Taky mi servisák říkal, hlavně si nekupuj pračku Samsung (když jsem se mu zmínil, že ji mám vybranou). Slouží mi 11 let, na rozdíl od kotle Dakon, který se po pár letech porouchal a nedal se sehnat náhradní díl !!! (a to jsem nekupoval žádný výběhový typ). Jestli koupíš Dakon, zapomeň na kvalitu a levný servis, jak píše Charlie. Teď mám Immergas, který mi byl doporučen a zatím dobrý, ale teprve druhou sezonu.
Myslím, že servisáci doporučují hlavně to, co jim přinese v dalších letech "slušný" příjem.