fitfour Odesláno 4. duben 2015 Odesláno 4. duben 2015 Ahoj všem, Peugeota mám asi 3 týdny a včera se mi objevil varovný nápis RISK OFFICE. Máte někdo tucha čeho se to týká.auto mám sice v záruce,ale ráda bych věděla,jestli to není provozu nebezpečné. Jinak dnes to uděalo manželvi a navíc to začalo cukat,když přidal otáčky,tak to přestalo. Díky za rady Hezké velikonoce všem Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. duben 2015 Odesláno 4. duben 2015 (upraveno) RISK OF ICE nebezpeci naledi zobrazuje se v rozmezi -3°C az + 3°C Upraveno 4. duben 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. duben 2015 Odesláno 4. duben 2015 (upraveno) RISK OF ICE Upraveno 4. duben 2015 uživatelem Pe.Tr Citovat
Stejsn Odesláno 4. duben 2015 Odesláno 4. duben 2015 RISK OFFICE Boží, to si dam na dveře od kanclu! Citovat
mirra 66 Odesláno 5. duben 2015 Odesláno 5. duben 2015 Zdravím trochu blbě udělaný nápis,poprvé jsem také přemýšlel co to znamená,ale je to jen varování jak píší výše. Citovat
fitfour Odesláno 5. duben 2015 Autor Odesláno 5. duben 2015 Díky všem, No já si říkala proč je tam varování ohl.kanceláře(po překladu). Jó angličtina jde bohužel mimo mě. Pro kecku: ten nápis byl opravdu tak jak jsem napsala.kdyby tam byly mezery tak to má samozřejmě úplně jiný význam. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 5. duben 2015 Odesláno 5. duben 2015 ono to mozna blbnulo - to "F" tam ma bejt jen jedno Citovat
mmartinkovic Odesláno 6. duben 2015 Odesláno 6. duben 2015 Ze by tam chybala medzera a znak sa zmeil na F? Nam to ikazuje dobre. Vidim ze prirucky v aute su na 2 veci. Citovat
Ajap Odesláno 6. duben 2015 Odesláno 6. duben 2015 Nejdřív jsem myslel, že byl ten dotaz položenej 1. dubna Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 Vidim ze prirucky v aute su na 2 veci. ne kazdemu se ta 200 strankova bichle chce cist Citovat
ozzy56 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 a to je chyba--tento národ jaksi neuznává příručky ke všemu Citovat
Pacho69 Odesláno 7. duben 2015 Odesláno 7. duben 2015 No musím říct, že poprvé jsem nad tím nápisem taky přemýšlel. mezera mezi "OF" a "ICE" je trochu menší a komu hned nedojde, že office se píše jinak... Teď dětem říkám, že maj zmlknout, bo jsou v nebezpečným kanclu... Citovat
mmartinkovic Odesláno 8. duben 2015 Odesláno 8. duben 2015 :-) To bolo dobre! Aspoň vidno ako národ lenivie. Predtým len blikal teplomer s vložkou, potom písal, teraz aj napíše co, a sme lenivý si to prečítať. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.