JJ. Pokud se budeme bavit o spotřebě auta ve městě, tak FM ve špičce je správný příklad. Semafory, hlavní tahy městem na NJ,OV,PL,SK, kopce . Nedejbože se tam nějaký mamlas vybourá. Paráda.. A jestli jel přes Bílou, tak je to nahoru a dolů a do Bytče, nehledě tam chytit kamion je na .Takže ta spotřeba je moc pěkná.