Slušně vypatlaná kráva. Pak se je fakt čemu divit, že to tu vypadá tak jak to vypadá. Taky máš ráda, když někdo strká všechny ženské do jednoho pytle, že slepice za volantem nemají co dělat? Že děláš úplně přesně to samé, a ještě k tomu jsi tak neuvěřitelně blbá, že si to ani neuvědomuješ a blbě se tomu směješ.
Oddie, neprijde ti že tohle už je celkem moc?? Mohl jsi to napsat nesproste, ono nestačí že se sproste nadava v jinem vlakne, ono to pozvolna prechazi do celeho fora, snad by jsi nemusel hned startovat sproste, ale napsat to trochu mirneji. Dík
[upravil dne 18/9/13 17:16 od Radek Hurvajz]