Péťa Odesláno 11. říjen 2014 Odesláno 11. říjen 2014 Ahoj, pomalu se vzpamatovávám z pěkné akce, moc děkuji za pozvání a skvělý mejdan Novomanželům jsem popřál osobně, tak už jen pár fotek: Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. říjen 2014 Odesláno 11. říjen 2014 Velmi dekuji za prijemne straveny pateka cast soboty i kdyz me trochu zradila ma bolava zada. Novomanzelatum preji co nejdelsi a lasky plny vztah ;-) Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. říjen 2014 Odesláno 11. říjen 2014 Taky gratuluju at Vám to klape a více fotek! Citovat
Stifler Odesláno 11. říjen 2014 Odesláno 11. říjen 2014 Také gratuluji a ať vám to spolu dlouho vydrží. Citovat
Medvěd Odesláno 11. říjen 2014 Odesláno 11. říjen 2014 Gratuluji a přeji dlouhá léta plná spokojeného života Citovat
Gabriel 307 Odesláno 12. říjen 2014 Odesláno 12. říjen 2014 taky gratuluji a hodně štěstí na společné cestě životem. . . Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. říjen 2014 Odesláno 12. říjen 2014 Ja i Verunka prejeme jeste jednou mnoho krasnych chvil na ceste spolecnym zivotem.Petovi,Martine,Minikovi,scratchovym a michalovi diky za super zabavu u stolu pc klubu a oddeleni grilu.Pridavam jedno fotp.jestli poznate co scrattch predvadi. Citovat
vendelinek Odesláno 12. říjen 2014 Odesláno 12. říjen 2014 taky přeju hodně štěstí,lásky a tolerance v novém společném životě a slunce v duši si rovná hemeroidy,ne :D Citovat
kveton Odesláno 12. říjen 2014 Odesláno 12. říjen 2014 gratulace a ať to klape, važte si vždy jeden druhého! Citovat
Goldinka Odesláno 12. říjen 2014 Odesláno 12. říjen 2014 Ještě jednou gratuluju. Mrzí mě, ze nám nevyšlo dorazit... Tak hlavně šťastnou cestu společným životem :-) Citovat
MotoMoto Odesláno 13. říjen 2014 Odesláno 13. říjen 2014 Tak přeji hodně lásky a pohody do dalších let společné cesty, ať vám to vydrží a přenesete se šťastně přes všechna úskalí všedních i nevšedních dnů. Bohužel jsem nemohl dorazit, ale dle fotek vidím, že to řádně zapili jiní. A tak to má být. Ještě jednou přeji šťastné vykročení. Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. říjen 2014 Odesláno 15. říjen 2014 v polsku by rekli...... OOOOOOOO kurva Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.