Klobouk dolů . My to měli úplně jinak (vpodstatě takový ten většinově pohodlný přístup) a myslím si, že bychom do něčeho podobného ani nešli.
ad Pe.Tr - co se \"školního\" jídla týče jsem s kvalitou a výběrem celkem spokojený, bohužel ale Pavel je v tomto směru vybíravý až hrůza a neexistuje páka, jak ho donutit, aby ve škole jedl a ochutnával i to, co mu \"nechutná\". Když jsem \"problém\" řešil s jeho doktorkou, řekla mi, že je to prý normální a pokud nestrádá, že není z jejího pohledu co řešit.
[upravil dne 19/1/2014 10:17 od Medvěd]