Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 913
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. spod. kul. čep, silent. ramene, ulož. stabilizátoru, kul. čep řízení, vadné hor. uložení tlumiče...,zkontrolovat vůle před. nápravy
  2. ozzy56

    Maznice - zadní náprava

    to ti poradil blbec co myslí,že 307 má stejnou nápravu jako 306 atd.
    • 21
  3. ozzy56

    Spojka a setrvak

    to si budeš muset vybrat sám, v tom ti nikdo neporadí, mám známé co dali jednohmotu a nemají problém, na druhé straně tu má link-oddie-,který dal jednohmotu a vzápětí se vrátil ke dvouhmotě z důvodů vibrací a hluku (pročti si ten linkje i s foto) jinak na dvouhmotu tu měl pěknou nabídku- Godzila01-dej s ním řeč...
  4. ozzy56

    parní pračka

    parní pračku jsme měli kdysi v servisu na praní dílů určených k zpětné montáži... osobně bych s novinkami nedivočil a počkal nějakou dobu, až se ,,zavedou\'\' a odstraní se ,,dětské nemoci\'\'
    • 24
  5. ozzy56

    ručná brzda P406

    takže vhodná doba k seřízení?
    • 28
  6. gratuluji a nezapomeň syna zapít ,taky slavím 5.10.
    • 46
  7. ozzy56

    Koupě 406

    když se ti líbí a chceš ji ve V6, tak si ji kup--chlap si má občas udělat radost
    • 33
  8. myslím,že bys musel mít v horních rozích dvě světla??
    • 6
  9. ozzy56

    Podzimni prohlidka Peugeot

    he nemusíš--čekají na tebe od rána do večera každý den není lepší zavolat a domluvit se??
    • 62
  10. ozzy56

    Rázový utahovák - doporučte

    ono zas MAKITA je špica (i cenou:))
  11. ozzy56

    Rázový utahovák - doporučte

    s elektrikou zkušenosti nemám, vzduchový je nafurt (dělal jsem s ním)
  12. ozzy56

    Rázový utahovák - doporučte

    podle mého pro vaše potřeby je nejvhodnější kvalitní ocelový klíč...,(např.,,kříž\'\' 17-19-22-24 mm)--když bude cca 20 lidí používat pelouška,bude se stávat,že někdo šrouby (matky) dorve jak imbecil a nastanou další problémy po zimě při povolování...,tyto utahováky je nejlepší,když obsluhuje jeden (dva) člověk...
  13. ozzy56

    olej do prevodovky

    právě že pežoti JSOU citliví na převodový olej, ale může se to psát do bezvědomí a je to marný,marný,marný... osobně být adminem,na tyto otázky bych dal ,,DEJ SI HLEDANI\'\' a vlákno zamkl argument,že na to jezdí Škodovky nebudu komentovat, ale jinak se ten olej mění tak jednou za celou dobu, co auto máte, tak nevím,nad čím pořád špekulujete... (ale respektuju,že to jsou vaše auta) [upravil dne 8/10/10 od ozzy56]
    • 32
  14. je to sice na 406ku, ale 306ka to má stejně,tak se podívej,jsou tam i fota
    • 15
  15. ozzy56

    406coupe nejak kulhaa

    podívej se na pružinu, může být prasklá, chce shodit kolo a podívat se :(jednou mi zrovna levá praskla tak, že auto bylo trochu nakloněné,ale jinak nic--i jet se s tím dalo, praskla tak,že se ty dva prasklé kusy do sebe zaklesly a odjel jsem s tím cca 200 km z Brna [upravil dne 7/10/10 od ozzy56]
  16. jsou i jinak dlouhé,nejde to
    • 7
  17. tady máš i fotku té matky,kterou se seřizuje vůle v paknách ruční brzdy--po sundání kola a gumové zátky v kotouči strčíš šroubovák a seřizuješ tak, aby kotouč nedřel o pakny,ale aby tam taky nebyla velká vůle...
  18. ozzy56

    Garančka

    buga ten důvod jsem napsal jasně: z oleje, co jim přineseš nemají nic, rozumíš?? a mají právo si dát v záruce co chtějí oni, néé co chceš ty
    • 38
  19. je dobré ho po max. 80-100 tisíc vymenit--zahřát olej v převodech delší jízdou a pak ho hned vypustit [upravil dne 7/10/10 od ozzy56]
    • 15
  20. ozzy56

    Jak nám NEreznou 406

    tak ten tvůj vůz jde zatím do první třídy..., až půjde do měšťanky,tak se rez projeví... [upravil dne 7/10/10 od ozzy56]
    • 31
  21. ozzy56

    Peugeot 307 2,0 HDI 100 kw

    taky tomu nerozumím,ale když ti na olejové měrce motoru přibývá hladina, někde něco musí ubývat (chlad. kapalina např),nebo olej smrdí po naftě...,
    • 7
  22. to máš sice pravdu, dokonce těch blbečků, co si myslí,že se dá jezdit v zimě stejně jako v létě přibývá...,ale co říct na jiného blbečka, co se na letních olačkách diví, že se v mírném kopci nemůže rozjet... tyto diskuze jsou stejně zbytečné--rozhodne někdo jiný...,češi jsou známí tím, že všichni rozumí všemu-- viz tata diskuze... [upravil dne 7/10/10 od ozzy56]
    • 46
  23. ozzy56

    ručná brzda P406

    podle toho co píšeš, to bude lanko...,pakny vydrží velmi dlouho, a kotouče se mění z důvodu sjetí brzdové plochy desek, néé brzdové plochy paken ruč. brzdy...
    • 28
  24. mycTD ...takze nechapu, k cemu to potrebujete mi uzakonene:myslim [/rquote] uzákoněné to musí být proto,aby v tom úseku (kde musí být zimní gumy),měli ty gumy všichni...,až budeš čekat v kopci kvůli nějakého blbečka,který má letní a zablokoval cestu, tak to pochopíš [upravil dne 7/10/10 od ozzy56]
    • 46
  25. tipnu max.20 tisíc ,podle vzhledu...
×
×
  • Vytvořit...