Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Asi vítr, Máchale...
  2. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Myslím, že PČR nemá takové oprávnění.
  3. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Podle těch čar tam ta Puma neměla co dělat
  4. Péťa

    Jak na krtka-poraďte.

    Ničeho jsem se ani nedotkl. @Milan+ Já ho chci zavraždit. To, že se přestěhuje k sousedovi není řešení.
  5. Pokračovat bez zadání klíče nejde? Já to už 14 dní nedělal, tak si to přesně nepamatuji
    • 10
  6. Péťa

    Jak na krtka-poraďte.

    Dlouho se zde neoživilo nějaké starší téma Mám letos nové obyvatele na zahradě. Jednoho jsem dostal, ale další se nedaří. Tak jsem se naštval a nacpal do všech nor a krtinců gel: A teď mám na zahradě nové krtince a všechny původní pěkně zahrnuté. Ten gel má krtka vábit, ale místo toho se mu vyhýbá a dělá si nové nory. Takže tak... :((
  7. Když byl upgrade proveden, tak je notebook zapsán v databázi Microsoftu a můžeš ho klidně znova přeinstalovat na desítky a budou aktivované.
    • 10
  8. Péťa

    Rozvody 307 1.6 16v 2001

    VŠECHNO!
  9. Péťa

    Letci s drony

    Soukromý, ale pořád s něčím podobným v práci koketujeme. Jen by to bylo profesionálnější řešení. Dvakrát to bylo na spadnutí (čti: "Byly na to peníze"), ale vždy se upřednostnil jiný projekt. Dolet to má hlavně reálných 20 až 25 minut na baterku Ovladač tak do 3,5km, ale moje verze nemá přenos obrazu na takovou dálku. Nejdál jsem byl cca 400 až 500 metrů daleko. Ale většinou tak do 250 metrů, pak jsem bez obrazu. Rád bych si udělal pilotní zkoušky a dron registroval u ÚCL, ale to je už další level...
    • 28
  10. Péťa

    Letci s drony

    Baterky mi zatím pořád drží, ale počet cyklů nesleduji. Musel bych to zapnout a podívat se. Střídám je mezi sebou, tak těch cyklů nebude zase tolik.
    • 28
  11. Péťa

    Letci s drony

    Přes rok létám s Phantomem 3 4k. Mám k němu 4 baterky a jen pro něj vyhrazený iPAD.
    • 28
  12. Péťa

    Je nás o jednoho víc.

    "To by se muselo vidět"
  13. Péťa

    Montáž vchodové stříšky

    Na to se musí myslet už během zateplování a dát tam montážní desku V Tvém případě bych šel do solidní prodejny spojovacího materiálu (např. @minimaxa) a koupil něco na jejich dopobručení.
    • 15
  14. Na klub je za 140,-- Stačí být řádným členem.
    • 11
  15. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Ten to asi už neprozradí
  16. Pevnou ne, ale možná bych našel magnetku. Ale docela starou...
  17. Péťa

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Když dnes do auta dají pořádný motor, budeme mít za 5 let možnost si koupit pořádnou ojetinu. Když dnes vyrobí nové auto, které už jako nové stojí za prd, jakou ojetinu budeme kupovat za 5 let? Já teda souhlasím s @Charlie 1, protože nežiji jen teď, ale myslím i na to, co bude za těch5 let
  18. Nebuď líný a alespoň ty texty překopíruj. Kopie obrazovky mobilu - to je takové málo sofistikované
  19. Péťa

    Pierre_V6

    @StibTo Tome, asi jsem nepochopil Tvůj příspěvek. Je něco špatně na tom, že si člen založí vlákno o svém autě? Takových vláken tady je a také proto máme k tomu určenou sekci "Naše káry". Zkus se hned do Franty nenavážet.
  20. Ještě poznatek k jejich Lidl-Shopu. 14.10.2017 jsem objednával věci, které mají na skladě, zaplatil kartou včetně poštovného, aby Martina nemusela ráno bojovat s penzisty. Dodnes není objednávka vyřízena
  21. Zkus napsat @Johnovi
  22. To v dopise nepíšou, jak máš zaplatit? To by tam být mělo...
    • 80
  23. Přemýšlím, nad čím přemýšlíš....
    • 80
×
×
  • Vytvořit...