Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

risk of particle filtr clogging


normen

Recommended Posts

Zdarec, po natankování se mi rozsvítila tahle hláška "risk of particle filtr clogging" a rozsvítil se mi vykřičník v trojuhelníku, při každém nastartování se to objeví. Protáhl jsem to na dálnici, regenerace proběhla, ale hláška skáče pořád. Na diagnostice jsem byl, tam žádnou chybu s FAPem nenašli, co s tím? Za každou radu děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise Straki....fapoff....nebo do Peugeotu...davaji ted v ramci ekozverstva...nove fapfiltry za ca.osmicku s praci..k tomu pripocti doplneni aditiva a par veci okolo....takze muj odhad je 10-11 tis.celkove.

Pak se jeste najdou dobrodruzi co fap vyndaji a cisti vapkou..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U FAPu se hlidaji 2 hodnoty. Diferencialni tlak a mnozstvi nasbiranych aditiv (cerinu). Diferencialni tlak se zjistuje merenim, kdezto mnozstvi cerinu vypoctem (pri kazde regeneraci se spocita, ze tam pribyl nejaky cerin), ktery se pak pres diagnostiku resetuje pri vymene filtru.

 

Ted budu trochu hadat, ale muze to byt ten problem s vypoctenym cerinem, ze uz jej je ve FAPu hodne, takze te to upozornuje, ze bych jej mel (FAP filtr) vymenit. Nicmene na to musis nekam, kde maji PSA diagnostiku a umi s ni zachazet - tz. budou umet interpretovat data co jim diagnostika zobrazi, pokud tam jak rikas nejsou zadne chyby.

Upraveno uživatelem HonzaC2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd oni furt něco píšou, se podívejte sčím přišli že má byt povina vojna a co se stalo :)  to si nedovolí, bazaristé atd by nemohli auta prodávat,nikdo by je nechtěl,a většina má fap off, sice jed do některe země je zato pokuta.

 

Koukni zde na forum jak jde fap off na dračku :) u strakiho třeba,ale jestli máš na novy fap,repas nevím jestli něco vydrží tak ho kup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...