Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky pro řádné členy - edice 2015


Guest StibTo

Recommended Posts

Jen mě napadlo, na kolik by vyšla kartička, kdyby tam měl každý člen obrázek svého vozidla? Je to jen má úvaha. Děkuji

Přenastavení kompletně SW na tisk kartiček, tisk zkušební kartičky, grafické upravy... no náklady na kartičku budou tak co přispěješ ;)

Tiskárna není za miliony aby vytiskla vše, i tentokrát se 2 dny ladily barvy tak, aby to tiskárna vytiskla bez fleků či jiných chyb :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK406 - ver tomu, ze by ses nedoplatil.. Ono uz i s tema 4 variantama je celkem dost prace ale zda se ze to malokdo oceni. Naopak. Mame tu hromadu konzerv, kterym se na klubove jistoty nesmi sahat. Chjo. Pristi rok asi bude modre pozadi s bilym textem bez loga klubu a bez auta :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, StibTo - na \"klubové jistoty\" jsem hodně háklivý (a zjevně nejsem sám). Ale ani to prostě s rozhodnutím o vzhledu kartičky nepohne. Tož dobrá - dělejte si kartičky třeba oranžový s puntíkama, já se přizpůsobím. Nicméně na výhružky podobného typu jako jsi napsal nahoře opravdu nejsem zvyklý a zvykat si nehodlám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim na co jsi zvykly a zjistovat to nebudu. Pokud chces od vedeni udrzeni stavajiciho stavu, a ne posun nekam, at uz to bude formou zmeny designu karet, nebo formou noveho webu, pripadne upravou koncepce (mini)srazu tak to je pak tezky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S červeným RCZ nemám problém kvůli barvě, ale kvůli RCZ - je teď všude, na srazových samolepkách (už nejméně 2x), teď bude na kartičce... Jako PROČ?! Má za to klub alespoň nějakou reklamní provizi nebo co? :myslim

Ono bude výborný vytasit kartičku s RCZ a na tom mít napsaný Peugeot 20x, 30x, 40x, 50x :roll

[Edited on 22/7/14 00:47 by Veverka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás, nedělejte z toho takovou vědu, je to jen kartička, co je po většinu doby zastrčnená v peněžence.

Sice jsem asi taky konzerva, protože by stačila jen modrá kartička s bílým popisem, ale když chce čerstvý maso složité grafiky a barvičky, tak jim to dopřejte. Za pár let přijdou na to, že v jednoduchosti je krása, jenže to už tu bude jiný čerstvý maso :D

Hlavní je, aby se to líbilo StibTovi, přece jen tu kartičku bude mít na očích nejvíc ze všech členů a možná se mu o ni buce i zdát :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...