Fusion Odesláno 2. prosinec 2005 Odesláno 2. prosinec 2005 Už ste to někdo někdy viděl? http://www.aukro.cz/show_item.php?item=75136666 Citovat
ALFWORKS Odesláno 3. prosinec 2005 Odesláno 3. prosinec 2005 Hmm... no neviem, ja by som nebol spokojny s prenosom zvuku v FM pasme ... je to docela rozdiel pocuvat rovnkau pesnicku z radia a potom z CD Citovat
Hrac.Dr.m Odesláno 23. prosinec 2005 Odesláno 23. prosinec 2005 Teda vyděl jsem adaptér na kazeták s jack koncovkou ale o tomhle jsem ještě neslyšel.By mě zajímalo jak dobře to funguje.... Citovat
mk405 Odesláno 28. prosinec 2005 Odesláno 28. prosinec 2005 Původně zaslal: Hrac.Dr.m Teda vyděl jsem adaptér na kazeták s jack koncovkou ale o tomhle jsem ještě neslyšel.By mě zajímalo jak dobře to funguje.... funguje to stejně asi jako FM bezdrátová sluchátka nebo jako v autokině naladíš frekvenci a haješ, řekl bych že to bude kvalitnější jak kazeta s jackem Citovat
LBlaha Odesláno 29. prosinec 2005 Odesláno 29. prosinec 2005 Co to tedy je? Moc tomu nerozumím, jak to funguje? Citovat
MJSytic Odesláno 29. prosinec 2005 Odesláno 29. prosinec 2005 Původně zaslal: LBlaha Co to tedy je? Moc tomu nerozumím, jak to funguje? Funguje to jednoduše. Prostě ten jeden konec strčíš do zapalovače. Ten druhej do MP3playeru a na rádiu si naladíš tu frekvenci, na který to vysílá a frčíš. Teda aspoň myslím Ale ta kvalita bude asi Citovat
Ferry Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 no kvalita bude asi takova jako kdybys poslouchal normalni radio v FM pasmu, jehoz vysilac si vezes primo v aute Proste naladis si na radiu jakoby stanici s nejakou frekvenci a na ta stanice je vlastne ten pripojenej pristroj ze kteryho to hraje, teoreticky, kdyz bys tomu dal vetsi antenu, tak by tvoje vysilani mohli poslouchat i auta v tvem blizkem okoli, to by pak stacilo polepit si auto samolepkama s tou frekvenci a muzes vysilat :D BTW vyrobni cenu tohodle v domacich podminkach odhaduju na 70Kc, na netu se da sehnat i schema [upravil dne 5/1/06 Ferry] Citovat
AKCZ Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 Videl bych to na synchronizaci muziky na parkovistich Citovat
Vvitty Odesláno 5. leden 2006 Odesláno 5. leden 2006 ehm... takova drobnost, kterou jsem tam nevidel, tohle je schvalene zarizeni? mam takovej dojem, ze toto neni zrovna ve volnem pasmu... ale pokud to bude mit dostatecne maly vykon, nemelo by to delat problem Citovat
Ferry Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Původně zaslal: Vvitty ehm... takova drobnost, kterou jsem tam nevidel, tohle je schvalene zarizeni? mam takovej dojem, ze toto neni zrovna ve volnem pasmu... ale pokud to bude mit dostatecne maly vykon, nemelo by to delat problem no v CR neni legalni zadne neohlasene vysilani v pasmu FM s jakymkoliv vysilacem, at uz ma jakykoliv vykon, ale treba takove jihoceske radio Faktor zacinalo prave piratskym vysilanim a urcite by se nasly dalsi radia s podobnymi zacatky BTW na podobnem principu funguje vetsina doma vyrabenych, nebo ruzne po bazarech prodavanych bezdratovych stenic, jako vstup je misto mp3prehravace mikrofon a napajeny je to z 9V baterie, takovy zarizenicko se nekam sikovne schova, uz jsem videl napr. i rozdvojku do zasuvky a v zavislosti na vykonu se vetsinou da ve vzdalenosti tak kolem 50m chytat na obycejnem radiu vse, co se ve sledovanem prostoru odehrava - nebo spis odezniva Citovat
Dave_k Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Původně zaslal: Ferry no kvalita bude asi takova jako kdybys poslouchal normalni radio v FM pasmu, jehoz vysilac si vezes primo v aute Proste naladis si na radiu jakoby stanici s nejakou frekvenci a na ta stanice je vlastne ten pripojenej pristroj ze kteryho to hraje, teoreticky, kdyz bys tomu dal vetsi antenu, tak by tvoje vysilani mohli poslouchat i auta v tvem blizkem okoli, to by pak stacilo polepit si auto samolepkama s tou frekvenci a muzes vysilat :D BTW vyrobni cenu tohodle v domacich podminkach odhaduju na 70Kc, na netu se da sehnat i schema [upravil dne 5/1/06 Ferry] Ty onějakým schémátku tohodle zařízení víš? Citovat
Ferry Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 Původně zaslal: Dave_k Původně zaslal: Ferry no kvalita bude asi takova jako kdybys poslouchal normalni radio v FM pasmu, jehoz vysilac si vezes primo v aute Proste naladis si na radiu jakoby stanici s nejakou frekvenci a na ta stanice je vlastne ten pripojenej pristroj ze kteryho to hraje, teoreticky, kdyz bys tomu dal vetsi antenu, tak by tvoje vysilani mohli poslouchat i auta v tvem blizkem okoli, to by pak stacilo polepit si auto samolepkama s tou frekvenci a muzes vysilat :D BTW vyrobni cenu tohodle v domacich podminkach odhaduju na 70Kc, na netu se da sehnat i schema [upravil dne 5/1/06 Ferry] Ty onějakým schémátku tohodle zařízení víš? hehehe, mel bys snad chut si zapajet ? no je toho plnej net, mozna budu mit i neco doma na disku, projedu sve oblibene odkazy na netu a podivam se, dam vedet Citovat
Dave_k Odesláno 6. leden 2006 Odesláno 6. leden 2006 hehehe, mel bys snad chut si zapajet ? no je toho plnej net, mozna budu mit i neco doma na disku, projedu sve oblibene odkazy na netu a podivam se, dam vedet No já bych zaměstnal někoho jinýho. Ale tohle mi zatím připadá jako nejrozumější věc (poměr cena/kvalita) na připojení třeba Mp3 přehrávače na origo rádio. Jestli něco najdeš budu rád. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.