Šalda Odesláno 24. duben 2014 Autor Odesláno 24. duben 2014 Tam je vlastně jen dvoulinka, co? škoda že na ten modem co mám teď D-link je adaptér jen na 9V, už bych to ucvakl a přehodil. Citovat
koblih69 Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 http://aukro.cz/listing/listing.php?order=m&string=Zyxel+p-600&search_scope=&bmatch=seng-v11-p-czech-0422 Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2014 Autor Odesláno 24. duben 2014 Routery už mám doma dva, nevím zda to adaptér pustil dál a nebo ne, ale jeden z těch dvou Zyxelů pojede, tak jen koupím za 150.- nějakej adaptér a přehodím si konektor, to mě nenapadlo. Citovat
koblih69 Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 Něco takovýho, třeba: https://www.gme.cz/napajeci-adapter-sitovy-12v-1000ma-et328f-p751-163 Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2014 Autor Odesláno 24. duben 2014 Koblihu, přesně tohle jsem hledal, a navíc je to v Brně, tak se tam zítra stavím, díky moc. Citovat
koblih69 Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 Když sebou vezmeš ten původní, nebo modem, tak můžete vybrat i správnej konektor. Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2014 Autor Odesláno 24. duben 2014 Jj, vezmu to oboje a uvidíme jak pořídím. Já nevím zda jsou tyhle modemy dobrý nebo ne, ale zatím jel v pohodě, a byl zadarmo od T-mobile, a nevím zda bych poznal nějakej rozdíl u jinýho. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 škoda,je to tak 2 měsíce co jsem ho vyhodil i s modemem je to neprodejný a zbytečně se to válelo ve sklepě ale tady u nás někdo prodává ,jenom tá cena je trochu mimo http://www.imilovice.cz/main/inzerce.php?modul=detail&id=40775 Citovat
oddie Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 Tenhle zdroj mám někde doma, akorát je to z ruky... Citovat
FrantaCV Odesláno 24. duben 2014 Odesláno 24. duben 2014 Tak pan elektrikář dnes zaplatil zálohu 8000.- a pak se prý dohodneme dál, tak uvidíme, jinak nevíte kde bych sehnal k modemu Zyxel P-600 series novej adaptér? Dneska sem prošel asi 4 obchody a nic, a na netu to nemůžu najít. na tom spáleným je napsáno Model :DSA-12g-12 feu 120120, input 100-240V, 50/60Hz 0,3A, output +12V - 1A. A Manželčin počítač sem spravil sám, jen jsem vyměnil jinej zdroj co sem měl doma a počítač valí, teď přes víkend uvidíme co mě servisák na ten můj počítač. S tím bych Ti mohl pomoct. Můj modem šel do kopru a zdroj mi tady zbyl. Pokud máš zájem. Citovat
Šalda Odesláno 24. duben 2014 Autor Odesláno 24. duben 2014 Oddie a FrantaCV, díky za nabídky, ale za 150.- to ani nemá smysl řešit, už jen zajít na poštu by bylo zbytečný Já se tam zítra stavím a koupím zárověň i nabíječku na mobil do zásuvky, ta odešla taky do věčných lovišť. Citovat
Šalda Odesláno 26. duben 2014 Autor Odesláno 26. duben 2014 Tak adaptér zakoupen dle odkazu Kobliha, přehozen konektor a už doma zase valí i wi-fi, ještě se ale zeptám, z modemu mám dolů nataženej kábl, stejnej jako vede do počítače, co mám koupit abych ten kábl dole jen zapojil do nějaké krabičky a měl tak wi-fi i na dvoře? Je to něco takovýho?? http://access-pointy.heureka.cz/tp-link-tl-wr841n/ Citovat
Šalda Odesláno 26. duben 2014 Autor Odesláno 26. duben 2014 A ten v odkaze je dobrej nebo se mám podívat po jiným? Citovat
koblih69 Odesláno 26. duben 2014 Odesláno 26. duben 2014 Už jsme to řešili ne? Záleží jak je to daleko, asi by bylo lepší něco se směrovou anténou. Citovat
Šalda Odesláno 26. duben 2014 Autor Odesláno 26. duben 2014 Jj, už jsem se na to ptal, nyní se blíží léto a konečně chci mít na dvoře net, ať nečerpám paušál v mobilu. To na tom záleží jak je to daleko? Respektive jak je dlouhej ten kabel, který mě vede z modemu dolů, kde chci připojit tenhle router? Kabel má cca 15 metrů Citovat
koblih69 Odesláno 26. duben 2014 Odesláno 26. duben 2014 Na kabelu nezáleží, ale záleží na tom dosahu. Tedy jak daleko od Routeru budeš mít ještě přijatelný signál. [upravil dne 26/4/14 22:43 od koblih69] Citovat
Péťa Odesláno 26. duben 2014 Odesláno 26. duben 2014 Kabel může mít dle normy max. 105 metrů, prakticky i víc Citovat
Šalda Odesláno 26. duben 2014 Autor Odesláno 26. duben 2014 To mě stačí cca 10 metrů, mám posezení kousek od místa kde bude router, na zahradě to už chytat nemusím, přijatelný bude pro mě dosah těch 10 metrů, signál půjde jen přes okno z pokoje, když bude dosah 20 metrů tak se zlobit nebudu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.