Jump to content
  • Current Donation Goals

Bodovy system schvalen ..

Guest DD

Recommended Posts

tak jsem zvedavej jaky to bude mit ucinek...ja dostal zatim jenom jednu pokutu (telefonovani za jizdy) ...taky nenajezdim nejak extremne mnoho km jenom asi 20k rocne ale lidi co jezdi denne a zivi je to, to budou mit asi hodne tezky, hlavne pri akcich typu krystof :bojim body jsou dobra vec leda na zenskym tele...tot muj nazor :)

[upravil dne 21/9/05 Ludweek]

Líp se jezdit nebude, pouze se policie octne více na koni a bude vybírat více na úplatcích a za víc věcí. Skutečné prasárny na silnicích jí totiž ani za mák zajímat nebudou, stejně jako dnes - protože kdyby chtěla, mohla už s tím něco dělat dávno, i bez bodového systému. Bohužel...

Původně zaslal: Vvitty

7 bodu za jizdu bez ridicaku... to jako za zapomenuty, nebo za nevlastneny RP?

jestli za nevlastneny, tak dotycneho chyti dvakrat a pak mu odeberou na rok RP, ktery nema...? :myslim

To je myšleno takhle:

Řízení motorového vozidla bez držení příslušné skupiny nebo podskupiny řidičského oprávnění.

Asi začnu jezdit slušně a pomalu a třeba se mi sníží spotřeba, opotřebení pneumatik a brzd a vůbec na tom asi všelijak vidělám! Jen nechci vidět, jak mě budou všichni kolem problikávat a troubit na mě. Hlavně až budu dávat přednost chodci a někdo si rozmlátí čumák o můj zadek, když to neubrzdí. To bude ta doprava v Praze pěkně vypadat, samá bouračka, to mi věřte!:cool:

To hadra: nu já dělám u policie (ale nejsem policajt) a řeknu Ti plat nic moc.

a jinak myslim ze se nic nezmění jen ftom bude ještě větší bordel.

a odsouhlasily i to, že po roce bez nehody se smažou čtyři body? na tom budou prodělávat Ty nejpoctivější

jak uz jsem drive psal, za 1 bod je neopravnene pouziti modreho majaku, takze pokud to bude takto fungovat, tak zbyly seznam prestupku me nezajima, protoze modry majak ;)

hold jsou to prasata (myslim samozrejme nasi pos*anci)

2 hadra: s modrou knizkou muzes jit k policajtum, vzhledem k tomu ze neni povinna vojenska sluzbu, takze dotaz na absolvovani povinne vojenske sluzby je irelevantni)

Původně zaslal: Chip

To hadra: nu já dělám u policie (ale nejsem policajt) a řeknu Ti plat nic moc.

a jinak myslim ze se nic nezmění jen ftom bude ještě větší bordel.

a odsouhlasily i to, že po roce bez nehody se smažou čtyři body? na tom budou prodělávat Ty nejpoctivější

no jo ale neděláš na silnicích a nevybíráš pokuty. počkej na kolegy.kam se budou hrabat posranci.

I já jsem velikánskej skeptik k celému bodovém systému. Ani ne k te myšlence, ale k prostoru k uplácení, který tento systém umožní. Naši politici si neuvědomují, že všechno je o lidech. A nemyslím tím jen řidiče. (Bohatí na úplatky mají) ale i na policajti (kdo by si ty lehce vydělaný peníze nevzal) Vždycky je to v lidech.