Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 585
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Hudební koutek

    Co tak třebááá klasiku?? US Punk:mrk:mrk Let\'s GOOOO
  2. Tady je par slušnejh obrázků - http://www.insportline.sk/p2614/Samodr%C5%BEiaca-z%C3%A1vesn%C3%A1-hrazda-inSPORTline.jpg http://www.insportline.sk/1500/samodrziaca-zavesna-hrazda-insportline [upravil dne 22/9/13 16:16 od Radek Hurvajz]
    • 17
  3. No, pak nebreč až ti da nějakej polda flastr. Pokud je tady někde že světla mohou být žlutá tak OK, ale ono to tam rozhodně není, pouze mlhovky a tam je barva té žluté přesně daná TADY [upravil dne 21/9/13 23:22 od Radek Hurvajz]
  4. Jo, přepne se ti to uplně automaticky, i kdyby jsi to v Biosu ručně přenastavil tak po vyndání té v PCI Ex slotu pojede ta integrovaná. V Biosu se totiž nastavuje pouze to která ma nastartovat jako první, a když tam jiná nebude tak se nahodí ta integrovaná Jen ve vyjimečných připadech se stává že ta integrovaná nabíhá stále i když je v PCi Ex slotu další grafika, pak se to musí v Biosu přenastavit. Ale nejdřiv to prostě zkus a uvidiš. [upravil dne 21/9/13 21:17 od Radek Hurvajz]
  5. Na zrcatka ma kamery s obrazovkama v opěrkách, ale ty křižovatky musi asi hlásit cestující z předních sedadel:D:D:D
  6. Radek Hurvajz

    Poděkování fóru

    Ti už bylo 20 jooo?:D:D:D
    • 10
  7. Už to tu bylo, a v češtině -
    • 9
  8. Udělena výstraha pro uražení druhého člena v diskuzi na foru, při opakování či dalšímu provinění proti pravidlum hrozi zamezení přistupu na forum. Děkuji za pochopení a doufám že se to nebude opakovat. Nasledují odkazy s konkretním příspěvkem Vystraha byla udělena po přihlednutí k jinak slušnemu vystupování obou zučastněných [upravil dne 20/9/13 20:08 od Radek Hurvajz]
  9. Osvětlení palubky nebo ovladacích prvků, i u radia by měl být kabel který je pod proudem až se světly
    • 7
  10. Tohle je problem v konektoru, bud v ISO nebo přimo na repráku. Nemyslim že by to bylo přímo radiem. Rozpojit a zapojit několikrát za sebou, připadně střiknouit nějaký sprej na kontakty. Pak by to mohli dělat i polámaný kabely ve dveřích
    • 8
  11. Nemaš ten měřák v režimu měření spotřebované energie?? Musi být v režimu okamžité spotřeby.
    • 22
  12. Škoda že jsem Brnem projižděl okolo 11 hod dopoledne, bych se byval stavil kdybych jel navečer [upravil dne 19/9/13 22:30 od Radek Hurvajz]
    • 13
  13. Radek Hurvajz

    Pára z kapoty

    Tak teplá kapota na ní voda, venku zima, to dělá uplně normalně. Běžný jev
    • 10
  14. Radek Hurvajz

    ovladač zvukové karty

    ftp://WebUser:Lc9FuH5r@95.130.192.218/pc/audio/32bit_Vista_Win7_Win8_R271.exe
    • 8
  15. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Lepši je nepsat to vubec;)
    • 67
  16. Radek Hurvajz

    ovladač zvukové karty

    • 8
  17. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Dobre vis ze se to vsechno ohlidat neda, je to jen o lidech, kdyz jeden zacne neni nutny aby se ostatni pridali;) Jinak s tim oznacenim cyklo... atd, to souhlas, o tom zadna.
    • 67
  18. Radek Hurvajz

    ovladač zvukové karty

    tadz je realtek - http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=24&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false A ta ATI bude nejspiš HDMI vzstup na grafice, ten by jsi mel mit u ovladače grafiky - http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    • 8
  19. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Slušně vypatlaná kráva. Pak se je fakt čemu divit, že to tu vypadá tak jak to vypadá. Taky máš ráda, když někdo strká všechny ženské do jednoho pytle, že slepice za volantem nemají co dělat? Že děláš úplně přesně to samé, a ještě k tomu jsi tak neuvěřitelně blbá, že si to ani neuvědomuješ a blbě se tomu směješ. Oddie, neprijde ti že tohle už je celkem moc?? Mohl jsi to napsat nesproste, ono nestačí že se sproste nadava v jinem vlakne, ono to pozvolna prechazi do celeho fora, snad by jsi nemusel hned startovat sproste, ale napsat to trochu mirneji. Dík [upravil dne 18/9/13 17:16 od Radek Hurvajz]
    • 67
  20. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    fyzicky napaden,když do mě někdo strčí,tak to už je napadení,nebo ne? Ano je
    • 67
  21. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Pokud je zavolas musis jim rici ze jsi byl fyzicky napaden, jinak ani neprijedou:( S tou zbrani mas pravdu, nikdy nevis co takovejhle agresor vytahne
    • 67
  22. Radek Hurvajz

    Chodci vs Cyklisti

    Pokud do tebe strčil tak te omezil na svobode, tudiž maš pravo se jako bežný občan primerene branit, a pripadne ho i zadrzet na dobu do zjisteni totoznosti, tj do prijezdu policie. Sorry za diakritiku, pisu na slovensky klavesnici PS: prsne jak pise krtek, kdyz te nikdo nevidi tak zmlatit do modra;) [upravil dne 17/9/13 13:48 od Radek Hurvajz]
    • 67
  23. JARVISi, dej mi oblek:D Pěknej Jarvis;)
  24. Radek Hurvajz

    krasavec 407SW 2,7HDi

    :D:D Mohy kua, si zabil. Ale maš pravdu, se sakra rozepsal:D:D
    • 22
  25. Zkusit hledat tě nenapadlo?? A pozor na warez, to tu nemame radi. díky [upravil dne 14/9/13 23:29 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...