radim.1008 Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 já mám na sekání lidi, sekala dcerenka A já mám tak akorát sekačku. Citovat
vendelinek Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 Ja mam taky lidi ale i sekacky,jednu tlacilku a jednu samochodku,nejlepsi je kdyz se ma jit sekat tak si hazime korunou kdo s cim pojede Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 (upraveno) A já mám tak akorát sekačku. to ams blby. Ja abych nemel sekacku v praze, tak jsem ji koupil jako dar tchyni takze tchyne ma sekacku a seka. Idealni reseni letniho problemu akorat je mi nekdy tak divne u zaludku, kdyz lezim v bazenu s chlazenym pifkem, a tchyne okolo lita s tou sekackou. Budu muset nejak vyresit ten silenej randal. Upraveno 14. květen 2015 uživatelem Scratch Citovat
Medvěd Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 Prave od 10 hodin stojim v Chomoutove a budu tu cca do 14 cekat az zahrmi Citovat
FrantaCV Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 A kde jsi stál? Já se tou dobou motal kolem BILLY, Magistrátu a Chomutovky (bývalého Prioru) Jo a ZAHŘMĚLO? Citovat
FrantaCV Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 No tak to jsem parkoval cca 200m od Tebe. Citovat
agresssor Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 (upraveno) vzhledem k tomu ze me ceka 6 nocnich tak se dneska jen valim Upraveno 14. květen 2015 uživatelem agresssor Citovat
OK406 Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 Byl jsem se synem nakupovat v Č. Budějovicích a teď se půjdu koukat na hokej.Věřím, že vyhrajeme a postoupíme !!! Citovat
Almanil Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 Jel jsem prohodit auta a vyčistit klimu. Odvezl jsem jedno auto na vyvaření a teď čekám na hokej Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 jelikoz sem ukoncil pracovni pomel v kolinske automobilce byl sem dnes okouknout novou pozici - rozvoz oleju po hospodachdocela prdel pracicka - dovezete treba 50 litru cisteho a odvezete 30 vyfritovaneho oleje obcas nejaka majolka, cistici prostredek apod.jezdili sme okoli kladna - a jelikoz firma neni moc movita a dosluhuje jim vozovy park (podle me schvalne kvuli vyfrit oleji) koupily 2 vyrazene vozy ceske posty - sme asi 6 hospodskych zarazily kdyz zastavila posta a vybehnul znamej manik s butylkou oleje Citovat
Almanil Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 To bys mohl s vhodným vozovým parkem jezdit skoro zadarmo Citovat
Gabriel 307 Odesláno 14. květen 2015 Odesláno 14. květen 2015 ja,i když jste hráli vy. . . ale byl to super výkon i hokej gratuluji odesláno z Samsung Galaxy Note 4 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.