Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Mobil z Číny - zkušenosti

    Šalda: dle mapy taky nemám pokrytí 3G a ručně se chytne, vyzkoušeno ve více oblastech i známými. Je to v záložce na Nastavení/bezdrátové připojení a sítě/mobilnídata/režim sítě ... Aby to bylo k věci. Známý má nějaké Xiaomi redmi?, u nás kolem 10tis, on to má za 4.Čeština komplet.
  2. Agrafik

    Mobil z Číny - zkušenosti

    Zkusil si natvrdo zapnout pouze sítě WCDMA? Normálně jsem rád, když mám E, ale stačí zadat ručně a mám tam H.
  3. Agrafik

    Nabíjení autobaterie

    Samozřejmě, když už se rozpadly desky, tak už tomu nepomůže nic. Myšleno to bylo tak a ověřeno v praxi. Zapomenuté světla přes noc - nabíječka z Lidlu se prostě nechytla.
    • 30
  4. Agrafik

    Nabíjení autobaterie

    Na domácí nabíjení vyhovuje elektronická nabíječka z Lidlu, nebo obyč. trafo nabíječka z OBI. Nevýhoda té z Lidlu je, že pokud má baterka nízké napětí, tak se nezapne. Baterka, jako každé jiné zařízení vyžaduje údržbu = občas očistit kontaty, máznou. A taky nabíjet, na což jsou vhodné ty viz výše. Baterky, kterou už nechtěly nabít ty různé "elektronické" automaty a jevily se jako vadné ,pomohlo klasické nabití ručně nastavitelnou nabíječkou proudem o 1/10 kapacity baterie.
    • 30
  5. Agrafik

    Za kolik tankujete?

    U nás se EuroOilu moc dolů nechce, Nafta 33,50
  6. Agrafik

    Tato 407 poradíte?

    Jak píše MotoMoto. 6st. automat je . Jak jsem ho nechtěl, tak dneska na něj nedám dopustit. Najednou máš volnou ruku, řadí jak potřebuješ - naučíš, když se ti to nehodí, tak dáš S, nebo ručně.
    • 16
  7. Agrafik

    Tato 407 poradíte?

    Nechtěl spíše historii?
    • 16
  8. Agrafik

    Za kolik tankujete?

    Frýdek nad nemocnicí 29.90 vše. Ale tankuju jinde :-P
  9. Navigace bere data i z ESP, tak jestli ta chyba není způsobena tímto. Kdysi se to někde řešilo.
    • 7
  10. Kluci, neříkejte, že je problém si to fyzick\ proměřit, kde jsou žárovky na starém a kde na novém světle a nakreslit si schémátko? Práce na půl hoďky.
    • 66
  11. Agrafik

    facelift 508ček

    Tohle považuju za velké mínus. I s dotykovým telefonem mám někdy chuť mrsknout o zem a ještě to mit v autě Zlatá tlačítka
  12. Agrafik

    ako ziskat mapy rt3

    Tak to je docela zásadní, jestli máš RT3 ,nebo RT4/5.
  13. Agrafik

    Automatika kotle Buderus

    Dívali jste se na napájecí část? , jsou tam nějaké elektrolyty? a tantaly? Hoďte sem fotku zdroje a té řídící jednotky
    • 52
  14. Jak píše P607Olda: sežeň si diagostiku a na univerzální zapomeň rovnou. Výbojku vyměníš za pár minut, naštěstí tady někdo přemýšlel, a prostoru je tam dost (kupodivu i u 2.7), nejdéle trvá oddělat všechny krycí plasty.
    • 8
  15. Agrafik

    Přístrojová deska P407 - Indiglo

    406
    • 12
  16. Agrafik

    Přístrojová deska P407 - Indiglo

    Nepasuje více do old 607 budík z new 406? http://moman.pl/peugeot-406-po-lifcie---configurator,37,381.html
    • 12
  17. Agrafik

    Klaklo turbo a nasalo olej :(

    Docela by mě zajímalo, jak se dá chcípnou motor ,když je spojen s automatem. Mám obavu, že to nepůjde
    • 44
  18. Souhlas se Shreekem. Tyhle standadní věci stačí ,zbytek je "na hraní". Leda tak foukat pneu podle toho displeje, ale kdo by tam pořád lítal koukat.
  19. 2006 má zesilovač pod kastlíkem spolujezdce pod palubovkou. Subwoofer jsou ty reproduktory v zadním platu. CD Changer je v kufru vpravo. Vlevo máš baterku a tam není nic.
  20. To chceš použít extra zesilovač pouze pro subwoofwer?. Nebylo by lepší použít i zesilovač od JBL pro všechny repro a v diagnostice přehodit výstup z Hi na Lo, pokud to je jak u RT3. Nestiham se podívat na schéma RT5 s a bez JBL.
    • 8
  21. Agrafik

    ako ziskat mapy rt3

    Ccca 5 minut hledání. Zítra ji vyzkouším Už se smaží.
  22. Už jsem to psal - Vytáhni z toho světla všechny žárovky a pak vždy namontuj jednu, změř pozici na kontaktech, zakresli do schématku ,a až tak vyzkoušíš všechny pozice žárovek, přijdeš na to kde jsou přivedeny jednotlivé žárovky. Tak to udělej na starém a novém světle a uvidíš, že to půjde.
  23. Agrafik

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    StibTo: dolů nepůjde, nevyblbneš se. Já zkoušel jet na dálnici na "klobouka" a to pořád nestačilo ,abych nepředjížděl Oktávky... a pod 100 na dálnici jsem jet nechtěl .
  24. 10W provedení s COB odhaduju z vlastní zkušenosti tak na 70W, takže 20W si zkus odvodit sám.
  25. Agrafik

    205/60 r15 Nokian vs Barum

    Mám Bravuris2-ky a proti minulým Goodyear - řadu už nevím rozdíl nepozoruju.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...