Veverka Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 No, jsem to říkal, skutečný problém s FAPem poznáš. A tohle může, ale taky nemusí, být ono. Bez diagnostiky to nejspíš nevykoumáš, resp. budeš střílet naslepo Citovat
PavelP123456 Odesláno 11. prosinec 2015 Autor Odesláno 11. prosinec 2015 A múzu stím jezdit dál nebo raději nejezdit zavolat mechanika a pomalu tam dojed aby to napíchnul na Pc Citovat
Veverka Odesláno 11. prosinec 2015 Odesláno 11. prosinec 2015 (upraveno) Jestli ti to dela takový brikule, tak to ježdění asi není ježdění. Šupni na diagnostiku, ať se (snad) zjistí, vo co go. Taky by ti to mohlo začít padat do nouzáku nebo úplně začít stávkovat. Tahle hláška je nebezpečná v tom, že může znamenat 100 a 1 věc Upraveno 11. prosinec 2015 uživatelem Veverka Citovat
PavelP123456 Odesláno 14. prosinec 2015 Autor Odesláno 14. prosinec 2015 Tak dneska jsem byl na Pc a nějaký čidlo přesně nevím jaký, jak se oddělá plast z motoru tak někde tam tak snad to bude ono až to vymění hlásilo mu to chybu a ještě otázečku jak mám točit motor jak vysoko když pojedu krátkou trasu tak dám 30 km děkuji. Citovat
MJSytic Odesláno 14. prosinec 2015 Odesláno 14. prosinec 2015 Dopr*c, to je takový problém to naspat česky? Kdo má takovou "sypaninu" luštit Citovat
PavelP123456 Odesláno 14. prosinec 2015 Autor Odesláno 14. prosinec 2015 (upraveno) http://prntscr.com/9e587z To červeně zakroužkovaný je čidlo a to je podle počítače špatný Upraveno 14. prosinec 2015 uživatelem pavelp123 Citovat
saslik Odesláno 14. prosinec 2015 Odesláno 14. prosinec 2015 Čo Ti vypísala dia? Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku Citovat
ferinko2 Odesláno 14. prosinec 2015 Odesláno 14. prosinec 2015 (upraveno) http://prntscr.com/9e587z To červeně zakroužkovaný je čidlo a to je podle počítače špatný To je senzor tlaku turba alebo teploty ? Upraveno 14. prosinec 2015 uživatelem ferinko2 Citovat
PavelP123456 Odesláno 15. prosinec 2015 Autor Odesláno 15. prosinec 2015 Přímo přesně nevím ale myslím že povídal teplota vzduchu, zítra to jedu vyměnit tak se optám a snad nezapomenu Citovat
PavelP123456 Odesláno 16. prosinec 2015 Autor Odesláno 16. prosinec 2015 Tak jestli jsem dobře rozuměl tak to čidlo by mělo být na proudění vzduchu na turbo a jsou tam dvě klapky a ty to prý řídí ale už přesně nevím Citovat
ferinko2 Odesláno 17. prosinec 2015 Odesláno 17. prosinec 2015 (upraveno) Nie to je teplota vzduchu ZA turbom ( podľa smeru prúdenia vzduchu sa to berie).....vstup do motora. Tie klapky sa prepínajú pri regenerácii FAPu.....vzduch obchádza intercooler a motor dostáva nechladený vzduch Upraveno 17. prosinec 2015 uživatelem ferinko2 Citovat
Kleofáš Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 (upraveno) Pánové prosím o radu.Přivezli mi 407 sw 1,6 HDi r.v.2004,konec roku.Při koupi byla napojena na diagnostiku Delphy a nebyl žádný problém. Ujeli jsme asi 30 km,auto se začalo připavovat na STK kvůli přihlášení a začalo nám vypisovat anti pollution system faulty.Na diagnostice je chyba P1435 Aditivní systém - hodnota přijatá pomocí sítě CAN je nesprávná a druhá chyba U0046 chyba sítě VAN . Podotýkám,že aditivum v nádržce je.Předem moc dík.Ještě přes diagnostiku nejde spustit regenerace a nelze nastavit doplnění aditiva,vyhazuje chybovou hlášku.Zatím jediné co se dělalo,tak rozvody a klapky topení. Upraveno 9. únor 2016 uživatelem Kleofáš Citovat
Kleofáš Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 Autobazar u Uherského Ostrohu na naši přímou objednávku .Jen jsme žádali Peugeot 407SW 1,6 HDi Citovat
Kleofáš Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 Autobazar u Uherského Ostrohu.Byl to dovoz na přání,že chceme slušnou 407SW 1,6 HDi. Citovat
straki007 Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 (upraveno) A ted cekas ze prvni prispevek a hned vsichni padnou a budou radit. Tohle presne je duvod proc vsem davam rady uz jen pres SZ. EDIT: Rady pres SZ pouze clenum resp aktivnim prispevatelum. Upraveno 9. únor 2016 uživatelem straki007 Citovat
Kleofáš Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 Nečekám,a jako nováček nemůžu být aktivní.Hledám informace pro svého servismena. Doteˇd jsem byl členem opel astra clubu.Tam se snažili poradit každému i po SZ. Myslel jsem si,že to podobně funguje i tady a jde vám o to aby byli všichni majitelé spokojeni a měli nějaké zázemí a nestáli u cesty jako špatná reklama.Omlouvám se,pokud jsem se někoho dotkl,ale docela spěchám s opravou. Citovat
oddie Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 Autobazar tě natáhl a ty to budeš opravovat za své? Citovat
Kleofáš Odesláno 9. únor 2016 Odesláno 9. únor 2016 Chci to řešit i s prodejcem,ale když nevím co je to za chybu,tak nevím jak se bránit.Myslel jsem si,že Straki007 jako odborník poradí,dle rad v ostatních vláknech.Bral jsem ho jako velkého odborníka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.