Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rocni dalnicni znamka


Lihous

Recommended Posts

ja jsem toho trosku zastance. Jednak by to nemel byt dalnicni ale silnicni poplatek. A platit by jej meli vsichni. Ale to je samozrejme tak nejak brano po komplexnim zamysleni kam ty nase silnice spejou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se mi zamlouvá německý tip placení dálniční známky (poplatku) a to, že povinné ručení by obsahovalo i zaplacení mýtného či dalničního poplatku a nemusela být známka na čelním skle.

 Vím, že by na tom byli biti řidiči, kteří nevyužívají dálnice a nebo rychlostní silnice. Záleželo by samozřejmě na výši poplatku. Pokud by byl do 500,-Kč, tak by byl únosní. Co Vy na to? Byli by jste pro takovouto variantu? Cizinci, ať si koupí dálniční známku.

 

Vsimnul sis ze Nemci ten poplatek chteji odecitat od silnicni dane a ne od komercni pojistky? To bude revu az se silnicni dan pro kazdeho objevi i tady... at uz se z toho odecte znamka nebo ne...

Upraveno uživatelem Vvitty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se mi zamlouvá německý tip placení dálniční známky (poplatku) a to, že povinné ručení by obsahovalo i zaplacení mýtného či dalničního poplatku a nemusela být známka na čelním skle.

 Vím, že by na tom byli biti řidiči, kteří nevyužívají dálnice a nebo rychlostní silnice. Záleželo by samozřejmě na výši poplatku. Pokud by byl do 500,-Kč, tak by byl únosní. Co Vy na to? Byli by jste pro takovouto variantu? Cizinci, ať si koupí dálniční známku.

 

já si myslím, že by především měli (ti zodpovědní, placení z našich daní) vycházet s penězma, který dostanou na začátku a že jich je. Hospodaření na prd, kvalita oprav taky a pak po nás chtěj další prachy  :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se mi zamlouvá německý tip placení dálniční známky (poplatku) a to, že povinné ručení by obsahovalo i zaplacení mýtného či dalničního poplatku a nemusela být známka na čelním skle.

Vím, že by na tom byli biti řidiči, kteří nevyužívají dálnice a nebo rychlostní silnice. Záleželo by samozřejmě na výši poplatku. Pokud by byl do 500,-Kč, tak by byl únosní. Co Vy na to? Byli by jste pro takovouto variantu? Cizinci, ať si koupí dálniční známku.

Nespletl jsi si vlákno? To mělo být spíše v cirkusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak ... nejvetsi problem neni ta absolutni suma, protoze tady se bezne <I>uje kvuli kazde korune, ale to, ze clovek plati a plati a plati a silnice a dalnice porad vypadaji, jak vypadaji ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se brbla, ze se silnice nevopravuji, v jinem tematu se brbla, ze po ty d1 se neda normalne jet, protoze vsude se vopravuje.... tak co vlastne chcem? Ja chci jedine, a to aby ceske dalnice staveli chorvati. Protoze ty cesky fuseri co to delaj za plat spanelskyho krale, bych odsud vymetl, ze by ani nestihli rict boruvkovej kolac......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja porad rikam ze nase dalnice stpji za velky kulovy a cena za ne je i tak velmi nizka. Faktem neprehlednutelnym je ze nase dalnice stoji vic nez ta chorvatSka. Roste minimalne 10x pomaleji a je 3x drazsi. Takze ano klidne francouze na nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bych chtěl já, abych mohl zaplatit přesně na kilometr to, co jsem projezdil na dálnicích, popř jiných placených silnicích (proč ne?) a aby si to stát zařídil jak chce a neobtěžoval mě ČASOVÝMI známkami (potřebuju možná jedinkrát za rok jet do nějaké díry po dálnici, proč kupovat roční nebo 14denní) ani jinými udělátky. Zkrátka ať si to udělají jak chtějí a mně pošlou pouze vyúčtování za skutečně využité služby... Sci-fi, žhe...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...