Přejít na obsah

Medvěd

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    24 071
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    142

Vše od uživatele Medvěd

  1. Schreeku - v tom případě prosím pokoj č. 1 - už ho znám
  2. Sraz se 100 účastníky Ti nebyl dostatečně velký?
  3. Poslední byl ten, kdy se poprvé \"Guinessorekordovalo\" - tuším, že byl 20. srazem a byl v roce 2007
  4. Tam-tamy hovoří o tom, že se letos snad už na podzim něco chystá. Pokud se tedy zprávy z kuloárů potvrdí dal by se \"Broďák\" určitě obnovit napřesrok - pokud ne, pak má tato anketa smysl a dalo by se tam něco spáchat. Ad Pepito - ty jsi vážně nikdy na Broďáku nebyl? [upravil dne 19/1/2014 22:46 od Medvěd]
  5. Medvěd

    auto po kuřákovi

    Mám jinou zkušenost. X-krát jsem dostal dodávku po kuřákovi a poctivé ruční čištění + nějaký vonítko zápach pořešilo k mé spokojenosti.
  6. Byli jsme několikrát a účastníci bývali spokojení. S Péťou jsme zatím velice nezávazně o možném zopakování \"Broďáku\" hovořili, ale pokud nebude zájem nemá smysl se do něčeho pouštět. Předběžný nástin srazového programu je cca takový: pátek - nájezd + volná zábava sobota - dopoledne příjezd předváděček + nějaké vyžití v campu, odpoledne orientačně-poznávací výlet (do 100 km max). Po dojezdu masisko na lorně + volná zábava neděle - možné nějaké vyžití v campu, ale spíš postupný rozprch k domovům předběžné datum akce - polovina září. web campu - http://www.campbrodsky.cz/
  7. Medvěd

    auto po kuřákovi

    Ale bolej od toho ruce a nebaví mně to
  8. Medvěd

    auto po kuřákovi

    Zajel bych někam na ruční mytí a za 1000,- Kč bych měl rázem od zahulenýho interieru pokoj.
  9. Na jedničce manželský nebyly, tam byly 3 sólo (kdyžtak ať nás Schreek šópne někam, kde budou sólo postele nebo si je nějak rozdělíme).
  10. Potvrzuju slova Ježkových.Očí. Se stravou jsme na Silvestra byli spokojeni a když jsme v rámci procházky zašli na oběd do restaurace Sikovec, nebylo to s naší \"domovskou\" restaurací srovnatelné
  11. Goldinka asi ticho bude, ale že bychom byli ticho my, tomu sám nevěříš
  12. Goldi - v tom případě pokoj č. 3 nedopobručuju
  13. V 603ce jsme se tam při otvírání muzea s Pavlíkem svezli. Mohli jsme i \"žígem\" v policejních barvách, ale tu 603ku jsme volili radši. Je to sice za dlouho, ale asi bychom se přidali. [upravil dne 19/1/2014 10:57 od Medvěd]
  14. Medvěd

    Auta z Asie

    Třeba kamarádka má i40ku a je velice spokojená. Mohla si vybrat auto v určitém cenovém segmentu, s manželem zvažovali i 508u a nakonec Hyundai vyhrál výbavou a jízdním projevem
  15. Klobouk dolů . My to měli úplně jinak (vpodstatě takový ten většinově pohodlný přístup) a myslím si, že bychom do něčeho podobného ani nešli. ad Pe.Tr - co se \"školního\" jídla týče jsem s kvalitou a výběrem celkem spokojený, bohužel ale Pavel je v tomto směru vybíravý až hrůza a neexistuje páka, jak ho donutit, aby ve škole jedl a ochutnával i to, co mu \"nechutná\". Když jsem \"problém\" řešil s jeho doktorkou, řekla mi, že je to prý normální a pokud nestrádá, že není z jejího pohledu co řešit. [upravil dne 19/1/2014 10:17 od Medvěd]
  16. Medvěd

    tip na nejaky horor

    Jsem někde četl, že procházka nočním Svoboďákem je prý taky slušnej horor (a nespornou výhodou je, že ho můžeš prožívat \"na vlastní kůži\" a nebýt v zajetí marketingových tahů filmařské lobby).
  17. Medvěd

    praktikovo žihadlo P 206

    Co dodat. Auta je škoda, ale hlavně, že jste vcelku.
  18. Medvěd

    ako zamknut nastartovane auto?

    Možná Po zkušenosti, kdy se mi samo zamklo nastartované auto před pumpou ONO v Plzni a já si musel vyslechnout od mnoha řidičů spoustu různě nehezkých slov a \"otevření\" výjezdovou firmou stálo cca 1000,- Kč bych zakládal spíš vlákno zcela opačného významu (jak zajistit nezamčení nastartovaného auta).
  19. Většinou se hned po vyvěšení \"zvadla\" na sraz přihlásila na hlavní straně spousta stálic (na klouzání to sice vždycky bývalo slabší, ale aspoň 10 ks bych očekával). Kde je sakra problém? Lokalita SUPER, cena velice dobrá - že by ten sníh? Na Žďársku je přece pěkně i bez něj ...
  20. Medvěd

    Dinosauři tohoto fora

    Na účtu v restauraci?
  21. Taky se připojuju k pochvale přihlašovadla
  22. Klidně s Hurvajzem (teda jestli on nebude proti), třeba pokoj č. 2 (mám pocit, že se soc. zař. na pokoji jsou všechny). [upravil dne 18/1/2014 20:42 od Medvěd]
  23. Lednicko - Valtický areál + okolí Břeclavi (na kola dle mého ideál).
  24. Medvěd

    Upozornění - plenky Pampers

    Používali jsme jednorázovky u Pavlíka a nevšiml jsem si, že by mu to nějak uškodilo. Člověk je v základu tvor pohodlný (kdyby nebyl tak dodnes nemáme ani pazourek) a tak prostě ona snazší forma vítězí.
  25. Medvěd

    Kamarád včera "Ťukal" do Audiny

    Tak auto je k mání. Pouze v celku, cena = kámoš nemá představu, možná by přistoupil i na odvoz a zajištění likvidace [upravil dne 17/1/2014 12:09 od Medvěd]
×
×
  • Vytvořit...