Já tam zkusil dát moji 306 na 2 roky a musel jsem snížil nájezd pod 400tkm, jinak to nebralo. A stejně zanedbaná údržba na 180k Kč
A jen ze zajímavosti - zda opravdu mají algoritmus na reálné ceny dílů - 308 GTI 200 kW. Výměna gum za 8k Kč, to asi těžko, když tam jsou 19" a v údržbě celkem 14k Kč - to nějak nesedí, když jenom přední brzdy vyjdou na 50k Kč. Takže výpočet spíše pro běžné auto a neodpovídá realitě GTIčka. (v tech. parametrech na mě vyskočilo, že auto nemá turbo a na léto 15" kola. )
Rámcově zajímavé, třeba zda zvolit nákup nebo operák.