Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

auto z AAA auto


Jantar

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: foxo

Ahoj. Ja bych to neriesil. Kup bicykel, a mas to iste, ze sa ti nic jako je cidlo, senzor, krokac a podobne prkotiny nepokaza. :D:D:D

Servisoval jsi někdy dnešní kolo? Vidlice, přehazka, řazení, brzdy, řetěz - to je panečku spotřebák :) Normálně mě kilometr na kole stojí v amortizaci víc než kilometr v autě, nedělám si srandu...

tak proč si kupuješ tak drahý kolo? :D

když budeš chodit pěšky, taky prošoupeš hafo bot, to je dilema

jj, citrouš to asi jistí, ale majitel se začíná cukat, že by za něj

v bazaru moh dostat více, že bych mu pak mohl nadávat, až se

něco pokazí, že ho dá radši do bazaru, tak asi budu jezdit na

tom kole, nakonec vloni jsem vyměnil řetěz a zadní rozetu, tak snad mi to chvíli vydrží bez vrážení peněz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

V bazaru dostane prd, a ne víc, řekni mu aŤ neprudí, když to nemá klimu.

A jen tak mimochodem, jestli sis nevšim, tady na klubu už někdo pěkně dlouho jednu 406 combi HDI inzeruje...

no, já ho nemůžu moc dráždit, on je takový nedůtklivý, a třeba

by ho fakt pak dal do bazaru. Je pravda, že ve všech inzerátech,

co jsem o pikaču četl, nabízeli klímu.

Já jsem se na jednu 406tku domlouval, na tu bílou, co tu byla

nabízena, ale nevím, jak to dopadlo, jeli na ni jukat nějací

zájemci, mám se ozvat zítra, tak uvidím. I když moje drahá nějak

na bílou žbrblá. Jo, v pondělí pojedu do Prahy, tak bych se kdyžtak ozval na ten rozsvíceč, kdyžtak cinknu a domluvíme se. Kdyby se nehodilo, budu tam asi st-čt. Třeba to zvládnu zapojit sám.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: foxo

Ahoj. Ja bych to neriesil. Kup bicykel, a mas to iste, ze sa ti nic jako je cidlo, senzor, krokac a podobne prkotiny nepokaza. :D:D:D

Servisoval jsi někdy dnešní kolo? Vidlice, přehazka, řazení, brzdy, řetěz - to je panečku spotřebák :) Normálně mě kilometr na kole stojí v amortizaci víc než kilometr v autě, nedělám si srandu...

... že by to byla pravda ? (jsem si to myslel, ale nějak jsem tomu stále nechtěl uvěřit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: foxo

Ahoj. Ja bych to neriesil. Kup bicykel, a mas to iste, ze sa ti nic jako je cidlo, senzor, krokac a podobne prkotiny nepokaza. :D:D:D

Servisoval jsi někdy dnešní kolo? Vidlice, přehazka, řazení, brzdy, řetěz - to je panečku spotřebák :) Normálně mě kilometr na kole stojí v amortizaci víc než kilometr v autě, nedělám si srandu...

... že by to byla pravda ? (jsem si to myslel, ale nějak jsem tomu stále nechtěl uvěřit)

A teď si vem že jeden můj známej si vzal kvůli bicyklu úvěr.

To sou pak teprv výdaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, když jsi to podělíš, kolik jsi na tom kole najel km, kolik stálo a než koupíš nové, a co na něm musíš všechno vyměnit (gumy a řetěz je u mě skoro 1Kč/km :) )...

... právě, že jsem si to spočítal (no nic, jednou jsi v Automotive, musíš mít kolo, jinak nejseš !)

... kolo mám ve sklepě a vodím k němu delegace :) A všichni jsou spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Tak to já na něm jezdím, a pak z toho ježdění občas mám i docela hezký fotky :)

Aspoň že máš hezký fotky, to můj kolega má občas modřiny, sem tam vyražený zub, no a v lepším případě jenom z kola osmu. Naposledy si koupil nové kolo za 20 a chlup, a když se jel projet s dcerou, té pochopitelně půjčil to nové, tak mu nejen z kola udělala 8, ale zničila i brzdový kotouč. On má tedy jízdní náklady na kolo mnohem větší než u auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jantar

Původně zaslal: oddie

Tak to já na něm jezdím, a pak z toho ježdění občas mám i docela hezký fotky :)

Aspoň že máš hezký fotky, to můj kolega má občas modřiny, sem tam vyražený zub, no a v lepším případě jenom z kola osmu. Naposledy si koupil nové kolo za 20 a chlup, a když se jel projet s dcerou, té pochopitelně půjčil to nové, tak mu nejen z kola udělala 8, ale zničila i brzdový kotouč. On má tedy jízdní náklady na kolo mnohem větší než u auta :)

No to víš, budu se chlubit těma modřinama :) to víš že sem dám fotky toho povedenýho. Že jsem si před třemi týdny natáhl rameno, když jsem to kolo položil, nebo že jsem na windsurfu v létě při katapultu proletěl plachou naskrz, to vám sem přeci psát nebudu :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

zajímalo by mě, jestli někdo z vás, kdo tady pomlouváte áčka s nima máte osobní zkušenost. já tam pracuju jako řidič, vozím auta, zákazníky + nějaký šolichy na place, takže denně sedím zhruba ve 40ti i víc různých autech.. několik kravin na osvětlení - tachometry neodtáčíme, 80% ojetých aut v čr má tachometr odtočenej minimálně o 100 i víc tisíc km od prvních, druhých, ..... majitelů. mýtus, že auto co má 200t km je na odpis je minulost s nástupem škody favorit. jenomže českej člověk si radší koupí popelnici co má na tachometru 100 tisíc, než si koupit auto co má sice 250 v tělě, ale vyplněnou servisní knížku a je v perfektním stavu. druhá kardinální kravina je, že si schováváme kličky od prodanejch aut v zrcátkách.. poslední a snad nejdůležitější je obecně rozšířenej názor, že než auto od áček tak radší chodit o berlích - tady je to asi nejjednodušší.. takovej běžnej "franta" bazarník má na placu 50 aut, týdně prodá 3, možná 4.. 2 budou v pohodě, jedno bude šrot.. aaa prodá v čr týdně 700-1000 aut, a třeba 100 bude špatnejch.. o kom se bude mluvit? ojetý auto je ojetý auto, člověk ho s tím kupuje a nemůže čekat, že bude stejně spolehlivý jako nový. a taky je potřeba si vybírat. třeba dneska se nám na výkupu objevila 405ka 1.9 benzín, vzhledově pěkný auto, zachovalý, blablabla.. motor k.o., z vejfuku modrej kouř, klepe se to jako stará ku..a, cena 25k.. myslíte že to někdo koupí? zejtra už tam nebude.. a příde si zákazník stěžovat? příde.. protože je hloupej a koupil si špatný auto, i když o tom věděl..

v žádným případě nechcu dělat áčkám reklamu, k zaměstnancům se jako firma chová hůř než k zákázníkům. ale jinak je to úplně normální autobazar se vším co k tomu patří.. je jenom na lidech jaký auto si koupí.

tachometre nestacate?hm, ako je mozne ze na slovensku ked kamos predal auto k vam tak na druhy den malo o 60 tkm menej a stalo o 30 tisic viac?schvalne mi to ukazal, tak sme sa dobre zasmiali.

250 tkm nie je dost km tak na mercedes ale kazda stredna trieda s tolkymi km je da sa povedat pred smrtou.motor to mozno vydrzi ale opotrebenie ostatnych dielov je uz vysoke.

obcas priveziem nejake auto z DE a ako to niekto pisal, ze neveri tym kecom o majiteloch atd, tak ja beriem napr.auta jedine z privatu co maju preukazatelny povod a nejake to male rucenie, kdezto acka vezmu aj vrak pred a po smrti a potom sa cuduju ze si robia zle meno.dobrych aut je stale dost len netreba chciet zbohatnut za jeden den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tachometre nestacate?hm, ako je mozne ze na slovensku ked kamos predal auto k vam tak na druhy den malo o 60 tkm menej a stalo o 30 tisic viac?schvalne mi to ukazal, tak sme sa dobre zasmiali.

250 tkm nie je dost km tak na mercedes ale kazda stredna trieda s tolkymi km je da sa povedat pred smrtou.motor to mozno vydrzi ale opotrebenie ostatnych dielov je uz vysoke.

obcas priveziem nejake auto z DE a ako to niekto pisal, ze neveri tym kecom o majiteloch atd, tak ja beriem napr.auta jedine z privatu co maju preukazatelny povod a nejake to male rucenie, kdezto acka vezmu aj vrak pred a po smrti a potom sa cuduju ze si robia zle meno.dobrych aut je stale dost len netreba chciet zbohatnut za jeden den

To je zajímavý každý dovozce vozí jen dobré auta a žádný km nestáčí.V tom případě se mi kupující nemáme čeho bát při koupi auta od dovozců.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Martin.405

zajímalo by mě, jestli někdo z vás, kdo tady pomlouváte áčka s nima máte osobní zkušenost. já tam pracuju jako řidič, vozím auta, zákazníky + nějaký šolichy na place, takže denně sedím zhruba ve 40ti i víc různých autech.. několik kravin na osvětlení - tachometry neodtáčíme, 80% ojetých aut v čr má tachometr odtočenej minimálně o 100 i víc tisíc km od prvních, druhých, ..... majitelů. mýtus, že auto co má 200t km je na odpis je minulost s nástupem škody favorit. jenomže českej člověk si radší koupí popelnici co má na tachometru 100 tisíc, než si koupit auto co má sice 250 v tělě, ale vyplněnou servisní knížku a je v perfektním stavu. druhá kardinální kravina je, že si schováváme kličky od prodanejch aut v zrcátkách.. poslední a snad nejdůležitější je obecně rozšířenej názor, že než auto od áček tak radší chodit o berlích - tady je to asi nejjednodušší.. takovej běžnej "franta" bazarník má na placu 50 aut, týdně prodá 3, možná 4.. 2 budou v pohodě, jedno bude šrot.. aaa prodá v čr týdně 700-1000 aut, a třeba 100 bude špatnejch.. o kom se bude mluvit? ojetý auto je ojetý auto, člověk ho s tím kupuje a nemůže čekat, že bude stejně spolehlivý jako nový. a taky je potřeba si vybírat. třeba dneska se nám na výkupu objevila 405ka 1.9 benzín, vzhledově pěkný auto, zachovalý, blablabla.. motor k.o., z vejfuku modrej kouř, klepe se to jako stará ku..a, cena 25k.. myslíte že to někdo koupí? zejtra už tam nebude.. a příde si zákazník stěžovat? příde.. protože je hloupej a koupil si špatný auto, i když o tom věděl..

v žádným případě nechcu dělat áčkám reklamu, k zaměstnancům se jako firma chová hůř než k zákázníkům. ale jinak je to úplně normální autobazar se vším co k tomu patří.. je jenom na lidech jaký auto si koupí.

tachometre nestacate?hm, ako je mozne ze na slovensku ked kamos predal auto k vam tak na druhy den malo o 60 tkm menej a stalo o 30 tisic viac?schvalne mi to ukazal, tak sme sa dobre zasmiali.

250 tkm nie je dost km tak na mercedes ale kazda stredna trieda s tolkymi km je da sa povedat pred smrtou.motor to mozno vydrzi ale opotrebenie ostatnych dielov je uz vysoke.

obcas priveziem nejake auto z DE a ako to niekto pisal, ze neveri tym kecom o majiteloch atd, tak ja beriem napr.auta jedine z privatu co maju preukazatelny povod a nejake to male rucenie, kdezto acka vezmu aj vrak pred a po smrti a potom sa cuduju ze si robia zle meno.dobrych aut je stale dost len netreba chciet zbohatnut za jeden den

nevim proč napadaš jeho , on je jen zaměstnanec , a snaži se uživit rodinu - je rad že ma praci.

Znam hromadu firem ktere jsou vic nez zname ale chovaj se stejne jako AAA, tedy jak k zaměstnancům tak k zakaznikum .

Kdyby toto forum bylo třeba o jidle tak tady budem držkovat na řetězce.

Tak to prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

To je zajímavý každý dovozce vozí jen dobré auta a žádný km nestáčí.V tom případě se mi kupující nemáme čeho bát při koupi auta od dovozců.:myslim

Včera jsem měl s jedním dovozcem dost dlouhou debatu, mj. i na téma stáčení km. Vyplynul z ní jasný závěr: "Když si to zákazník přeje, není problém." Dával mi příklad, jak prodával VW Transporter - najeto něco přes 190 tisíc km a když mu třetí člověk řekl "Kdyby to mělo najeto tak do 150 tisíc..." tak to prostě mělo příště do 150 tisíc. ;)

Takže si za to my zákazníci můžeme z velké části sami - protože neřešíme stav auta, ale cenu a km (jsme tak naučení, i zeleninu kupujeme podle váhy za kilo). A dokud se tohle nezmění, a bude pořád poptávka po autech se stočenýma tacho, tak se budou stáčet. Zákon trhu - nic jinýho. Navíc po autech je tady velká poptávka, takže když ho neprodá jednomu, najde se jinej blbec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Laďa

tachometre nestacate?hm, ako je mozne ze na slovensku ked kamos predal auto k vam tak na druhy den malo o 60 tkm menej a stalo o 30 tisic viac?schvalne mi to ukazal, tak sme sa dobre zasmiali.

250 tkm nie je dost km tak na mercedes ale kazda stredna trieda s tolkymi km je da sa povedat pred smrtou.motor to mozno vydrzi ale opotrebenie ostatnych dielov je uz vysoke.

obcas priveziem nejake auto z DE a ako to niekto pisal, ze neveri tym kecom o majiteloch atd, tak ja beriem napr.auta jedine z privatu co maju preukazatelny povod a nejake to male rucenie, kdezto acka vezmu aj vrak pred a po smrti a potom sa cuduju ze si robia zle meno.dobrych aut je stale dost len netreba chciet zbohatnut za jeden den

To je zajímavý každý dovozce vozí jen dobré auta a žádný km nestáčí.V tom případě se mi kupující nemáme čeho bát při koupi auta od dovozců.:myslim

ono je rozdiel sa zivit dovozom aut a priviezt nejake auto pretoze tam mas cestu.skus si raz nejake normalne auto najst a potom to pochopis.dovozca sa bez auta domov nevrati, ale ja ano.po skusenostiach co ma stali nejake tie peniaze na paliva, uz volam jedine privat a snazim sa vyberat nemcov.na tych sa da spolahnut ako tak ale na turkov a rusov tazko.takze radim kupovat jedine auto od dovozcu ktoreho poznas alebo si o nom pocul ze je v pohode.

vacsinou nedokazem priviezt auto v takej cene ako vidim bezne na nete alebo ako dovozcovia predavaju.preco to takto je si domysli sam

[upravil dne 27.10.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Laďa

To je zajímavý každý dovozce vozí jen dobré auta a žádný km nestáčí.V tom případě se mi kupující nemáme čeho bát při koupi auta od dovozců.:myslim

Včera jsem měl s jedním dovozcem dost dlouhou debatu, mj. i na téma stáčení km. Vyplynul z ní jasný závěr: "Když si to zákazník přeje, není problém." Dával mi příklad, jak prodával VW Transporter - najeto něco přes 190 tisíc km a když mu třetí člověk řekl "Kdyby to mělo najeto tak do 150 tisíc..." tak to prostě mělo příště do 150 tisíc. ;)

Takže si za to my zákazníci můžeme z velké části sami - protože neřešíme stav auta, ale cenu a km (jsme tak naučení, i zeleninu kupujeme podle váhy za kilo). A dokud se tohle nezmění, a bude pořád poptávka po autech se stočenýma tacho, tak se budou stáčet. Zákon trhu - nic jinýho. Navíc po autech je tady velká poptávka, takže když ho neprodá jednomu, najde se jinej blbec....

presne tak.ludia pozeraju na cenu a nie na stav.mal som taky pripad ze zavolal jeden ci auto spustim na taku a taku cenu za ktoru by to zobral.na stav sa ani neopytal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...