Hloubka je více než 2-3mm. Počítej že sklo má cca 4-5mm + cca 2mm na ty silikonové pásky pod sklem. Aby bylo vše zapuštěné 1mm pod úroveň pracovní desky, počítej s hloubkou drážky 7-8mm.
Někdo to řeší že nemá vyfrézovanou drážku, ale zespod pracovní desky dá držák, kterým si došteluje výšku. Opatrně s frézováním, aby ti to tu pracovní desku moc neoslabilo.