Zánovní škoda 120, nová felicia (nové už nikdy!), totální křáp alfa GTV 3,0 old (což mne nevyléčilo a koupil jsem současnou V6 tku 406 v zoufalém stavu, nabouranou s přidřeným motorem, prostě se mi italské křápy dostali pod kůži a nic už nedává smysl:D), souběžně BMW525DE34 (mladická nerozvážnost, to vylítalo peněz komínem), na vojně corsa 1,2, potom další tráboš (to jsem si dodělával průmyslovku na kraviny nebylo), pak PUG306 1,9D, souběžně AX 1,1, v současnosti auta v popisu - v těch ale moc nejezdím, spíš mne lze potkat v fobii II combi 1,2Tsi a OI combi 1,9TDI (auta členů rodiny).