Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Peugeot 206 CC

    xxx
  2. MilanF1

    Peugeot 206 CC

    xxx
  3. Moje zkušenosti u RHY jsou jiné (děláno při cca 350 tkm). Dal jsem do "prázdné nádrže" TEC, nechal asi půl hodiny vrčet a pak dojel natankovat EuroOil, poté výměna paliváku. Výsledek? Na výkonu jsem nic nepocítil a spotřeba stejná. Jsou dvě možnosti - mám vstřiky čisté nebo to nefunguje. Dávám ten VIF. Vstřiky mě zatím mají rády, mají přes 400 tkm.
  4. MilanF1

    Tonování oken

    Já před x-lety jel do Plzně, firma JAP-KOR. Polepil mi na počkání 306tku za tuším 2200 Kč. Bez demontáže skel a přesně na hranu skel (po stažení není poznat, že tam je folie). Jen jsem se objednával týden dopředu.
  5. MilanF1

    Za kolik tankujete?

    Jste tu fakt magoři a nechápete, že se člověk může změnit. Já tu s váma končím, takže mi to je jedno...
  6. MilanF1

    Ferryho 306 cabrio

    Celoroční provoz, pak se to projeví i na modelu, "který nehnije". Já to tam mám myslím taky, ale už neřeším. Bohužel u tak starého auta se lepší stav dá těžko očekávat, to by to musel být jenom letní provoz.
  7. MilanF1

    Za kolik tankujete?

    ty šeš takovej ........., že si myslíš, že taky tankuji podle ceny? Už jdi s tím do prdele. Upraveny vulgarismy
  8. Já už jsem na cca 130 tkm, takže výměna je v plánu na příští rok. Předtím už to vydrželo taky 2x cca 150 tkm. Jenom nevím, zda udělat jenom klasicky rozvody, nebo přitom i něco měnit dalšího, vzhledem ke kilometrům. Ale je to auto "na dojetí", takže asi jenom rozvody za cca 2000 Kč materiál.
  9. MilanF1

    Za kolik tankujete?

    Se tu budete trumfovat, kdo to má o desítník levnější.
  10. Rozvody po 80tkm, to je nějak brzo, ne? Jinak přeju hodně úspěchů s opravou
  11. 54 kW je málo, ale můžeš se podívat, co je taky v nabídce: https://auto.bazos.cz/inzerat/78130697/Peugeot-207-14-16V-klima-puvod-CR-jen-21600KM.php
  12. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    Umíš dobře fotit.
  13. Taky jde o to, jaká ta 306 je, auto se vyrábělo 10 let. Ideálně VIN a foto relátek a pak by měla nějaká zdejší "chytrá hlava" poradit
  14. MilanF1

    Nejde řadit

    Lanko se samoštelem obecně způsobí jenom propadnutí pedálu na podlahu a pak nezařadíš nic. Jde nohou vrátit zpět a třeba další dvě sešlápnutí jdou a pak už zase ne. To je běžný projev, kdy se tam ulámou nějaké packy... Ale určitě bych počkal na nové lanko, když je KO. Pak se uvidí.
  15. Co znamená, že nechytá? Točí, ale nechytí? Má snahu chytit - kucká? Nebo nedělá nic. můj nástřel: regulátor tlaku paliva - DRV ventil.
  16. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    Tohle půjde z povinného viníka. Je to na nový blatník. Kod barvy máš, takže ...
  17. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    Měl sis pořídit světlou barvu - bílou nebo stříbrnou, tam by bys ty mikroškrábance neviděl.
  18. MilanF1

    Benzín v Nafte

    Já bych nějakou směs do HDička nelil. Dávám do něj jenom EuroOil a občas i VIF, ale nic, co by smrdělo benzinem se k němu nesmí ani přiblížit. Zatím mi věrně slouží, už má dost nahrkáno s původními komponenty a doufám, že ještě něco nahrká. Do staré komůrky nebo traktoru bych to nalil, ale do HDi ne...
  19. MilanF1

    Kalkulace ojetiny

    Já tam zkusil dát moji 306 na 2 roky a musel jsem snížil nájezd pod 400tkm, jinak to nebralo. A stejně zanedbaná údržba na 180k Kč A jen ze zajímavosti - zda opravdu mají algoritmus na reálné ceny dílů - 308 GTI 200 kW. Výměna gum za 8k Kč, to asi těžko, když tam jsou 19" a v údržbě celkem 14k Kč - to nějak nesedí, když jenom přední brzdy vyjdou na 50k Kč. Takže výpočet spíše pro běžné auto a neodpovídá realitě GTIčka. (v tech. parametrech na mě vyskočilo, že auto nemá turbo a na léto 15" kola. ) Rámcově zajímavé, třeba zda zvolit nákup nebo operák.
  20. MilanF1

    Peugeot 206 RC

    víte co, můžete mi všichni vlíst na záda - ani mě pořádně neznáte, já tu sváma končím, univerzálně. už mě tu všichni serete. čau
  21. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    Asi proto, že ho narveš i na starší model. Jinak ano, tohle je správný stěrač pro MKIII.
  22. MilanF1

    Peugeot 208 1.2 Pure Tech 60Kw Active

    Aha, já myslel, že to je nové auto 2 km na tachometru. Taková jsem u nich taky viděl. Hlavně at dobře slouží.
    • 31
  23. MilanF1

    Peugeot 208 1.2 Pure Tech 60Kw Active

    Gratulace. A proč zrovna kupováno v áčkách? Asi tam byla nějaká sleva oproti třeba skladovce přímo u dealera.
    • 31
  24. MilanF1

    Peugeot 206 RC

    Super Za 10 000 Kč bych takovou práci nedělal, když z toho nebude dobrý výsledek. Když jsem si dělal 106 cabrio, 10 000 Kč byl skoro jenom materiál. Ale to jsem dával celé do plniče a stříkal jsem i podběhy a drobné ptákoviny. Bohužel jsem štěpánovo auto neviděl před, takže to za to asi stálo.
×
×
  • Vytvořit...