Pe.Tr Odesláno 17. listopad 2015 Odesláno 17. listopad 2015 udělal jsem par fotek , nahravam je ted na rajce Citovat
macik.83 Odesláno 17. listopad 2015 Autor Odesláno 17. listopad 2015 Super. Hoď pak odkaz. Odesláno z mého GSmart Guru G1 pomocí Tapatalk Citovat
macik.83 Odesláno 18. listopad 2015 Autor Odesláno 18. listopad 2015 Tak děkuji všem za podporu. Půjdu nakonec do té Petr.ovi 807. Odesláno z mého GSmart Guru G1 pomocí Tapatalk Citovat
Charlie 1 Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 No hlavně je větší,je 6 místne... Kdybych neměl 406 šel bych do ni hned....ten 3.O by me bavil.... On málokdo čeká ze v autobuse bude takový obsah.... Citovat
MotoMoto Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 Ale hlavně je to osobní auto a ne malá dodávka. Pohodlnost je tam úplně někde jinde. Jel jsem jednou Berlingem do Chorvatska a už bych to asi nedal. Citovat
Honza z Nera Odesláno 18. listopad 2015 Odesláno 18. listopad 2015 . . . a nemá to pouze 55kW Citovat
Stejsn Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 No hlavně je větší,je 6 místne... Kdybych neměl 406 šel bych do ni hned....ten 3.O by me bavil.... On málokdo čeká ze v autobuse bude takový obsah.... Já bych teda apriori v autobuse čekal daleko větší obsah než nějaké tři litry... pro autobus dobrý tak do bufika Citovat
Vena garážmistr Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 Asi by jsi se divil ale v městských busech nejsou motory o moc větší. 8,5metrový Solaris Urbino má 4,5L obsah. 8,5metrová SORka má taktéž 4,5l obsah. 12 metrová SORka má 6L obsah. A 18 metrová 8l obsah. Citovat
Medvěd Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 Zvazuju (uz zase!!! se bude schvalovat rozpocet) koupi 5ti mistnyho auta tipu Partner/Berlingo a cim dal vic se mi libi Doblo, idealne 2,0 JTD. Nekdo nejake zkusenosti? Citovat
Almanil Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 Kolega si koupil Doblo v benzínu a je spokojený. Říkal, že neměl zatím žádný problém, předělal to na plyn a má to v základu tj. Výbava žádná. Mužů se ho zeptat, když budeš chtít vědět něco konkrétního. Citovat
macik.83 Odesláno 19. listopad 2015 Autor Odesláno 19. listopad 2015 Doblo jako fajn, malo zere, fajn svezeni, ale nejak me to auto proste neoslovuje Citovat
Stejsn Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 Asi by jsi se divil ale v městských busech nejsou motory o moc větší. 8,5metrový Solaris Urbino má 4,5L obsah. 8,5metrová SORka má taktéž 4,5l obsah. 12 metrová SORka má 6L obsah. A 18 metrová 8l obsah. Nj, to víš, moje krevní skupina ja RTO a ŠD-11 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 19. listopad 2015 Odesláno 19. listopad 2015 No jo tak to byli ještě pořádný autobusy. Ty dnešní se jim v tutom nemůžou rovnat. Citovat
macik.83 Odesláno 23. listopad 2015 Autor Odesláno 23. listopad 2015 Tak Pe.trova 807 je uz doma. Krasne svezeni domu, pro me v naprostem pohodli. Dekuji jeste jednou Pe.tre tobe i tve manzelce! At se dari. Citovat
ozzy56 Odesláno 23. listopad 2015 Odesláno 23. listopad 2015 tak ať ti to jezdí v pohodě a bez problémů hodně dlouho Citovat
macik.83 Odesláno 23. listopad 2015 Autor Odesláno 23. listopad 2015 Děkuji. Teď všude sklízí obdiv ty výsuvné boční dveře na dálkáč Citovat
OK406 Odesláno 26. listopad 2015 Odesláno 26. listopad 2015 Blahopřeji ke koupi 807 a přeji mnoho kilometrů bez nehod a plno příjemných zážitků. Časem napiš i své postřehy a dojmy s 807. Citovat
macik.83 Odesláno 26. listopad 2015 Autor Odesláno 26. listopad 2015 Ahoj. Diky, no urcite se podelim Zatim se snazim manzelce privazat levou nohu k sedacce Automat ridi poprve, Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.