HaNdA Odesláno 18. leden 2016 Autor Odesláno 18. leden 2016 Par dalsich postrehu... FULL LED svetla - parada. Potkavacky by mohly mit sklon nastaveny o par metru dal, ale sviti to paradne. Dalkovky to je palba, ze jsem mel chvili pocit ze jedu ve dne Spotreba sviznejsi jizdou s mestem zatim 9-10l/100, na dalnich mi pri 130 na tempomat zere cca 7,5. Tady cekam, ze to jeste trochu klesne zhruba k tem 7mi litrikum. Taky se mi libi bezklickove vybaveni. Klicek mam v kapse u bundy a neni vubec treba. Auto se otevre kdyz vemu za kliku a zavre, kdyz ji "pohladim" . SPORT rezim se opravdu chova jinak, ztuhne posilovac, zrudnou budiky, zacne to produkvovat umely zvuk do repro (bez toho bych se obesel), ale hlavne reakce na plyn je opravdu jina a pocitove to jde vic za plynem. Citovat
MJSytic Odesláno 18. leden 2016 Odesláno 18. leden 2016 Tak je pravda, že místo sport zvuku z repráků, mohli udělat funkční výfukový koncovky a nedávat tam ty atrapy, co nikam nevedou O "krátkých" potkávačkách mluví všichni (viz srazové testování krátké i dlouhé verze), takže na tom něco bude Spotřeba půjde určitě dolů, min. až odlehčíš nohu Citovat
HaNdA Odesláno 18. leden 2016 Autor Odesláno 18. leden 2016 Na svetlech je nejaky stelovatko, tak treba to pujde lehce posunout Zas bych tim nerad nekoho oslnoval. No s tim odhlehcenim nohy... To pujde blbe ono to dost svadi. Zatim to tocim max tak do 5500 otacek, furt je to novej motor a seda si to, ale uz se projevil ten zminovany "boost" ve 4000 ktery jsem sam pocitil i na predvadecce pri ktere doslo na jasne rozhodnuti a auto jsem objednal par tydnu po ni. Citovat
Laďa Odesláno 18. leden 2016 Odesláno 18. leden 2016 Tady http://www.peugeot-club.com/topic/97718-peugeot-308-ii-sw-16-hdi-allure/?p=1711014 si nechal kolega přizvednout světla. Citovat
Agrafik Odesláno 18. leden 2016 Odesláno 18. leden 2016 Nechápu, proč to musí vrčet z repráků, auto má jet, jako že v tomto případě jede. Třeba to půjde nějak vypnout. Světla bych nechal tak, jinak budou oslňovat. Zkušenost s auty, které samy hlídají náklon, kdy se zdá, že by mohly svítit líp. Tragédie je to teď v zimě, kdy každé druhé auto má světla na ho..o. Hlavně ať THPčko nedělá starosti a vydrží co nejdéle. Citovat
HaNdA Odesláno 18. leden 2016 Autor Odesláno 18. leden 2016 Takze to jde tim stelovatkem, otazka je jak moc to prizvednout... Asi se taky stavim v servisu na radu. Citovat
MJSytic Odesláno 18. leden 2016 Odesláno 18. leden 2016 Tak jasně, že to jde štelovat - automatika jen sklápí automaticky dle zatížení (to co má dělat ručně 90% řidičů naložených kombíků - ať žije naložená jedničková fábie v kombíku!), ale bez regloskopu bych do toho fakt nehrabal. Ty ledky pálí oči víc než xenon Posledně jsem potkal nějaký nový BMW a nevím, co s tím měl, ale připadal jsem si jak v nemocnici na rentgenu Citovat
HaNdA Odesláno 19. leden 2016 Autor Odesláno 19. leden 2016 Ano, vetsina fabii 1. generace sviti vsude mozne jen ne na silnici, rekl bych ze to je dano nejen lajdactvim majitelu, ale i spatnou konstrukci paraboly. Lidi co se mi nalepi na kufr a mam pocit ze me chteji svym xenonem apod odparit z cesty (ala star trek) take miluju. Rikam jim osvetlovaci stropnic Vcera jsem se stavoval v servisu optat a pry to lehce prizvednout pujde, takze OK. Citovat
HaNdA Odesláno 24. leden 2016 Autor Odesláno 24. leden 2016 Takove bezva pocasi na kravinky a rucka..... NIKDE! Citovat
Crazy Koala Odesláno 24. leden 2016 Odesláno 24. leden 2016 Da sa to dostat do pretacaveho smyku uplne v pohode aj bez rucky nie v kazdej zatacke a tak lahko ako keby ju tam nechali, ale da sa To ma ale na tom aute fakt stve ze je tam len elektronicka...keby aspon ta fungovala tak ze kusne len zadne ale ona brzni normalne vsetky 4. Citovat
HaNdA Odesláno 24. leden 2016 Autor Odesláno 24. leden 2016 Jn, zkousel jsem do ni tuknout za jizdy co se stane a presne, brzdi to vsechny 4 kola, takze zas prd. pritom by to presne stacilo k tomu aby se s tim ted dalo vyblbnout. Citovat
kibi Odesláno 25. leden 2016 Odesláno 25. leden 2016 Ano, vetsina fabii 1. generace sviti vsude mozne jen ne na silnici, rekl bych ze to je dano nejen lajdactvim majitelu, ale i spatnou konstrukci paraboly. Lidi co se mi nalepi na kufr a mam pocit ze me chteji svym xenonem apod odparit z cesty (ala star trek) take miluju. Rikam jim osvetlovaci stropnic Vcera jsem se stavoval v servisu optat a pry to lehce prizvednout pujde, takze OK. není tajemstvím že Fabka I svítí pro řidiče velmi slušně, pro protijedoucí oslňuje ( už z výroby ), ale největší terno jsou HIDky v klasických parabolách, to je teprve kumšt pro oči a ještě lepší jsou jantaři co nechápou k čemu jsou mlhovky...když je hezky na silnici nasmrkáno, smráká se, všechno se odráží do očí, proč to nepřilepšit mlhovkama jinak Pažout krásnej....frantíci prostě ten design umí Citovat
HaNdA Odesláno 15. únor 2016 Autor Odesláno 15. únor 2016 (upraveno) Dnesni upgrade... leva strana - origo, prava - LED Upraveno 15. únor 2016 uživatelem HaNdA Citovat
PeterZA Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 Predpokladam, ze to je spiatocka. Osvetluje to priestor za tebou lepsie? Citovat
HaNdA Odesláno 16. únor 2016 Autor Odesláno 16. únor 2016 Ano je to zpatecka, je videt mnohem lepe, prece jenom rad vidim kam couvam Citovat
PeterZA Odesláno 16. únor 2016 Odesláno 16. únor 2016 A mozem vediet, co si tam dal? Zadne okna su zatmavene a aj ja by som ocenil viac svetla. Citovat
HaNdA Odesláno 17. únor 2016 Autor Odesláno 17. únor 2016 Nic specialniho tady je link na aliexpress - http://www.aliexpress.com/item/Z20132-1X-45-SMD-4014-LED-T15-928-939-Wedge-Side-Clearance-Light-Marker-Indicator-Bulb/32504977896.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.