen má už pár let. Partner Tepee je taky povedený, jen je tak trochu dodávka. Oběma bych poradil 5008 1,6 HDi, případně C4GP. Prostorná auta, dobrý a úsporný motor, do 300 t (Honza z Nera) se určitě sežene zánovní. Už tady zaznělo tolik názorů, že jeden navíc se snese. Upraveno 5. březen 2016 uživatelem P607Olda Citovat
Pe.Tr Odesláno 5. březen 2016 Odesláno 5. březen 2016 Proste je prestali bavit stavajici auta a chtej neco jinyho. odesláno z mého telefonu co držím v ruce Citovat
Almanil Odesláno 5. březen 2016 Odesláno 5. březen 2016 Podle mě hledají benzín, ale ne od PSA. A obecně mám dojem, že u některých aut, benzínové motory skoro neexistují, a to je škoda. Zvláštní mi to je hlavně u japonských aut, které mám já v mysli jako spíš benzínové, než naftové. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.