oddie Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Máte někdo zkušenost s LPG a motorem 2,0 16V RFN? (100kW, EW řada, 2 lambdy). Případně jaký systém do toho zvolit a co by zhruba obnášel. Citovat
ChouLu Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 2.0 100kW má v LPG Roman Bazi v 307 SW Citovat
Prouza Odesláno 27. srpen 2014 Odesláno 27. srpen 2014 Já mám tenhle motor na 807 předělaný na plyn shodou okolností zrovna měsíc. Systém je HL propan MAGIC G4, vstřikovače italské OMVL. Dělali mi to v LPG CENTRUM v Lipníku nad Bečvou a cena byla rovných 20tis (vč plnění vedle otvoru na benzín a obalu na rezervu). Přimazávání ventilů jsem si dělat nenechal, protože tenhle motor má jistou spotřebu oleje (u mně odvětráváním klikovky) takže o přimazávání je postaráno od výroby . Auto jede stejně jako na benzín, na plyn se přepíná velmi rychle. Případné manuální přepnuí LPG/BA a opačně úplně bez škubání. Spotřebu benzínu jsem měl (pravidelně měřenou) 9,5 l/100km, spotřeba plynu (ovšem jen za dvě nádrže) 12l/100km - o kousek více než jsem čekal, ale možná si to ještě sedne. Známý měl tentýž systém na 206 cabrio (taky 2,0 RFN) a během dvou let než auto vyměnil za větší prostě jen tankoval plyn a nic nemusel řešit. Citovat
Roman Bazi Odesláno 28. srpen 2014 Odesláno 28. srpen 2014 Mám system Stag 300+ a vstřikovače Valtek (prý levné na případný repas). Na LPG mám najeto za tři roky více než 70000km bez jakýchkoli problémů a repasů. Vše původní. Naprostá spokojenost. Přimazávání ventilů jsem si nechal dodělat jen pro vlastní klid, protože jezdím docela často po dálnici, a tam má motor vysoké otáčky. Jinak tento motor přimazávání nepotřebuje, jak píše Prouza, žere olej, a tak se maže;). Svíčky mám takové, které doporučuje Peugeot. Speciální pro LPG se neosvědčily, kvůli horším ranním startům na benzín. Filtr plynné fáze měním po 10000km(100kč). Po montáži LPG jsem měl spotřebu 12l plynu, řekli mi, že je to tak vždy, a že to klesne. Kleslo na průměrných 9.5l LPG ale většinou jezdím město a okolí. Dálky jezdím kolem 7.5 - 8.5l LPG. Jel jsem i se spotřebou 5.4l benzínu, ale člověk musí jet max. 90km/h. Citovat
MrValicekNR Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Ja mam takties auto prerobenne na plyn Prins a som spokojny auto ide vikonne tak isto ako na benzin Citovat
Dave_GTI Odesláno 9. listopad 2014 Odesláno 9. listopad 2014 já mám 2,0 RF? 99kw. Je to předělaný asi 4 měsíce. Nestěžuji se, přimazávání nemám. Je tam nějaký nejzákladnější STAG. Jediný problém byly horší ranní starty, které vyřešily 100 oktanový benzín :-) Citovat
joshiki Odesláno 19. listopad 2014 Odesláno 19. listopad 2014 taky pokukuju po lpg motor RFR 99kW Citovat
oddie Odesláno 19. listopad 2014 Autor Odesláno 19. listopad 2014 Známí už to mají také předělané na plyn, ani nevím, co tam nakonec dali. Citovat
Duin Odesláno 16. prosinec 2014 Odesláno 16. prosinec 2014 Mam STAG 300 v motoru RFR 99kW. Dlouhodobe bez problemu a velka spokojenost. Spotreba 9 - 11l, jezdim hlavne dalnice. Citovat
oddie Odesláno 16. prosinec 2014 Autor Odesláno 16. prosinec 2014 Tak ještě furt nevím, co tam dali (resp. zapomněl jsem se zeptat), nicméně je to v hranaté krabici (Ulysse I - totéž co 806) a jezdí to celkově pod 10 plynu, takže spokojenost. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.