Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 modrá metal - poslední foto


kovy_s

Recommended Posts

radime v tomhle veku toho auta to bude cely hnuty a muselo by to na stolici, coz je nesmysl..... za me nepopravovat. Ani bych v tom po oprave nechtel sedet...... jen dotaz, v jake to bylo rychlosti???,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podobně jsem to mel já do servisu jsem dal 30000 s cílem aby auto slouzilo ještě 4roky,mel jsem bouracku auto do rohlíku...ale mel jsem havarku,co bylo měněno a víceméně novy šlo z auta ven jako náhradní díly do druhy 406....kotouče,výfuk apod.najetí 3000km....za tohle dostaneš tak 5000,max 8000kc když se podivas do inzerce kolik stoji 406...

Vyndal bych novy díly,který si menil a co je dobrý, sehnal nějakou pěknou 406 v naftě to nebude problém v inzerci jich je hafo a z čeho vybírat je....jinak tuhle modrou jsem měl a po nehodě mi zůstal cely předek, ale už je vše prodano....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ChouLu  Každej není dokonalej jako ty. Já teď ve třiatřiceti poprvý prodával auto a kdyby mi tu někdo na možná naivní dotaz napsal že jsem lopata poslal bych ho do řitě tak rychle že by nechápal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

No je jí škoda byla fakt vymazlená.  Ale na plechy se vy..r důležitý je že se nikomu nic nestalo. Vím že to bude možná rouhačské ale nebylo by lepší z ní kuchnout díly ty rozprodat a pořídit něco o generaci mladšího ? Přeci jen když by jsi sehnal podobně mazlenou káru tak za ní budou chtít nesmysl a stejně to bude pořád auto s r.v. okolo 2000 což už je vcelku veterán samozřejmě že ty auta slouží v pohodě a pokud jsou mazlené tak ještě dlouho sloužit budou. Ano pravdou je že auta okolo r.v. 2000 jsou vcelku snadno servisovatelná v domácích podmínkách když jsou mladší tak už to tak snadné není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...