adraj Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 no a jdu snad radši spát,abych neměl divoký sny:D koblih se nezdá. To máš k vodě,nebo na doma? [upravil dne 11/3/14 21:41 od adraj] Citovat
Šalda Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Koblihu, přesně tak, jen tam chybí jesenka:D:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 asi bych sem nemel psat ze mam plno travniho semena doma. ve ct budem zasejvat tech mejch 300 metru ctverecnich Citovat
Péťa Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 To budeš osévat i násep přes cestu, ne? Citovat
adraj Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 no,tak Ti třeba zbyde 20kg,který nevyužiješ Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 to by z jednoho duvodu ode mne Charlie nekoupil Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 ja si potrpím na kvalitu takže nakupuji značkové kvalitní věci . Tohle travní semeno je od Luis Viton. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Ty voe, ses pomátnul? Ti tam porostou kabelky a podobný hovadiny Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 abych nevypadal ze kecam , foto ze včerejška, dneska uz je to skoro cele zryte ,ještě par metru dva parezy a fertig Citovat
Šalda Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Já bych teda nechtěl rýt těch mých 1950 metrů čtverečních:D:aut Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Manželka takhle pěkně ryje jo?? Citovat
Pe.Tr Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 jj prvně mě vzruší a pak me za nohy taha po zahradě Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2014 Odesláno 11. březen 2014 Ta musí mít ale sílu, teda.. Pivo umí vařit taky? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.