Přejít na obsah

dzavel

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 688
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    4

Vše od uživatele dzavel

  1. Mi to určitě nevadí, užívej si svátku . Myšleno jen jako uspora tvého času.
  2. @Print Opraveno. Minule bylo jedno jestli tam je SPZ, VIN, nebo tip auta. Nezdržuješ se zbytečně drobnostmi? Děkuji za dořešení platby přes paypal .
  3. Tak já bych poprosil o výklad v češtině k ČP. Slovo může se mi velmi líbí . Regres na kom, když nebudou nebo i budou znát pachatele? "Pokud tedy bude pojistná událost likvidní, může být plnění vyplaceno a pojistitel se může využít právo uplatnit regres vůči pachateli."
    • 39
  4. dzavel

    Peugeot 406 sedan - stříbrnoch

    206tka konečně hotová k mé spokojenosti , velkou zásluhu na tom má @jarokare, kterému děkuji za pomoc . V létě půjde na dutiny a pak doufám bude jen jezdit. 406tku čekají rozvody...+ řemenice podle toho jak vypadala. Moc se mi do toho nechce. Možná zvítězí lenost a půjde to do servisu .
  5. dzavel

    Mobil z Číny - zkušenosti

    XZ1 je větší, ale s jistotou funkčnosti. Záleží jak moc je rozměr prioritní. Nečekal jsem, že takovéhle pindíky ještě někdo vyrábí - https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=mini+4G+smartphone&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=mini+LTE+smartphone&LH_TitleDesc=0
  6. dzavel

    Mobil z Číny - zkušenosti

    Není z číny, ale je bez obav o funkčnost - https://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-xperia-xz1-compact-single-sim/#section
  7. Jen ten první příspěvek. Co jsem zaspal?
  8. Mondeo máš k čemu? To by ti plnilo potřebu auta na ty dlouhé trasy ne? Takže by stačilo městské prdítko...? https://auto.bazos.cz/inzerat/100249386/Suzuki-Swift-13-GL-4x4.php - - - https://auto.bazos.cz/inzerat/99514211/Mini-Cooper-One-16i--PEKNY-STAV.php https://auto.bazos.cz/inzerat/99848471/Honda-Accord.php
  9. Jako denní auto ideální do města, bych si asi 170kw nevybral :). Kolik % bude město, meziměsto, dálnice?
  10. Byl na Moravě a chlastal, že pořád ještě není ready ?
  11. Signál neodstíní zcela, ale tak že u auta musím být do cca 50cm (dveře řidiče). https://www.amazon.co.uk/Sentry-Signal-Blocker-Pouch-Tether-Black/dp/B079HGRQ2Y Nebuď škrt a nahoď co jsi našel za zařízení .
  12. dzavel

    zajímavé aplikace pro Android

    Appka na blokování reklam v celém mobilu, ne jen v prohlížeči - https://adguard.com/cs se slevou 30% při zadání promocode "NOADSIN2019" . Doživotní licence pro jeden mobil vyjde na cca 110kč Mám vyzkoušenou crack verzi a funguje...bohužel sežere i trochu baterie.
  13. Zapuštění byla reakce na to, že se obával aby si neuštípnul sklo indukce. Každý má možnost si vybrat co mu více vyhovuje. Pactan je značka třeba jako peugeot a má více produktů v nabídce. Bohužel ten co se smí používat v kuchyních stojí více než obyčejný silikon. Doma použij třeba silikon na těsnění motoru, ten vydrží teploty i oleje.... jeho cena je přijatelná.
  14. Jen pro představu 90% montujeme profesionální indukční sporáky. 10% je domácí značka Miele, většinou pro movitější majitel, kteří si od nás nechávají udělat celou kuchyň i doma. Jsi jen velkohubý kecal...ale aspoň je sranda
  15. Představ si že Vím o jaké sklo se jedná i jaké má parametry, bohužel také vím jak snadné je ho uštípnout či celé prasknout. Po obvodu se skal se dává speciální silikon...jak už jsem psal. Ty máš jakou zkušenost, že tady rozumuješ? Když budeš číst a chápat vše tak budu moc rád.
  16. Je to pro eliminaci případného poškození skla . Když bude sklo o 1mm níže než pracovní deska, můžeš s hrncem klidně přejet z pracovní plochy na sporák bez rizika že uštípneš sklo.
  17. Hloubka je více než 2-3mm. Počítej že sklo má cca 4-5mm + cca 2mm na ty silikonové pásky pod sklem. Aby bylo vše zapuštěné 1mm pod úroveň pracovní desky, počítej s hloubkou drážky 7-8mm. Někdo to řeší že nemá vyfrézovanou drážku, ale zespod pracovní desky dá držák, kterým si došteluje výšku. Opatrně s frézováním, aby ti to tu pracovní desku moc neoslabilo.
  18. Proto se šasi indukce pokládá na silikonové pásky a sklo je zapuštěné o cca 1mm níže než okolní pracovní deska. Kolem celého skla je cca 2-3mm mezera, která se vytmelí speciálním silikonem (pactan), který může přijít do styku s potravinami. Doma bych použil kvalitnější silikon, onen pactan stojí cca 1300kč tuba.
  19. Jasně. Děkuji
  20. dzavel

    Dodělání couvací autokamery

    Bereš kameru jako rozhodovací? Nemá auto ani couvací senzory? Kameru mám a skoro ji nepoužívám. Jestli je příprava (kabeláž), tak povolení v jednotce pokud seženeš originální kameru a hotovo.
  21. Mohl by jsi editovat první příspěvek co si zatím vybádal a s jakým zařízením, jako takový souhrn? Už jsem trošku ztratil přehled co vlastně aktuálně používáš.
  22. dzavel

    Ferryho 306 cabrio

    Koupil jsem v číně taky sadu, ale bez lepidel. Dá se lepidlo zase nahřát a opakovaně použít?
  23. dzavel

    Ferryho 306 cabrio

    Co si použil za lepidlo? Mi se klasické tavné neosvědčilo.
×
×
  • Vytvořit...