Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Doufám, že ne z klubu

Pinďa

Recommended Posts

MUTĚJOVICE - \"V noci na neděli naboural Peugeot 406 do sloupu obecního rozhlasu a zdi domu. Devětadvacetiletý řidič a pětatřicetiletý spolujezdec zemřeli na místě, šestadvacetiletá žena o pár hodin později po převozu do pražské nemocnice,\" sdělila Novinkám policejní mluvčí Soňa Budská.

Další spolujezdec bojuje o život v nemocnici. Osobní auto zn. Peugeot bylo zcela zničeno, škoda je asi 250 tisíc korun.

http://www.novinky.cz/krimi/68494-tri-lide-zemreli-v-aute-nedaleko-sobotni-havarie-autobusu.html

[upravil dne 30/10/05 Pinďa]

Jirka: Mrkni na crash testy, ty mluvej docela jasne... Ono jo, je to velky auto a tim padem i relativne bezpecny, nicmene kdyz se podivas, jak se deformuje kastle pri vetsim celnim narazu, tak se ti podle me udela celkem blivno - a tohle oktavka treba (nebo jiny modernejsi auto nez 406) neudela... Holt si musime priznat, ze ty nase auta jsou technologicky z pocatku 90. let... ne-li hur...

Původně zaslal: Fx

Jirka: Mrkni na crash testy, ty mluvej docela jasne... Ono jo, je to velky auto a tim padem i relativne bezpecny, nicmene kdyz se podivas, jak se deformuje kastle pri vetsim celnim narazu, tak se ti podle me udela celkem blivno - a tohle oktavka treba (nebo jiny modernejsi auto nez 406) neudela... Holt si musime priznat, ze ty nase auta jsou technologicky z pocatku 90. let... ne-li hur...

tak to se jdu podívat... na které stránce jsi to našel?

Původně zaslal: Fx

Taky bych se rád podíval, prosím. :o:o:o

To jo, já jen reagoval na Jirku, který tvrdil, že se ve 406 cítí bezpečně. Já ne. V žádném autě. Už jsem si párkrát zkusil, jak jednoduchý je to zbořit totálně. Většinou je to, že člověk vyleze, stejně jen o štěstí, protože crash testy vyzkouší tři typy nárazu. V reálu se málokterá bouračka podobá testu.

[upravil dne 1.11.05 Fx]

:( Já jela včera v noci z Moravy a řeknu Vám, že HORŠÍ CESTU CO SE TÝKÁ POČTU DEB*** ZA VOLANTEM JSEM NEZAŽILA. Předjíždění do PRAVOTOČIVÉ ZATÁČKY V NEPŘEHLEDNÉM ÚSEKU, a to i přesto, že podle odrazů světla se v protisměru BLÍŽILO AUTO, to už je na mě moc, a v duchu jsem si říkala \"Ty h*****, jestli se vysekáš, ještě ti sama přejedu hlavu, protože takových d**** škoda není!\"....stalo se mi to čtyřikrát a pokaždý mě polilo horko po těle, když jsem viděla, jak ten v protisměru brzdí jak prase, a ten d**** prostě musí předjíždět, i kdyby se všichni ublikali dálkovýma...omlouvám se za sprostá slova, ale ještě je to moc čerstvá záležitost...:( :( :(...nebo ještě perlička na okraj.....přes CELÉ Buchlovské hory jel nějaký borec v Ochcávce v tom prostředním pruhu, pokud byl....že je někdy ten prostřední pruh určený pro ty rychlíky v protisměru a je tam pro nás ZCELA JASNÁ DVOJITÁ ČÁRA, tak holt český chytrák si to vyložil po svém....a kdo tam znáte ty zatáčky, tak mě pochopíte, že jsem se celý úsek modlila, aby žádný rychlík v protisměru nejel....nechápu, fakt nechápu, a po takovýhle jízdách mám chu? jít si dělat papíry na větroně....tady totiž není bezpečno!!!!!!!!!! :bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

Offtopic: No jo no .. me vcera vytroubil nejakej typek ve fabii, protoze se mi drzel 30 cisel za zadkem a ja se rozhodl znicehonic odbocit a pribrzdit, pac v protismeru jelo NESVITICI auto. Chapu, ze jsem vyhodil blinkr pozdeji a pak pribrzdil, ale jel jsem 30 km/h za nejakou dodavkou a nevidel jsem pres ni dopredu. Kdyby za mnou jel 2 metry, byl by v klidu, debil. Nehlede k tomu, ze ta silnice je siroka asi tak pro 8 aut.

Tak jsem na nej taky zatroubil a pak jel za nim s rozsvicenejma dalkovejma asi 100 metru. A co bylo horsi - fakt jsem doufal, ze zastavi a vyleze, protoze jsem mel sto chuti mu neco rict.

Z cehoz vyplyva, ze se vcera neco delo divnyho, protoze obvykle takhle agresivni nebejvam :( a proto byla asi vecer Praha totalne upcana.

[upravil dne 1/11/2005 DD]

Původně zaslal: Petano

Původně zaslal: Jirkap

Teda tak to je nic než moc... to je strašný... včera jsem viděl u Jičína obrňáka, tak jsem o něm uvažoval :D:D

406 novy model je na tom v crash testech o hodne lip nez stary model ...

Mám nový model, ale stejně je to nic moc :-/