oddie Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 Hodiny tam být nutně nemusí, stačí spínač, nebo nějaké dálkově ovládané relé, třeba i přes mobil. Pár let jsem používal nejjednodušší modul koupený u Flajzara, než jsem si osadil lepší. Citovat
Lukas.407 Odesláno 20. leden 2016 Autor Odesláno 20. leden 2016 Co jsem vydel, tak doplnkova sada s hodinama stoji cca 11000kc. Tolik toho to zase neprinasi... Citovat
mikicek Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 Já se přidám s dotazem. Na mém HDi je taky problém. Chytne to v pohodě (nové žhaviče, zkontrolované relé), ale ihned po startu neklidný chod a bílý kouř z výfuku. Po cca 10 sekundách to ustane a motor jde normálně. Kde by mohla být chyba? Vstřiky? Nebo třeba špatná funkce EGR (možná je pořád otevřený, nevím, nikdy jsem ho neřešil)? Ja mám HDi 100 kW a ten istý problém. Zatial to riešim zohrievaním Webastom, ale aj tak ma zaujíma, kde je chyba. Ak by niekto poradil.... budem vďačný. Citovat
Lukas.407 Odesláno 23. leden 2016 Autor Odesláno 23. leden 2016 (upraveno) Tak panove zdani zdarile opravy se nekona. Zhavicky vymeneny, ale... Dneska -14 a auto jsem nenastartoval vubec. 2x jsem na zacatku nazhavil, pote jsem startoval. Po chvilce toceni to jakoby chytlo ale hned to zdechlo. pote to uz jen tocilo s obcasny "skytnutim"... Vymeneny zhavicky, ale rele ne a ani nekontrolovano... Predehrev nafty taky nekontrolovan. Ale na dia zadna chyba nebyla, ...kontrolovano pri vymene zhavicek, nyni ne... Upraveno 23. leden 2016 uživatelem Lukas.407 Citovat
Jarda5 Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 No možná to jsou jen drobné nedostaky - jedna maličkost s druhou v mrazu vytvoří problém. Já udržuju kvalitní baterku stále ve 100% stavu, startér po repasi, v naftě VIF, každý rok před zimou měním palivový filtr, olej měním včas za kvalitní a přidám do oleje aditiva a webasto na ohřev motoru jsem si s dálkovým ovládáním zprovoznil cca za 400,- Kč. Žavičky nebylo zatím potřeba řešit, protože zatím jsem nastartoval bez předehřevu v jakékoliv teplotě. V novém roce jsem v -19 po 10 dnech odstaveném, promrzlém autě nastaroval bez problémů bez předehřevu webastem. Ale běžně každé ráno webasto tak 20-30 minut před odjezdem pouštím. Na VIF jezdím celoročně, jen střídám zimní letní... Citovat
Lukas.407 Odesláno 23. leden 2016 Autor Odesláno 23. leden 2016 baterka je v poho. olej a pal filtr taky vymenen. Do nafty nic nepridavam, starter po repasi nemam... webasto nemam na nezavisle... Citovat
Lukas.407 Odesláno 23. leden 2016 Autor Odesláno 23. leden 2016 No možná to jsou jen drobné nedostaky - jedna maličkost s druhou v mrazu vytvoří problém. Já udržuju kvalitní baterku stále ve 100% stavu, startér po repasi, v naftě VIF, každý rok před zimou měním palivový filtr, olej měním včas za kvalitní a přidám do oleje aditiva a webasto na ohřev motoru jsem si s dálkovým ovládáním zprovoznil cca za 400,- Kč. Žavičky nebylo zatím potřeba řešit, protože zatím jsem nastartoval bez předehřevu v jakékoliv teplotě. V novém roce jsem v -19 po 10 dnech odstaveném, promrzlém autě nastaroval bez problémů bez předehřevu webastem. Ale běžně každé ráno webasto tak 20-30 minut před odjezdem pouštím. Na VIF jezdím celoročně, jen střídám zimní letní... Prosim posli mi do SZ jak jsi udelal webasto nezavisle a na dalku za 400kc. to zni vice nez zajimave... Diky Citovat
Lukas.407 Odesláno 23. leden 2016 Autor Odesláno 23. leden 2016 Hodiny tam být nutně nemusí, stačí spínač, nebo nějaké dálkově ovládané relé, třeba i přes mobil. Pár let jsem používal nejjednodušší modul koupený u Flajzara, než jsem si osadil lepší. oddie prosimte posli mi do SZ vice o tvem provedeni. dekuji Citovat
oddie Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Na tom není nic tajného, aby to bylo do SZ akorát to mám na 806, takže tam mohou být odlišnosti. V autě byl bufík jako přihřívač, takže prvním krokem bylo doplnění oběhového čerpadla. To mě tehdy stálo tuším 60 Eur? Plus pár hadic a spojek. Další věc je ovládání. V těhle starších autech je spínání bufíku pouze přivedením napětí, ne po CAN, takže v nejjednodušší verzi postačí prostý spínač (který sepne bufík i oběhové čerpadlo), akorát do toho auta musíš dojít. A nebo cokoliv, co dokáže spínat na dálku. Já mám v autě ten spínač, a navíc dálkové ovládání z GSM alarmu DHS003 http://www.dhservis.cz/dalsi_1/dhs003.htm , kdysi jsem tam měl od Flajzara http://www.flajzar.cz/ostatni/univerzalni-dalkove-ovladani-gsm.htm , existuje mnoho dalších vhodnějších. A poslední věc je spouštění kabinového větráku, aby se vyhřál i vnitřek - pokud to vyžaduješ. Pro to je třeba zajistit spuštění větráku na cca poloviční výkon, na to je potřeba IPCU, buď koupit, nebo si to vyrobit (já tam mám splácanec z 555, jako že z nouze, než udělám lepší, ale už je tam 4 roky...). Mám dojem, že tyhle přestavby a rozšíření se tu dost popisovaly, tak to zkus vyhledat pro 807 konkrétně. Citovat
Jarda5 Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 (upraveno) Prosim posli mi do SZ jak jsi udelal webasto nezavisle a na dalku za 400kc. to zni vice nez zajimave... Diky Webasto se aktivuje minus kontaktem - je trvale připojené k baterce a minus signál ho uvede do chodu. Nejdříve jsem to měl jen na vypínač, ale nebavilo mě pořád k autu běhat, tak jsem koupil TOTO a je to super - dosah plně dostačující - jsem s tím plně spokojený. Jednoduše to dálkově spíná kontakt - napájení 12V. Jak zprovoznit webasto, najdeš přibližně ZDE - prolez to. Jde pouze o ohřátí motoru - nikoliv interiéru - to by jsi potřeboval tu přestavba sadu. Nevýhoda je, že webasto dává dost zabrat baterce, takže pokud jezdíš krátké trasy a nestíhá se dobít, budeš ji muset dobít ty. Já v těch mrazech dobíjím i 2x do měsíce - baterku mám venku do minuty, tak mi to ani moc nevadí. Upraveno 23. leden 2016 uživatelem Jarda5 Citovat
MilanF1 Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Ja mám HDi 100 kW a ten istý problém. Zatial to riešim zohrievaním Webastom, ale aj tak ma zaujíma, kde je chyba. Ak by niekto poradil.... budem vďačný. U mě problém trvá, avšak mám vypozorováno, že pokud je -10°C, nastartuje to naprosto bez problémů, na otočení a nekouří. Jen jen 2 sekundy neklidný chod, ale hned se zlepšuje. Prostě normální jev naftáku. Tudíž nastartuji vždy. Jakmile je ale jen -2°C, opět zase kouří a klepe se jak ratlík. Mám podezření na teplotní čidlo - tudíž na nedostatečné žhavení před startem díky špatným hodnotám z čidla teploty chladicí kapaliny. Citovat
mikicek Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 U mňa je to stále, akonáhle klesne teplota pod 0. Čím chladnejšie, tým horšie. Pripisujem to skôr tryskám, ale do opravy sa mi zatiaľ, vzhľadom na cenu, nechce. V zime zohrievam, v lete to je v pohode :-). TO Lukas.407 : konkretne je to tu http://www.peugeot-club.com/topic/31843-ovladani-nezavisleho-topeni/page-25. Citovat
Lukas.407 Odesláno 23. leden 2016 Autor Odesláno 23. leden 2016 Jak pises ty, cim vetsi zima, tim horsi... Citovat
Lukas.407 Odesláno 7. prosinec 2016 Autor Odesláno 7. prosinec 2016 tak prisla zima a starty nic moc opet. Ted ale resim ze je mozna baterka na odchodu. Jinak jeste k tomu zhaveni, kdyz slisim rrelatko cvaknout, znamena to ze je ok,nebomuze cvaknout a presto nepracovat spravne? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 7. prosinec 2016 Odesláno 7. prosinec 2016 Cvaknout muže a přesto nemusí být sepnuté kontakty, pokud by byli opálené nebo podobně. Proměřit a uvidíš Citovat
Lukas.407 Odesláno 7. prosinec 2016 Autor Odesláno 7. prosinec 2016 před 1 hodinou, Radek Hurvajz napsal: Cvaknout muže a přesto nemusí být sepnuté kontakty, pokud by byli opálené nebo podobně. Proměřit a uvidíš No pristup je tam jako do prdele, na jakych dratech mam merit? Citovat
Lukas.407 Odesláno 7. prosinec 2016 Autor Odesláno 7. prosinec 2016 před 17 minutami, krtek 2 napsal: na zhavickach oproti kostre No to nevim jestli se tam dostanu normalne kapotou... Citovat
krtek 2 Odesláno 7. prosinec 2016 Odesláno 7. prosinec 2016 to je len polovicka merania potom musis kable od zhaviciek odpojit a merat samotne zhavicky takze ak to mas nepristupne bude to dost problem ale pokial ti motor chyti na vsetky valce okamzite tak je tam taky predpoklad ze vsetky zhavky budu funkcne ak by to chytalo dajme tomu dva valce potom 3 a nakoniec vsetky tak niektore budu pravdepodobne ko Citovat
Lukas.407 Odesláno 8. prosinec 2016 Autor Odesláno 8. prosinec 2016 zhavicky jsou meneny... ale kdyz e velka zima, tak se mi zda ze prave nechytaji vsechny najednou, ale po prvnim otoceni mtoru naskoci vse Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.