Ta deska drží na 2 velkých špuntech v kufru a 3 malých za zadní sedačkou, dá se tam dostat i bez sundání sedáku, ale jde to blbě, lepší sedák sundat. Ale mě se to povedlo oddělat i dát zpět bez sundání sedáku, jen jsem si trochu pomačkal pracky
Sedák sundáš po odšroubování dvou matek zpředu a pak jsou pod sedákem takový jakoby dva hříbky na kterých je to zahaknutý, musíš zatlačit směrem dozadu, případně bouchnout pěstí do sedáku a on vyskočí.
[upravil dne 28/8/14 23:06 od Radek Hurvajz]