-
Počet příspěvků
24 071 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
142
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Medvěd
-
kujone - taková situace je vždycky o tom, jak má kdo silnou vyřídilku a v případě, že se to má hnát až do krajnosti, tak i jak silný je právní zástupce té které strany. Policajti to budou chtít řešit co nejjednodušeji - tudíž dají každému spoluvinu a dál, pokud s rozhodnutím nesouhlasíte, nastupuje dokazování za pomoci svědků a boj právníků. Měl jsem kdysi podobnou nehodu v Děčíně - předjížděl jsem kolonu několika aut, kterou vedla Avie a až na její úrovni jsem zjistil, že před ní je paní ve škodovce a odbočuje vlevo. Ač jsem brzdil jak o život, tak jsem jí skončil v levých dveřích - já na Transporteru měl křuplý blinkr, ona ve dveřích lavor a když přijeli cajti, vzali si mně stranou a doporučili mi, abych paní dal pěťo na dveře a oni že nic psát nebudou, že bych to mohl mít i za papíry. Paní mohla blikat třeba půl hodiny, ale Avie jí tak dobře stínila, že jsem fakt neviděl ani to auto, natož blinkr.
-
Debata o vyhlasovani srazu - presunuto ze srazu Sebetov
Medvěd odpověděl/a v tématu od Radka S. v sekci Komunikace s vedením
Musím se Stiflera zastat - opravdu NIKDO tu nenapadl sraz v Šebetově jako takovej, ale pouze to, že nám najednou prostě \"spadl z nebe\" bez toho, aby se třeba jen oznámilo, že z důvodu toho a toho se od nějakého data opouští doposud platný systém vyhlašování srazů a začíná období \"volné\", kdy každý případný zájemce o pořádání má oslovit vedení klubu a to mu sraz buď schválí nebo nikoli - v tom případě by ale stejně bylo minimálně vhodné sestavit soupis všeho, co takový pořadatel musí mít připraveno, aby mu vedení sraz posvětilo -
Lubk0 - i mně na kurzu bezpečné jízdy (a vlastně i na školení řidičů) vysvětlovali, že pán v X5 měl pravdu a ANO, i já jsem to ho*ado, které klidně jede v odbočovacím pruhu až do místa, kde začíná mezi pruhy čára plná a tam se systémem zip řadím mezi auta. Až do tohoto místa se totiž jedná o pruh souběžný a zcela rovnocenný, odbočovacím se stává až za onou plnou čárou a já fakt nemůžu (A ANI NECHCI) čuchat, proč ty řidiče baví stát v pravém už o kilák dřív, než je nutné. [upravil dne 19/6/2011 22:21 Medvěd]
-
Čtvrtek beru (i druhý v měsíci), víkend neberu - snažím se mizet z Prahy
-
Když je miluješ, není co řešit ..... Ale stejně srovnávat auto s koupelnou nebo dceru se psem mi přijde lehce ujetý .....
-
Debata o vyhlasovani srazu - presunuto ze srazu Sebetov
Medvěd odpověděl/a v tématu od Radka S. v sekci Komunikace s vedením
Konkurz byl vymyšlen proto, aby umožnil vybírat si z několika kandidátů na pořádání srazu toho nejlepšího a hlavně měl naznačit případným pořadatelům co vše je potřeba v souvislosti s pořádáním srazu zajistit. Že to některé členy vyděsilo je fakt který jsem bohužel nikdy nepochopil. Nicméně se mi opravdu nelíbí systém vyhlášení letošího Šebetova, tzn. pěkně v tichosti se tu najednou objeví vlákno, že Šebetov je tehdy a tehdy a až následně se dozvíme, že vlastně díky tomu nebude ani sraz podzimní. Když už jsme u náhrady konkurzu anketou, proč se tu někde neobjevil aspoň dotaz ve smyslu - blíží se léto, bude někdo pořádat sraz? Konkurzy původně měly být vyhlašované pravidelně k nějakému datu tak, aby případný pořadatel měl v případě vítězství v konkurzu dost času přípravu srazu dokončit a aby i členové jezdící na srazy měli možnost svůj čas tomu přizpůsobit - momentálně nikdo neví nic a najednou koukáme, že je sraz koncem prázdnin (nikdy nebýval) a podzimní že tedy díky tomu nebude. Celkově je účast na srazech slabá a je otázkou, na kolik to ovlivňuje finanční krize a na kolik je to zapříčiněno tím, že pořadatelé jsou stále stejní a opakování jejich podobného programu nedokáže zaujmout (to je třeba důvod, proč jsem pořádání srazů podstatně omezil). [upravil dne 19/6/2011 13:27 Medvěd] -
Tak tohle píše ŽIVOT, to by nevymyslel ani Viewegh (a že to je dobrej pohádkář.
-
Taky bych šel do vyššího objemu, u 1,6ky - byť má výkon papírově srovnatelný - je mnohem víc znát každé kilo zatížení navíc a cesta s tunovým karavanem bude určitě na motor docela záhul. Mimoto na fóru je o poruchách motoru 2,0 popsáno mnohem méně vláken než o 1,6kách, což také o něčem svědčí.
-
O víkendu to moc dobře nevidím, v tom případě bychom předání navi/peněz pořešili zřejmě jinak.
-
Debata o vyhlasovani srazu - presunuto ze srazu Sebetov
Medvěd odpověděl/a v tématu od Radka S. v sekci Komunikace s vedením
Šebetov o posledním prázdninovém víkendu si na 90% necháme ujít - vracet se po D1 několik hodin přískokama mezi všema těma rodinkama vracejíma se s dětma z dovolených a od babiček fakt nepotřebuju. Radko - že nebude podzimní sraz je jasné už od doby, kdy byl stanoven (bez konkurzu !!!) první letošní termín Šebetova na srpen. No co, srazový manuál byl vedením pěkně potichoučku zameten do propadliště dějin a jak vidět, nikomu redukce počtu srazů nevadí -
Jsem na tom stejně jako BVčko - pes mi do auta nesmí ani na návštěvu. Tento názor jsem získal po té, co jsem vezl na víkend kamarádku s jejím Dalmatinem a pak jsem snad měsíc zjišťoval, kam se všade dostaly chlupy tohoto pejska, o němž majitelka tvrdila, že nelíná. K utvrzení došlo v mé minulé práci, kde jsem vyfasoval dodávku po člověku, který v ní vozil své tele každodenně - sednout si na sedačku spolujezdce a odejít čistý se prostě nedalo. Nejsem žádná \"cimprdlína\", ale tohle bylo silný kafe i na mně.
-
O9.K. - já tam tedy vezmu kačky a nebudu řešit, jak Ti je dovalit do rachoty.
-
Straki - pražské minisrazy jsou vždy první čtvrtek v měsíci Pe.Tr - asi přijdu, vezmeš mi tam tu navi?
-
A co je špatného na ovaru, jitrnici, guláši nebo kachně?
-
Celá medvědí rodina taky gratuluje
-
Ozzy - myslím si přesně totéž (ještě doplním, že ty největší laskominky (ovar, jitrnice, guláš kachna s dvanácti, ....) jsou dietetickými sebemrskači vždycky řazeny na vrchol žebříčku škodlivosti. Podle nich nejzdravější pochutiny (obilné kaše, jakkoli upraené luštěniny apod.) můj doktor žaludek vyhodnotil jako nepoživatelné a tak ho s nima ani nezatěžuju. Sice nejsem na pohled výkvět ze zdravotnické příručky, ale zase žiju spokojeně, což mi ten druhý (zdravější) pohled neumožňuje.
-
Pamatuju si jedno Zimní klouzání, které pro jednoho klubáka nezačalo úplně pozitivně právě díky tomu, že se vykašlal na geometrii po výměně tyček (myslím si, že tu někde byly i fotky té rozštípaně Jirkapovy 406ky).
-
Tak se nám problém \"sám\" vyřešil - tak doufám, že Tě s Tvými \"bejbypankáči\" v Lysé potkám (samo i ostatní klubový i neklubový potěr) Malé lákadlo [upravil dne 16/6/2011 15:59 Medvěd]
-
Buď v klidu a vše bude v pohodě
-
Někdo to už možná ví, někdo něco tuší a někdo čeká, co z toho vyleze. Vězte tedy, že letošní festivalovou sezónu rozvíří historicky 1. Bejbypankový festival pod širým nebem pro děti a jejich rodiče. 19. -21. srpna vyroste v nádherném zámeckém parku v Lysé nad Labem areál pro 5 tisíc malých, středních i velkých návštěvníků. Bude to vír, který vás vcucne a až vás zase vyplivne, budete asi trochu unavení, ale strašně spokojení. Můžete si poslechnout naživo čtené večerníčky, například Maxipsa Fíka a Králíky z klobouku v podání Josefa Dvořáka, nebo pohádky napsané a přečtené Arnoštem Goldflamem. Dětskou práci podpoří LEGO továrna, uvidíte originální námořnické výstupy, stroje jako z románu Julesa Verna, živý jukebox, ohňovou show, klaunérii Paola Naniho, obří i malé loutky, speciální městečko uprostřed tajemného lesa, španělskou mechanickou hernu, hrací labyrint, IQ park a spoustu další parády. Děti se budou cítit jako na výletě do Země nezemě a dospělí se budou cítit jako děti. Během tří dnů se na jednom místě proplete více jak 80 vystoupení všeho druhu a ze všech koutů světa. Některé z nich dokonce vznikly speciálně pro Kefír. Poznáte přes 30 hudebníků a kapel, více než 20 divadel a divadelníků a spoustu atrakcí pro oddych, hru i aktivní zapojení. Těšit se můžete na lidovky od Čechomoru, Vlastu Redla, Vltavu, speciální vystoupení Xindla X a The Tap Tap, Anety Langerové, Lenky Dusilové s Xavierem Baumaxou, Vypsané fixy a spousty dalších. Hlavu vám zamotá a nohy roztančí finští Värttinä, mexičtí Panteón Rococó, američtí The Bell Rays i francouzští Pink it Black a Inspector Cluzo. Kamarádi ze Škoda Auto připraví tajuplný les z jejich nového programu Pohádkové Česko. V neposlední řadě se připravte na exkluzivní vystoupení Kašpárka v rohlíku v jeho nej, eňo ňuňo sestavě. Celý víkend pofrčí zábava v Kašpárkovo městečku, uvidíte všechny a všechno, co kdy kolem Kašpárka běželo. Program pořád vylepšujeme, rozšiřujeme a upřesňujeme, takže se určitě vyplatí sledovat www.festivalkefir.cz. A úplně nejvíc se vyplatí se zaregistrovat, protože pak vám žádná novinka neuteče. My s Pavlíkem tam určo budem, kdo se přidá? [upravil dne 16/6/2011 16:32 Medvěd]
-
Restaurace a hotel Říka, Chvalčov u Holešova
Medvěd odpověděl/a v tématu od P607Olda v sekci Cestování - tipy na výlety či dovolenou
V Hostýnských vrších je krásně, dík za tip -
Měl jsem kdysi asistenční kartu od ÚAMK a tam byl odtah do 20000,- Kč (podmínkou ale byla neopravitelná závada a tedy - protože na autě je v podstatě všechno opravitelné - se ten odtah týkal jen nepojízdného auta díky vážné DN). Součástí karty byly i šeky na servis (v hodnotě tuším 500 €) , hotel apod. Bylo to ale v roce 1996, jak je to dneska vůbec netuším. Možná bych spíš postupoval cestou: a) před výletem nechat auto důkladně prolézt v servisu, kam dlouhodobě jezdíš a jsi si jistý, že to neojebou b) v tomtéž servisu nebo s někým známým bych začal předběžně domlouvat, zda by byla eventuální možnost v případě nutnosti sednout do auta, půjčit plaťák a odfrčet pro Tebe a rovnou bych se domlouval i co za to (aby pak známý nebyl dražší než přeprava auta letadlem). [upravil dne 15/6/2011 00:06 Medvěd]
-
Osobně klimu nechávám vždycky na jaře vyčistit a zkontrolovat (někde jsem četl, že se to má a tak to dělám) a ač se s ní nijak ne*eru (zapnuto stále Auto ať je léto nebo zima, jen v zimě mám teplotu nastavenu na 22 a v létě na 19), žádný smrad z ní necítím.
-
Tak zas vím něco navíc, ale že bych tomu ouplně rozuměl a ještě třeba tleskal, to zase ne. Ale vysvětlení je to z úhlu pohledu motorkáře snad tolerovatelné - každopádně jsi mi aspoň uklidnil, že nechceš řezat běžnou sjetou gumu, to bych fakt rozdejchat neuměl. O tomhle nic nevím a tak - byť se mi to fakt moc nelíbí - držím klapačku.
-
Včera v Teplicích mně zaujala modrá 406 coupé s bílým dvojpruhem na bocích v úrovni podokenního zlomu (dvojpruh ze dvou nestejně širokých pruhů). Byl to klubák nebo ne?