Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Který mobil vybrat?

    Já mám originál od Samsungu. Po mnoha čínských jsem s ním maximálně spokojený, můžeš vyzkoušet, jak by v něm vypadal Tvůj mobil. Já mám jeden s bezdrátovým dobíjením a dva obyč., ale to je pro Tebe bezpředmětné...
  2. Péťa

    John - 406 Coupe V6 = po STK // jezdime

    Bordel? Vždyť to je prázdná malá garáž :D
  3. No to je teda nápověda
  4. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Dnes je zajímavá cena za Locus Map Pro - Outdoor GPS
  5. Nebo má noční směnu v zaměstnání a nudí se tam
  6. Péťa

    Playstation - jaký máte?

    Tak dnes dorazila nejlevnější PS4 s 500GB diskem, k tomu druhý ovladač a kamera. Myslím, že to zatím bude stačit, i tak to bylo přes deset
    • 61
  7. Péťa

    je to radar?

    Pak musíš mít apku v jednom zařízení a telefonovat z druhého
  8. Péťa

    je to radar?

    Já právě kvůli radarům si tu navigaci pouštím skoro všude
  9. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    Když není vidět řidič, tak to je ChouLu?
  10. Je zajímavé, jak všichni nadáváme na internetu. Podle toho by už dávno musela být revoluce v nakupování. Já osobně se přiznám, že jsem líný "hlasovat nohama", jen se snažím minimalizovat problémy. Především tím, že co lze, nakoupím v Polsku (potraviny určené pro jejich trh jsou rozhodně kvalitnější, než dodávají k nám). OK406 - od Tebe mi to určení viníka zrovna moc nesedí. Potraviny zajisté splňují normy, co pak mají ty kontrolní orgány dělat? Policie taky chrání lumpy místo poctivých občanů. A co má dělat?
  11. Jede si takhle auto mezi vesnicema a najednou zapadne do hluboké blátivé díry. Když už to chce řidič vzdát, tak jede kolem farmář s traktorem a nabídne mu, že ho za 500 Kč vytáhne. Vyproštění se podaří a řidič auta si neodpustí poznámku: „Předpokládám, že za tyhle prachy tady vytahujete lidi ve dne v noci.“ A farmář na to: „To bohužel nemůžu. V noci vozím vodu do díry.“
  12. Péťa

    eltonova 508 RXH

    To vychází na 24000 za rok
  13. Proč by to reklamoval? Vezme ocelový kartáč a led odstraní:
  14. Péťa

    Odhlučnění stropu

    Nechci být za pesimistu, ale to odhlučnění bude problém. V RD mám stropy z keramických povalů (v prodstatě Miako), na nich vrstvu betonu, pak polystyrenové systémové desky pro podlahové topení, zase beton, protikročejovou izolaci (něco jako miralon) a kvalitní plovoučku. Dole slyším každý krok, který se nahoře udělá. Když někomu upadne malá kostička Lega, je to jako kdyby nahoře tloukli kladivem do podlahy
    • 44
  15. Péťa

    je to radar?

    Jen v Říčanech jich je snad 11
  16. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    A že jste se nestavili na kafe !!!
  17. To objednáš díly a jedeš do servisu?
  18. Péťa

    Jaký plynový kotel

    Nedalo mi to a Googlil jsem. Našel jsem toto: http://www.thermona.cz/o-spolecnosti-thermona Ale i tak pochybuji, že se většina komponent na jejich kotle vyrábí v ČR.
    • 81
  19. Péťa

    Jaký plynový kotel

    Jenže Český plynový kotel neexistuje
    • 81
  20. Péťa

    Jaký plynový kotel

    Moto, asi s Tebou souhlasím. Čím míň se v tom člověk asi vrtá, tím líp. U mého Dakona se dělala pravidelná údržba, mimo jiné i čištění výměníku. A právě ten výměník začal téct. Možná, kdyby se v něm nikdo nevrtal, tak by sloužil doteď...
    • 81
  21. Co modi nevidí, pro to mají ostatní tlačítko "Nahlásit"
  22. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Opět pro mě zvláštní logika, ale věřím, že to máš vychytané. Stará paní do schodů, mladí v přízemí...
  23. Nechcete si založit téma v Pokecu "Životní úroveň v ČR versus v Německu, Švýcarsku, Senegalu, Ghaně, Řecku, Rumunsku,..." ??? Tady jste už docela off-topic.
  24. Do plastový krabičky ten odpor nedávej, ať se pěkně chladí
  25. Péťa

    Jaký plynový kotel

    Taky mi servisák říkal, hlavně si nekupuj pračku Samsung (když jsem se mu zmínil, že ji mám vybranou). Slouží mi 11 let, na rozdíl od kotle Dakon, který se po pár letech porouchal a nedal se sehnat náhradní díl !!! (a to jsem nekupoval žádný výběhový typ). Jestli koupíš Dakon, zapomeň na kvalitu a levný servis, jak píše Charlie. Teď mám Immergas, který mi byl doporučen a zatím dobrý, ale teprve druhou sezonu. Myslím, že servisáci doporučují hlavně to, co jim přinese v dalších letech "slušný" příjem.
    • 81
×
×
  • Vytvořit...