Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Domácí pekárna chleba.

    Máme pekárnu z Lidlu pár let a funguje na jedničku. Program na těsto to má, používáme ho často, má dva hnětače, což osobně beru jako plus, mačkají těsto mezi sebou, kradou si ho .. Celé to trvá s nakynutím.asi 90min, míchá a kyne několikrát.
    • 64
  2. A máš to nastavené , aby se to samo přepínalo podle osvětlení. Odpojení baterky na to nemá vliv.
    • 34
  3. Agrafik

    Skútr Peugeot aukce

    To bude boj, pokud už to nebude před koncem vyšroubované.
    • 51
  4. Mi to funguje na RT3 takto. Mám zapnuté automatické svícení - xenony svítí pořád. Vše na displeji je v denním režimu. Jakmile se čidlem (soumrak, tunel, tma...) zapne podsvícení budíků, přepne se vše na RT3 do nočního režimu.
    • 34
  5. Agrafik

    Preliačený prah na novom aute

    Tipuju ztráta záruky na prorezivění karoserie ?
    • 23
  6. Agrafik

    Preliačený prah na novom aute

    Zrovna jsem dočetl oficiální postup, různé typy oceli. Klasika, dveře pryč, těsnění a obložení taky, práh pryč, několik řezů, hromada svárů...
    • 23
  7. Narazil jsem na jednu aukci http://aukro.cz/skutr-peugeot-speedfight-2-100-najeto-7-km-2003-i6616581117.html Co na něj říkate?
    • 51
  8. Agrafik

    Jakou nemrznoucí směs?

    Pokud nevíš co tam je, tak nejlépe změřit mrazuvzdornost chladící kapaliny a případně dolít vodou (pokud ji nechybí moc) a zkontrolovat znovu. Nejjistější je kapalinu vyměnit, zvláště pokud nevíš, kdy ji někdo měnil.
  9. Agrafik

    Led do hlavneho reflektoru

    Souhlas, proto i přes den svítím xenony, nějaké denní svícení mi na auto nesmí. Sám jsem zvědavý na životnost originál LED světlometů. U těch různých LED náhrad to musí být ve světlometu hrůza. Sám mám zkušenost s montáží několika 10W LED do stísněného uzavřeného prostoru a nejhorší úkol bylo najít jak odvést to teplo z čipů a udržet ho na rozumné teplotě . By mě zajímalo, jaké teploty ty náhražky dosahují v motorovém prostoru .
    • 17
  10. Když si na to přišel sám, tak určitě zvládneš i tu opravu. Na tvém místě bych vytáhnul ty vodiče a zkontroloval jejich stav. Pokud nebudou ok, pak udělat nové podle starých. Velký výběr je u Janče v Ostravě.Všechny kontaktní plochy očistit a případně lehce nakonzervovat. Další kabel bych nepřidával, je to zbytečné.
  11. Ahoj. Doplń si ten příspěvěk i o problém s motorem z jiného vlákna, ať je to kompletní. Bez diagnostiky se nepohnem dál, když nevíme jaké závady tam jsou. Klidně to může být i v komunikaci mezi ŘJ...Taky motor a převodovka spolu komunikují... Může to být nějaká blbost, nebo taky ne.
  12. Agrafik

    hupcuk

    Raději bych si půjčil od kouďáka. Mám podobný,český, jaký je v tom odkazu, průměr kolem 20cm a má nosnost 400kg .
    • 15
  13. Agrafik

    407 Coupe alesv

    Kvúli nějaké drobnosti bych na ty světla bych moc nešahal
    • 38
  14. Cos to tam nalil?
    • 87
  15. Zkus to ještě jednou projít, jestli to nenajdeš. Ideálně na studeném motoru, na zahřátém se ti to hned odpaří a nic nenajdeš.Nastartovat motor a hledat po všech hadicích, vodní čerpadlo, chladič... Jak se to trošku zahřeje a zvedne se tlak, tak by to mohlo být vidět. To samé se zastaveným motorem. Někdy pomůže toaleťák, nebo si udělat na citlivých místech značky křídou.
  16. Nevím, jaký máš rok, ale origo např. http://www.ddpneu.cz/tpms-senzory/1357-tpms-senzor-tlaku-v-pneu-vdo-s180014805z
    • 40
  17. Agrafik

    ako ziskat mapy rt3

    Máš pravdu ,
  18. JJ. Pokud se budeme bavit o spotřebě auta ve městě, tak FM ve špičce je správný příklad. Semafory, hlavní tahy městem na NJ,OV,PL,SK, kopce . Nedejbože se tam nějaký mamlas vybourá. Paráda.. A jestli jel přes Bílou, tak je to nahoru a dolů a do Bytče, nehledě tam chytit kamion je na .Takže ta spotřeba je moc pěkná.
  19. Agrafik

    Rikic 407 coupe - prodáno..

    Ve FAPu ty "saze" ale mají shořet. Myslím si, že ECU je úplně jedno, jestli je tam nový FAP a při výměně se jen nastavuje nový stav pro výpočet předpokládané životnosti (možná se pletu). Spíše mi to přijde, že z nějakého důvodu pokračovala regenerace... .Na diagnostice bych se kouknul na poslední regeneraci, jestli to sedí. Za těch x tis km ti to muselo bezpečně několikrát zregenerovat. Toto musí normálně naštvat, tak ať to dobře dopadne.
  20. Agrafik

    Jaký FAP filtr

    Třeba http://www.citroeny.eu/hledat.html?search=eolys .Zbytek si musíš rozhodnou sám, jak je napsáno výše. Může a nemusí to být aditivem, co když je FAP off. FAP by jsi sundat mohl a zkontolovat, pokud se bráníš jet do servisu. Taky otázka, kolik km to případně najelo bez aditiva Pak vše potřebné nakoupit ,namontovat a uvidíš, co dál.
    • 56
  21. Agrafik

    Možnost koupě 407 SW 1.6 HDI

    Pokud ho chceš, tak si ho kup. 1. majitel, koupeno v ČR. Na výbavu bych nekoukal, že není úplně podle tvých představ. Pokud tu dáš VIN, kluci ti tady napíšou výbavu. Kilometry jsou zjistit i v deníku závad, a něco i na jiných místech, pokud dotyčný umí s DIA zachízet. Pokud jezdil do autorizáku, tak by ti mohl říct servisní historii a nakonec na kontrolatachometru údaje z STK, poku máš nějaký protokol z kontroly.
  22. Agrafik

    Mapy do rt3

    Vypálit jako ISO a u novějších map musíš mít taky poslední verzi SW v RT3.
  23. Agrafik

    Nový Peugeot 3008

    V podpisu má Santu. Taky koukám po autech, kde ještě zůstaly tlačítka na ovládání obvyklych funkcí a ne jen dotykáč.
  24. Mohl by to být stejný typ jako u 407... http://www.ddpneu.cz/tpms-senzory/1357-tpms-senzor-tlaku-v-pneu-vdo-s180014805z
    • 8
  25. Agrafik

    Uložení UTP kabelu

    Tak tenká trubka je na nic. Tou to v celku neprotáhneš. Kup raději Kopoflexku 40, nebo 50mm a v budoucnu můžeš kabel vyměnit, nebo přidat optiku.
    • 15
×
×
  • Vytvořit...