právě že pežoti JSOU citliví na převodový olej, ale může se to psát do bezvědomí a je to marný,marný,marný...
osobně být adminem,na tyto otázky bych dal ,,DEJ SI HLEDANI\'\' a vlákno zamkl
argument,že na to jezdí Škodovky nebudu komentovat, ale jinak se ten olej mění tak jednou za celou dobu, co auto máte, tak nevím,nad čím pořád špekulujete... (ale respektuju,že to jsou vaše auta)
[upravil dne 8/10/10 od ozzy56]