Osobně bych dodávku v Tvém cenovém limitu rozmlouval i největšímu nepříteli. Je třeba si uvědomit, že ve velkém množství firem se s dodávkama nikdo nepáře - přetěžování, studený starty, střídání řidičů, pouze nejnutnější servis ... a v momentu, kdy je třeba investovat do servisu se stará dá protiúčtem a koupí zas nová na lízačku. Ty pojízdné kasičky pak stojí v bazarech za pár kaček a čekají \"na kavku\" (a je úplně jedno, zda je to Tranzit, Boxer nebo třeba Sprinter). Pokud ale Tvé rozhodnutí je pevné, zařaď do svého výběru i Iveco - jeho výhodou je fakt, že nemá samonosnou kastli, ale má rám a tak se na něm tolik nepodepisuje časté přetěžování.
Myslím něco takového
[upravil dne 24/11/2011 22:45 od Medvěd]