Dobře, napíšu Ti to jinak. Majitel kempu i jeho zaměstnanci jsou moji dobří kamarádi, zažil jsem s nimi mnoho legrace, ale i horkých chvilek. Nevidím důvod, proč bych měl služby, které jsou schopni zajistit oni importovat odjinud. Ale třeba tentokrát řeknou, že na to nemají kapacitu a pak rádi oslovíme Tebe (tak se nenaštvi a neuraž, třeba Tvé nabídky rádi využijeme).