Havlicek.Lukas Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 tak ono to je tezke kdyz to nechce preinstalovatpodobny priklad - ja si asi tyden myslel ze mi odchazi monitor - a zjistil sem ze ovladac Nvidie ma nejaky usporny rezim Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Ti ji nepomuže. Zkusil bych, vypnout podporu režimu spánku, či Hibernace, aby se vytvořil nový soubor Hiberfil.sys, teoreticky by to mohlo pomoct. Tyhle věci se po probuzení občas stavají, že nějdo to či ono. Takžýe vypnout podporu spánku a restart, nasledně zapnout a znovu restart, ale nemyslím že to pomuže nadlouho, podle mě se to vrátí Citovat
Pepito Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 A co můj problém,poradí mi někdo? Pěkně prosím Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Ty budeš potřebovat nainstalovat asi novej ovladač. Zjistit co maš za zvukovku a pak na podpoře na webu vyrobce stahneš ovladače. Zjistiš to buď ve spravci zařizení, nebo v programku Everest Hlavně co máš za system, co to je za PC nebo NTB, prostě podrobnosti Citovat
Pepito Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Mám stolní PC windows XP. Nevím jak vypadá zvukovka,ale na "základní" desce je napsáno K8V-MX/S Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Tady - http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=1&s=20&m=K8V-MX&os=&hashedid=dJ2XP7zr8tzeYbLp Položka audio, předtím Select OS, zvolit XP, stahnout - klik na GLOBAL uprostřed, nainstalovat, restart a mělo by to snad jet Citovat
Pepito Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Tak jsem si to stáhnul,restartoval a nic Co jsi myslel tím,že to mám nainstalovat? Tím stažením se to do mého PC nainstalovalo automaticky,že? Citovat
Dave_k Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 (upraveno) K tomu NTB Alušky. Původní WVisty byly nahrazeny W7. Ve Vistách do dělalo taky. Po přeinstalu to vypadalo, že problém zmizel. Bohužel tomu tak nebylo, takže další přeinstalaci nevěřím. Zkusím co psal Radek. 2Pepito: nejdříve bych ve správci dal odebrat to nefungující zařízení. Stažením jsi dostal ovladače do PC. Musíš rozbalit soubor a buď spustit instalaci nebo ten ovladač vybrat ručně. Upraveno 29. leden 2015 uživatelem Dave_k Citovat
Pepito Odesláno 29. leden 2015 Odesláno 29. leden 2015 Dave_k: zkoušel jsem to,ale asi to neumím,nejsem v tom dobrej Citovat
HonzaRez Odesláno 30. leden 2015 Odesláno 30. leden 2015 Tak jsem si to stáhnul,restartoval a nic Co jsi myslel tím,že to mám nainstalovat? Tím stažením se to do mého PC nainstalovalo automaticky,že? Ehm, já bych asi pomohl radou, že by ses měl obrátit na někoho zkušenejšího z Tvého okolí, takhle to asi nepůjde.... Ovladač ze stránek výrobce je obvykle zabalen v souboru zip, je tedy nutné ho rozbalit. Eskpíčka mají zip vestavěný, takže stačí v Průzkumníku poklepat, objeví se nabídka rozbalení a pak to rozbalí do aktuální složky. No a pak v této rozbalené složce najdeš soubor (pravděpodobně) setup.exe a poklepáním na něj se konečně spustí instalace. Čili vyskočí obrazovka, že se instaluje Maxaudio nebo cosi a mělo by to dopadnout... Citovat
Pepito Odesláno 31. leden 2015 Odesláno 31. leden 2015 HonzaRez: tak jsem to(ZIP) rozbalil a po instalaci mi to píše "Driver not found!Reboot your system,and run this setup again". "Nebylo nalezeno!Restartujte systém a spusťte tento instalační program znovu!" Restartoval jsem PC a zkusil instalovat znovu,ale se stejným výsledkem Asi to budu muset dát někomu,kdo tomu rozumí a poradí si s tím Díky za vaše rady a příspěvky Citovat
Šalda Odesláno 31. leden 2015 Autor Odesláno 31. leden 2015 Tohle mě taky psalo když jsem stáhl jinej driver než byl pro můj systém. Citovat
HonzaRez Odesláno 2. únor 2015 Odesláno 2. únor 2015 Tohle mě taky psalo když jsem stáhl jinej driver než byl pro můj systém. Buď tak, anebo to je zcela nakopnutý systém zralý pro přeinstalaci... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.