Přejít na obsah

ozzy56

Uživatel
  • Počet příspěvků

    35 914
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    368

Vše od uživatele ozzy56

  1. ozzy56

    406 1,9TD - kouří a netáhne

    taky si myslím, že motor nemá dostatek vzduchu...,takže turbo, cooler, potrubí... jinak vstřik. čerpadlo a vstřikovače ven a kontrola--seřízení--na stolici včetně seřízení trysek na předepsaný tlak
  2. uložení je většinou dobré--mění se jen jeho ložisko a to poznáš velmi lehce že je špatné--bud se úplně rozpadne, nebo se prostě netočí
  3. ozzy56

    Strešné okno

    pro origo střešní okno potřebuješ origo střechu (ten plech)--musel bys nechat vyměnit i plechovou střechu
  4. ozzy56

    Vek autobaterie + aku do 406HDI

    taky myslím,že bude stačit--ale kdybych kupoval novou,dal bych 72-74Ah
  5. obě ložiska cca 3-4 hodiny práce--cca 1200-1600kč v malém servisu
    • 6
  6. ozzy56

    pomaly sa zohrieva

    ta 406HDi 80kw si bere v klidné jízdě kolem 6 litrů na 100 dej VIN auta a zjistíme obj. číslo tvého termostatu--pak si ho koupíš podle čísla kde chceš...
  7. podle toho,že silentblok má kovový obal, bude se do nápravnice lisovat, šroub silentbloku podle obrázku výstupky nemá--ty drážky v silentbloku budou určovat montážní polohu v nápravnici, myslím
    • 6
  8. ozzy56

    pomaly sa zohrieva

    ted v mrazu to je normální
  9. ozzy56

    pomaly sa zohrieva

    alobal je dobrý ke grilování--tobě pomůže asi jen výměna termostatu
  10. ozzy56

    ohřívání motoru přes zimu

    Thomasko má pravdu v tom, že studený start je pro motor to nejhorší, nemyslí se tím start v mrazu, studený start je i v letních teplotách...,kdysi jsem četl závěr výzkumu nějakého specializovaného pracoviště v USA--opotřebení motoru (stěn válců) je 400 krát vyšší při chodu motoru po studeném startu (myslí se do dosažení určené provozní teploty)...to je teorie v praxi jezdím 4km do práce--furt studený motor v zimě v létě--to mám jezdit kvůli tomu tramvají??
  11. ozzy56

    Startování

    taky se přikláním k elektrice
  12. ozzy56

    Peugeot 306 1,4 1996 - topení

    jestli chceš, aby ti to topilo bez smradu z fridexu, nic jiného asi nezbyde... předtím dobře zkontroluj motor--hlavně zezadu--může téct mrazová pojistka nebo někde jinde po motoru--pak jde taky cítit fridex v topení jak se vypaluje na stěně motoru...,abys ten radiátor topení neměnil zbytečně
  13. souhlasím s --jozefsv--je to přesně jak píše, není to tak jednoduché pro člověka co se dovozem aut neživí, je nutné počítat i s tím, že si nedovezeš nic... ideální je mít v tom státě rodinu (dobré známé)
  14. budou min. dva typy podle teploty, kdy začne otvírat--je to podle toho, do jakého klimatického pásma se vůz dodával (provozoval) dej VIN a zjisti se to;)
  15. ozzy56

    vin

    dej to tu
  16. ozzy56

    zadní tlumiče

    záleží, jaké tam máš teď a jsi na ně zvyklý...,když máš kapalinové a chceš aby tlumení bylo stejné, dej kapalinové, když chceš aby tlumení bylo tvrdší, dej plynokapalinové
  17. ozzy56

    Brzdy

    kotouče bez ložiska
  18. ozzy56

    kouř od starteru ...nestartuje

    možná to byla ta voda v paliv. soustavě...,nalij přípravek proti zamrzání nafty, dávej aspon přes zimu přípravek VIF do nádrže a uvidíš, zda se startování zlepší
  19. ozzy56

    Spojka

    jestli máš samostav. lanko, vyměň ho... když to nepomůže, šetři na spojku [upravil dne 28/1/11 19:00 ozzy56]
  20. ozzy56

    Databáze náhradních dílů

    matii díky za odkaz, ale je tu dlouho znám...
  21. ozzy56

    Doporučení servisu - Plzeň

    cune jedná se spíš o to, že určité servis. zásahy na motoru (převodovce) by měl dělat ten, kdo tomu rozumí, denně se tomu věnuje atd. nějakou tyčku nebo kulák vymění každý blbec
  22. a co chceš jako vědět??, je obvyklé, že se po demontáži převodovky kontroluje stav spojky a v případě, že má dost najeto, tak se preventivně vymění i ona--při jedné práci [upravil dne 27/1/11 21:36 ozzy56]
  23. ozzy56

    Setrvačník

    hučí gufero při sešlápnutí spojky:o--ale no tak...
  24. to bych pořádně zapil
  25. ozzy56

    kouř od starteru ...nestartuje

    píšeš, že špatně startuje už delší dobu, zkus diagnostiku, bude to něco s naftou, snad DRV ventil, nízký tlak vysokotlak. čerpadla, možná problém v žhavení, HDi musí chytit na otočení
×
×
  • Vytvořit...