Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 585
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Vona už je noc??
  2. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To je bouraný na pravý zadní?? Že není oblepený:D:D
  3. Kua, mi to přijde jak nepovedená čínská kopie Technotroniku -
    • 95
  4. Radek Hurvajz

    Výběr kombinované lednice

    V tyhle ceně vyber něco s co nejdelší zarukou. Baumatic tušim dava 5 let, ale i jiní výrobci
    • 18
  5. Radek Hurvajz

    Atentát na prezidenta!

    No čeká tam reporter, kameraman to točí od začatku, pachatel neutíká, dává v klidu rozhovor že je prostý dělník a komunista, nakonec ho laxně zatknou, kdo není slepej tak vidí sehranou komedii.
    • 70
  6. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    Nj, zkratovej měřit mužeš, ale u NiMh třeba jen jednou:D:D. Při pořádným bočníku u ampermetru to ani není zkrat:D
    • 16
  7. Ježiš, už jsou i tady:o
    • 19
  8. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    zatěž bych volil větší, třeba 500mA aspoň poznaš rychleji který jsou spiš mrtvý než živý U NiCd mužeš i 1A;) [upravil dne 28/9/12 21:33 od Radek Hurvajz]
    • 16
  9. Hmm 6 aplikací a budeš je mazat, ja jich mam přes 60 a nic mazat nebudu:D:D Ten telefon se má použivat k tomu k čemu je určenej, to jsi si mohl koupit nokii za 600kč, volat a smskovat umi a vic nepotřebuješ:D:D [upravil dne 28/9/12 21:20 od Radek Hurvajz]
    • 30
  10. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    No Voltmetr mu toho moc neřekne o kapacitě, ta baterka bude mit napětí 1,3V a klidně muže po zatižení udělat pápá během 5ti minut Veškerý měřáky na baterie měří napětí přes odpor, mam starej ručkovej a novější digitalní z Lidlu, jako orientační je to dobrý, ale poznaš jen jestli ta baterka ma napětí, ale ne jak dlouho vydrží. u alkalických je to dobrý, jenže u accu je to k ničemu [upravil dne 28/9/12 21:17 od Radek Hurvajz]
    • 16
  11. Radek Hurvajz

    Jak otestovat Baterie

    Zkusil bych nějakou nabiječkukterá umí měřit kapacitu, např - http://shop.fkt.cz/nabijecka-bc450-s-individualnim-rizenim-kazde-sachty-bc450+dp126886/ nebo IPC-1 ale ta je dražší.
    • 16
  12. Radek Hurvajz

    Nelze odstranit soubor

    V daemonu je určitě možnost po restartu znovu připojit;) Jinak bych Daemona vyhodil a dal si UltraIso, ma vic možností a virtualky umí taky
    • 7
  13. Radek Hurvajz

    Nelze odstranit soubor

    Nemaš to připojený k virtualní mechanice, pokud ano tak to odpoj. Jinak si stahni Unlocker a smaž to přes pravý klik vyber unlocker a akci smazat
    • 7
  14. Ferry, kdyby jsi napsal že je to pískací piseň tak jsme doma:D
    • 99
  15. Radek Hurvajz

    chipnout nechipnout ?

    Ale jo, oddie ma pravdu, když se to podělá tak nepřijdeš o velkou hodnotu, ale budeš mít velkou zkušenost.
    • 28
  16. Radek Hurvajz

    Nevyužita žiarovka

    Právě proto by se brzdové zdvojovat nemělo, takhle je vidět že svítí jedno světlo více a druhé méně, kdežto když sití obě je možné je zaměnit za koncová
    • 9
  17. Radek Hurvajz

    Jak sundat volant?

    Povol šroub o kousek tak aby stale držel na zavitu, pak vlož ruce až po lokty pod volant kousek níž než volant, pak s razancí oběma rukama trhni nahoru a povolí. Pokud toto nepujde vem si pomocníka, kladivo a kulatinu o pruměru cca jako šroubve volantu, šroub povolit aby povylezl, ty zapřeš ruce a bude volant tahat nahoru, pomocník opře kulatinu o šroub a praští do ní kladivem, při tomhle to povolit musí, připadně opakovat. [upravil dne 27/9/12 20:29 od Radek Hurvajz]
    • 22
  18. Radek Hurvajz

    android + usb problem

    To je mini USB, je běžně ke koupi ve foto nebo PC prodejnách, stojí par korun, tak zkus jinej, taky je součástí mnoha foťáků a přenosných HDD a podobně ale na druhe straně je samec, se samicí se dají taky koupit Vlevo miniUSB a vpravo microUSB [upravil dne 27/9/12 16:31 od Radek Hurvajz]
    • 21
  19. Radek Hurvajz

    chipnout nechipnout ?

    No při tom co to má najeto to myslim bude pro ten motor smrt. Nepleťte si HDi a benzinový motor, u HDi ty km moc neznamenají, u benzinu to je docela dost. Nejdřiv generalku motoru a pak chip, nebo nechat tak. Proč to chceš chipovat?? jestli netahne tak jako zamlada tak je to spiš znamka toho že už má dost a chip by ho asi za chvili usmrtil uplně
    • 28
  20. Klid, Czedisonek tady něco placnul sice ale nic se neděje, nikdo se k němu nevyjadřuje;)
    • 47
  21. Ja myslim že to není špatný nápad. Ono je to totiž jedno jestli budou členové vedení vybráni a pověřeni předsedou a nebo jestli se budou volit na zakladě kandidátek, nakonec ji muže podat každý řádný člen který si vzpomene. Ve vysledku je to jedno. Volil by se jen předseda. [upravil dne 27/9/12 09:21 od Radek Hurvajz]
    • 63
  22. A ještě větší srágory od 65% nahoru:D:D [upravil dne 26/9/12 23:08 od Radek Hurvajz]
    • 22
  23. To je těžký, při instalaci aplikace která ma měřit baterii bych se nad timto zarazil, přeci ji nepovolim posilat zpoplatněný SMS
    • 30
  24. Marcel se ptal konkretně na Samsung Ace DUOS, takže mu nenabizej nokii. A puvodní dotaz je už asi 3 roky starej, takže ten to asi už neřeší
    • 40
  25. Noo Marceli, tak to je zasloužená výhra:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...