Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 580
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Tak možná kdyby tam byla nějaká baba, ale že by čuměl na tebe to mi nějak nesedí:D:D Co by na tobě asi tak viděl:D:D:D To spíš traktorista koukal kde co lítá a nevzpoměl si že nemá světla tam kde dříve bývali:D [upravil dne 1/9/14 19:12 od Radek Hurvajz]
  2. Podle ServiceBoxu je to 7588.VX koukni sem jestli je to ono- http://www.apost.ru/uploads/2011/08/%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%B6_CITROEN-PEUGEOT.pdf Na druhém obrázku první řádek uplně vpravo položka 20 [upravil dne 1/9/14 17:49 od Radek Hurvajz]
  3. Na žadost autora LOCK Uvědomte si že je to v \"Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...\", tak nevim co tu polemizujete a blbnete:D [upravil dne 31/8/14 23:27 od Radek Hurvajz]
  4. Auto? Motorizace? Výbava? Musiš to trochu popsat, těžko to zjistimě bez zakladních udajů
  5. No je to pěkný, jen ten předek, ten předek to zabíjí
  6. Tak asi na ty Facebukwě
  7. Boha jeho, to snad ne:o:D:D:D
  8. Ta deska drží na 2 velkých špuntech v kufru a 3 malých za zadní sedačkou, dá se tam dostat i bez sundání sedáku, ale jde to blbě, lepší sedák sundat. Ale mě se to povedlo oddělat i dát zpět bez sundání sedáku, jen jsem si trochu pomačkal pracky Sedák sundáš po odšroubování dvou matek zpředu a pak jsou pod sedákem takový jakoby dva hříbky na kterých je to zahaknutý, musíš zatlačit směrem dozadu, případně bouchnout pěstí do sedáku a on vyskočí. [upravil dne 28/8/14 23:06 od Radek Hurvajz]
  9. A nebo žeby černoch http://navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=20130
    • 6
  10. To bude ten řemen na kterej myslí Koblih;)
  11. Radek Hurvajz

    Seriozní autobazar?

    To už někde bylo, dovezené a stočené taxíky, určitě nebrat Čeče, koukni na ten dotaz, je 6 let starej, to už asi nebude aktuální I když pravda je že bych si u nich nekoupil ani rezervu, po tom jmeně který si udělali [upravil dne 25/8/14 21:04 od Radek Hurvajz]
  12. Radek Hurvajz

    Gratulace k svátku

    Jj, Radime, vše nejlepší, dneska platíš flašku:D
  13. To je teda hodně podobná liška rezavá:D
  14. Csss, mám dobrou tinkturu, s kterou se mažu, převážně zevnitř, a dřevomorka nemá šanci [upravil dne 24/8/14 21:05 od Radek Hurvajz]
  15. :D:D Ja ale neříkám že jsem hezkej
  16. No nevim, mě nepoznali nic klepalo to jak svině a dokonce ani to že mi brzdili jen vnější strany kotoučů, vnitřní byli uplně orezlý, normalně to prošlo, teda ještě na minulým autě, tady u techhle brzdičů se to už asi nestane Jinak to co popisuje nebude asi tak strašný, myslim že normálně projde
  17. No jo, to je taky 6 let starý už, to to letí, ted už ti začinaj padat zuby, nalejvá se ti vana, to už ani není hezký:D:D
  18. Ani si toho asi nevšimnou, tak se neměří brždění ze stovky, ale jen učinek brzd jako takový cca ve 30km/h na tech válcích. A pak myslim že zkroucený nebudou, jen budou otisklý či napečený destičky, pokud se toho chceš zbavit ta lehce stočit na soustruhu nebo obrousit.
  19. Radek Hurvajz

    austrálie říká NE !

    Závěr byl že NE, že by to mohlo zvednout zbytečnou vlnu emocí a že každý umí číst a sledovat media i mimo Peugeot-club Forum, takže zde nemusí být všechno. A tady se to i potvrzuje, Haryk si to našel taky sám;) No když už to tu je tak prosím v klidu
  20. No, a ještě tam blbec spadnul hnedka podruhý:D
  21. Změř středovou díru ať máš jasno jestli je to Ford nebo Peugeot Není tohle vono, na předku? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d1/Peugeot_305_dark_green.jpg/1280px-Peugeot_305_dark_green.jpg [upravil dne 22/8/14 21:25 od Radek Hurvajz]
  22. No právě, proto ty smajly:D
  23. No, já třeba taky někdy, akorát ta spotřeba fakt není ani nahodou okolo 7 l. To je pravě to, lidi by chtěli auto s vykonem jak raketoplán a spotřebu pod 5l, proto si kupujou naftu protože je tady přeci ten mýtus že nafta je usporná:D
  24. Radek Hurvajz

    Mobil na sluníčku

    Tam taky pišou že to vypadá na výbuch něčeho v přihrádce, a nebo tam někdo něco hodil čelním sklem, těžko říct. A PČR stahuje fotky takhle ze Saudské arábie? To jsou věci:D:D Oooo, to flame http://www.novinky.cz/koktejl/342974-muz-uderil-kladivem-do-baterky-z-mobilu-vedel-co-se-stane.html [upravil dne 21/8/14 19:24 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...