Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodejce Škodovek


Charlie 1

Recommended Posts

uvažovalo se, že budou v MB dělat Twinga

ať si říká každý co chce ale ta "Fóbie" je lepší volba  

Upřesnění  :D  :D  :D

MB = Mladá Boleslav  :) 

vůbec jsem nemyslel, že MB = Mercedes Benz :bojim   

Twingo by se montovalo v MB při prodeji automobilce Renault

"Fóbie" (první model kompletně s vyráběný pod Německou taktovkou) je lepší než staré Twingo  :papa  :papa  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím s mnohými v tomto vlákně, tedy jako mnozí na škodovce jsem se učil řídit. Mám ji rád jako českou firmu, ale nejsem přesvědčený o poměru cena/výkon, ale na to má vliv náš pokřivený trh. Škoda modely mají + i - stejně jako každá značka. Díky bohu, že si každý může zvolit, co si koupí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
před 9 minutami, Charlie 1 napsal:

Není to auto pro mě má ho jako jeden z kandidátů můj nevlastní otec...ono co chceš v teto velikosti koupit do 320000Kč?

Svýmu nevlastnímu otci bych ho taky doporučil, jenže on nemá řidičák, a i kdyby měl, tak se svojí šikovností by tomu autu rapidně zkrátil žvotnost. :)

Jezdí za mnou kolega z "Prahe", má ten "Hnůjdaj" i30 v kombi, minulý týden prodal ochcávku FSi, prej ten šikmovočko je lepší.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezký auto, ale my jsme "lvíčkem oslovení", nevěřící Pažoutům a Citronům říkají "francouzské mrdky", nepřesvědčíš je. Nevím jak ty, já bych si zase nikdy nekoupil škodítko - máme je jako firemní auta, úplně od funglovek. Takže, když musím firemním, jedině Chevrolet Captiva, pak dlouho nic, nebo VW Transporter, ochcávka jen v nouzi. Su jen o hlavu větší než kýbl a blbě z toho vidím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to musí být funglovka? Pokud je to stařík, jako já, slušná ojetina by měla stačit a zbytek vnoučatům, ne?

Mi se podařil červený krasavec za 170000,- a su echt spokojenej. Bude lepší než novej za půl mega. O to se postarám. :)

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Péťa napsal:

@Zodiak Víš, jak to je ;) Nejhorší auta jsou na "F": Fiat, Ford a Fšechny Francouzský

Možná je Renault auto s Čičou, ale na rozdíl od Pažouta, co kraluje v rally, Renault je dost dobrej ve formuli. Kdepak je škodítko s lidovým vozem VW? A z jiného šálku, kterápak země z Evropské Unie létá do vesmíru? Je to k neuvěření, ale jen frantíci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čehož mi vyplívá, že francouzské auto je dobrá volba.

Ale, řešíme škodovky. Každé fungl nové auto bude dobré, i ten Rapouch. Jenže, pokud ti bude stát před barákem, nebo otčímovi, počítej s tím, že se nějaký šikovný polák postará o rapidní zmizení. A pokud  ne, stejně je škodítko extrémně drahé na náhradní díly.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...