Medvěd Odesláno 18. únor 2015 Odesláno 18. únor 2015 Davam dokupy sbirku Kultovnich aut a seslo se mi cca 11 modelu 2x. byl by tu nekdo na vymenu nebo ma nekdo nejake kousky na prodej? Citovat
Milan+ Odesláno 18. únor 2015 Odesláno 18. únor 2015 Oni v tý edici uvádějí kul.auta ČSSR a dost se jich tu ani nedalo koupit,tak by se redakce měla zamyslet., Citovat
Medvěd Odesláno 19. únor 2015 Autor Odesláno 19. únor 2015 Souhlas - spíš to jsou Kultovní auta Ost-bloku, původní vydavatel je Polsko, tzn. že se jedná o českou mutaci polského titulu. Každopádně v přiložených časopisech jsou informace velice povrchní, jen modely jako takové se mi líbí. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. únor 2015 Odesláno 23. únor 2015 Tady jsem něco nahodou objevil, tak jestli ještě nemáš. http://www.sbazar.cz/bazar.trutnov/detail/6787637-auticko-yugo-45-meritko-143-cena-bez http://www.sbazar.cz/bazar.trutnov/detail/6787711-auticko-syrena-104-meritko-143-cena-bez Citovat
Medvěd Odesláno 6. březen 2015 Autor Odesláno 6. březen 2015 Radku, obe dve mam a nabizene jsou dost drahe - bezne kupuju tak za 99,- ks Citovat
marko306 Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Ja mám doma Tatru 148, kúpil som ju tuším za 3€? z Atlasu a keď vidím tetaz tie ceny a ponuky od 60€ a vyššie, tak mi je z toho dáko blbo. 60€ by som za to asi nedal... Citovat
Driver Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 (upraveno) Medvěde tak mám tady WARTBURG 312, který mi přebývá po redukci sbírky. Tak kdyby jsi chtěl je na prodej Upraveno 8. březen 2015 uživatelem Driver Citovat
Milan+ Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Kolik,že stálo to jedno číslo s tím modelem? Citovat
Medvěd Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 (upraveno) 199,- Kč a vychází stále nové modely, dokonce v různých státech jsou i různé modely. Nejvíc jich vyšlo v Polsku (tam kupodivu i Škodovky, na které prý má u nás monopol ABREX), následuje Rusko (Kultovní auta SSSR) a celkem zajímavé je i Rumunsko, kde vyšlo spousta tipů Dacií , Ar a dokonce i dodávka TV 12, kterou jsem se ještě před pár lety v Rumunsku vozil. Drivere - dík, mám Upraveno 8. březen 2015 uživatelem Medvěd Citovat
Milan+ Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Mysliš aro tv12? to jezdilo donedavna itady v jc. takova hranatice a šikmý čumák Citovat
Medvěd Odesláno 8. březen 2015 Autor Odesláno 8. březen 2015 Jo, jo - vím, že před pár lety stála v bazaru u autobusáku Citovat
Milan+ Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Já mám na mysli bílou a ta tu ještě cca dva roky zpět dráždila silnice. Ta v bazači nevím. Citovat
Medvěd Odesláno 12. březen 2015 Autor Odesláno 12. březen 2015 Podle ofiko webu by 30.3. měl být na stáncích model Peugeotu 404, který se, aspoň co mé informace sahají, nikdy oficielně do ČSSR nedovážel (první ofiko dovážený pažout byl 309 1,9 D prodávaný Tuzexem cca v roce 1987). De Agostini modely má velmi kolísavé kvality, uvidíme, jak se tenhle povedl. Citovat
Stejsn Odesláno 13. březen 2015 Odesláno 13. březen 2015 Mám jich prvních 95, měl jsem předplatné. Ale poté, co mi začaly vitrínky zamořovat variace na polonez, žiguly, volhy atd., jsem předplatné zrušil. Přecijen, 5 moskvičů lišících se jen maskou apod. mít nemusím. Navíc jak už tu bylo řečeno - spousta jich nemá s ČSSR společného vůbec nic a ty bláboly v doprovodných publikacích moc hodnotné nejsou. Kvalita modelů je kolísavá, takže teď už si radši zase vybírám a kupuju autíčka dražší, zato hezčí a podle mojí vlastní volby. Místo dvou průměrných měsíčně mám jedno hezké, za stejné peníze. Citovat
Medvěd Odesláno 31. březen 2015 Autor Odesláno 31. březen 2015 Od včerejška na stáncích - http://www.kultovniauta.cz/samochody/134.jpg Citovat
Medvěd Odesláno 9. červenec 2015 Autor Odesláno 9. červenec 2015 Tak česká mutace Kultovek v září bude končit, nicméně v Polsku bude vycházet dál. Bohužel Poláci nejsou ochotni posílat modely do ČR a tak mám dotaz, zda má někdo někoho v Polsku, kdo by byl ochoten mi kultovky objednat a nějakým způsobem posílat do ČR? Na Aukru se občas objeví filutové, kteří se snaží vydražit (a mnohdy vydraží) modely i za dvojnásobek pořizovací ceny.Vím, že je jen malá pravděpodobnost, že bych se s někým dohodl - ale za zkoušku nic nedám, že? Citovat
dusan2 Odesláno 10. červenec 2015 Odesláno 10. červenec 2015 Ak sa to dá kúpiť cez Allegro tak nieje problém. Sú to pre mňa dve kliknutia. Chodí mi to na adresu v PL tam som tak 2-3 krát do týždňa. Poslednou dobou som aj občas V Prahe tak to môžem niekde nechať I keď ktovie ako to bude v budúcnosti.Ak niečo nájdeš pošli mi len linky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.