Na domácí nabíjení vyhovuje elektronická nabíječka z Lidlu, nebo obyč. trafo nabíječka z OBI. Nevýhoda té z Lidlu je, že pokud má baterka nízké napětí, tak se nezapne.
Baterka, jako každé jiné zařízení vyžaduje údržbu = občas očistit kontaty, máznou. A taky nabíjet, na což jsou vhodné ty viz výše.
Baterky, kterou už nechtěly nabít ty různé "elektronické" automaty a jevily se jako vadné ,pomohlo klasické nabití ručně nastavitelnou nabíječkou proudem o 1/10 kapacity baterie.